Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Jel ima za iOS neka krstena offline navigacija, sad mi to pade na pamet kad covek spomenu?
 
Imas i HERE i Sygic i jos gomilu drugih offline. Probao sam ih dosta, a iGo se pokazala kao najbolja, ali kosta. Postoji opcija da vas 5 podelite cifru i acc, tako da nije strasno.
 
Here je free solidna, ali sa Sygic pro ne može nista da se poredi. iGo je žali Boze pare koliko je to neoptimizirano.
 
bas da bih izbegao ovakve postove, mislim da sam naglasio u prvom postu koji sam napisao na ovu temu: moje standardno koriscenje. kako koristim ovaj, tako sam koristio i Z3, tako i samsung pre njega. cak sam na Z3 drzao ukljucenu staminu i pogasio sve sihnronizacije osim par koje mi zaista trebaju i drzao osvetljenje poprilicno nisko. na ajfonu nista nisam cackao, sve default.

Takva vrsta upotrebe najviše "leži" iPhone-u, jer battery leak skoro i da ne postoji. Ako ne igraš igrice, baterija će na 6s gotovo sigurno izdržati ceo dan, kako god ga koristio
 
Ima i Here i maps.me (niko je ne pominje, a meni je za inostrana putovanja vrh)

Elem, konačno mi viber proradio, zvao me 64 broj automat da izdiktira....
 
Jel neko ko je uzeo u MTS-u dobio neki ``poklon`` prilikom kupovine.. Vidim stoji im na sajtu da ima poklon uz svaku kupovinu..
 
Moze predlog za neki clear case koji moze da se nabavi kod nas ili lako naruci?
 
Ja gadjam spigen airskin, cuo sam od par ljudi koji ga imaju da je odlican...
 
Posle Androida, FFOS, WinPhone, zaokruzio sam pre par dana krug sa iOSom.
Imate li neku preporuku za email? (u pitanju su 3 Google accounta - 1priv&2bussiness).

Sta vam je bolje (i zbog cega)? iOS email app, GMail ili Outlook? ili nesto trece...
 
Ja koristim outlook. 1 inbox za sva tri naloga. Native mail app je dobar zbog peek & pop opcije koju outlook još nema.
 
Outlook za business nalog, mail app za privatni.
 
Pušten test za 6s Plus, meh, ja sam i dalje za 6s, potpuno sam prestao da razmišljam o fabletima kao opciji za smartfon.
 
За гејмере - мноооогоо мање де греје приликом играња игара од обичне шестице (играо сам сат и по асфалт и после тога модерн комбат 5...)
 
Prepaid kartica. LOL

da zvala me jutros neka da potvrdi moj produzetak ugovora i da me obavesti da samo imaju space gray 6s od 64GB i na moje pitanje da li ja imam neku pogodnost u odnosu na neke druge, zbog otprilike 187 000 RSD, datih u prethodne dve godine samo na ime pretplate, ne racunam telefon Note 3 uzet kod njih, kaze mi imate dupli internet i pripaid karticu... Bukvalno mi se posrala u zivot... :lupko:
 
Imate li neku preporuku za email? (u pitanju su 3 Google accounta - 1priv&2bussiness).

Sta vam je bolje (i zbog cega)? iOS email app, GMail ili Outlook? ili nesto trece...
Proveri i Spark, nije loš, ja ga koristim:
[YOUTUBE]4sJKIR9pv8g[/YOUTUBE]
Ima i podršku za 3d touch (meni to nije značajno pošto imam 6 Plus ;) )

Pored gore navedenih ima tu još opcija (Inbox, CloudMagic, Dispatch, Boxer...)
Najbolje instaliraj par ovih popularnijih, testiraj i vidi šta ti najviše odgovara ;)

@Gizmo: da ne budem cepidlaka, ima par "štamparskih" grešaka, na jednom mestu piše da je prednja kamera 8 MPix umesto 5, onda je kao ppi na 6S stavljeno 306 umesto 326... Inače je sasvim ok review :)
 
Poslednja izmena:
Dešava se, hvala, ispravio :) Promaknu takve stvari, pa čak i kad više puta prođeš kroz tekst.
 
Posle par dana, skontao sam da 3D touch i nije tako loš... Nije ništa posebno, ali ima potencijala. Zapravo, jedina koris' je da se klikne take a selfie :D
 
Ili na Shazam, Shazam now, ili na Messages neki od favorita ili na Calendaru, Add event, ili na Contacts New contact.. Ima toga jos korisnog.
 
Meni je 3D touch vrh fora kada sam u kolima, nakačen fon na bluetooth i pritisak na phone ikonicu ponudi zadnja tri pozivana broja iz liste... Meni jako korisna opcija.
 
Kako ti nudi zadnja tri pozivana broja? Meni uvek nudi prva tri kontakta koji su u favoritima. I ne mogu to da promenim.
 
Pa možda nema nijedan kontakt u favorites. Ja sam malopre primetio da nemam ni ja otkad sam uzeo novi telefon, kontakte biram isključivo preko spotlight-a
 
Moguće da je to. Meni je 3d touch super i koristim ga skoro u svim aplikacijama koje ga podržavaju. Jednostavno sam se navikao i čini mi se da neke stvari sad obavljam brže..
 
Preuzeo sam danas 6S 64GB, space gray iz MTS-a.. Ovako na prvu loptu, deluje odlicno, mada mi se vis svidja kako M7 i M8 leze u ruci, mada je i ovaj zaista odlican.. Daleko od Note3, S5 ... To je neki prvi utisak koji je ostavio na mene..
- Posle toga je usledilo jos jedno prijatno, jako prijatno, dodao bih, iznenadjenje.. Sve radi odmah i sada.. Kod galaxy note-a 3 kojeg sam koristio, pretprosle godine, malte ne cim je izasao, a slicna situacija je i sa S5, nerviralo me to sto sam za obicnu stvar, najbitniju stvar kod telefona, dialer, morao da cekam po 2,3 sekunde da otvori, ljudi iz note teme ovde me prave ludim (ne svi, onaj deo koji nije oboleo od fanboystva, on nije) kako je to samo kod mene, kao da je Samsung pravio telefon za mene specijalno.. Kasnije kod HTC je to doso na svoje, plus sto su me kupili izradom, ali ovde je nekako sve to u jednom paketu sto mi se najvise svidja..

Baterija koliko vidim, uopste nije katastroficna kao sto se pricalo, evo sad kad zavrsi update na 9.1 bas cu pogledati i koji mi je chip zapao, ali ne tangira me previse.. Toliko za sada.. :)

edit:
Chip je TSMC.. :)
 
Poslednja izmena:
Čestitam i da te dobro služi =) I čuvaj ga, nemoj da ti ga ukradu kao meni šesticu običnu, juri bagra lopovska za delove =)

Dobra je baterija, ja sam zadovoljan.

Ima i APple svoje bubice, nemoj da misliš da je u ovom svetu sve savršeno, ali dosta dobro teži k tome :D Meni je recimo 6s zabagovao i zaledio se prvi ekran prilikom paljenja (posle onog Hello, Hola...), ali od tada, u zadnjih 5 dana ni jednom, al ga baš maltretiram =)

iOS je baš zategnut.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno