Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Jel ovo je neka vrsta zastite samo sto nije case?
 
Poslednja izmena:
Od grebanja jedino...

Ja sam imao elago outfit, jest bio ekstremno dobra protekcija za iPh ali je bio neudoban :/ za korišćenje. Kao cigletinu da čovjek ima. I gubio se signal :D

Ima li ko kakav silikonski case sa finim bumperom?

Ja ću vj iduće nedelje uzeti skroz stakleni case ako nađem :D
 
Poslednja izmena:
fino.Jel salju kod nas?
 
to moras da proveris posto nisam za kompom. ja sam uzeo kod nas, ne znam ima li ih jos u macoli ili iStyle-u. pitanje je i koja je cena kod njih. ovaj deluxe model dolazi sa kablom.
 
mislio sam da si narucio.

Hvala na inf.
 
Stigo mi danas iPh 6s 64 iz Holandije. TMSC čip.

Sve ok, jedino neće Viber da mi pošalje code sile nema =)
 
Pa nek te zovu, izdiktirace ti kod...
 
Pa nek te zovu, izdiktirace ti kod...

Neće =)

Nedostaje mi ona moćna pozadina ekrana sa obične šestice, svemir i vrh planine :/

Generalno ok, manje više isti kao šest, samo sve dotegnuto. Touch ID konačno fino radi i nama sa slabim otiskom prsta =)
 
Poslednja izmena:
Viber je danas u problemu... Bez brige
 
meni je i lelenor net danas bio u problemu.

Sto se tice pozadine,nadji na netu i ubaci ako ti se te svidjaju i to je to
 
Uzeo danas u MTS-u iPhone 6s 64GB space grey i nalateh na TSMC čip. U svakom slučaju lutrija je, ali rekoh da ohrabrim nekog ko bi uzimao iz MTS-a. Heh
 
Ja sam u telekomu dobio Samsung. Nema tu nikakvog pravila
 
Nece viber ni code ni poziv pa nece. Juce sam deaktivirao isti na windoes phoneu, dnas nece na ovom. Radio je nekad kad sam imao sesticu :) moze biti da je 63 broj telenorov a mts mreza je pa nesto zezaju.
Едит:

Кад се инсталира вајбер зс Пц, добије ли се код тамо или на тел? Да покушам преварити систем :))) Па да тај код укуцсм овамо
 
Poslednja izmena:
Nece viber ni code ni poziv pa nece. Juce sam deaktivirao isti na windoes phoneu, dnas nece na ovom. Radio je nekad kad sam imao sesticu :) moze biti da je 63 broj telenorov a mts mreza je pa nesto zezaju.
Едит:

Кад се инсталира вајбер зс Пц, добије ли се код тамо или на тел? Да покушам преварити систем :))) Па да тај код укуцсм овамо

Dobijas kod na telefon, ali putem vibera, koliko se secam, tako da nista od toga.. Reci mi da li i probao da ides na opciju da te pozovu i izdiktiraju kod? Imaj na umu da imas i pravilo od 24h.. Naime, ne mozes vise puta u 24h da izdajes zahtev za registraciju, odnosno za kod..
 
kad se vec pravi statistika :) - 6s plus iz mts-a, TSMC chip

inace, kolko su ljudi kukali na baterije na iphone-u, plasio sam se da cu se nervirati jer me malo razmazio Z3. medjutim, baterija mi traje isto: 2 dana (moje standardno koriscenje). mozda Z3 ostane koji procenat vise taj drugi dan pre nego sto ga stavim na punjac, ali ne vidim razliku ako ionako moram da ga punim isto to vece :). kod Z3 je bio SOT 5-6h, ovde je usage time 8-9h.
 
Dobijas kod na telefon, ali putem vibera, koliko se secam, tako da nista od toga.. Reci mi da li i probao da ides na opciju da te pozovu i izdiktiraju kod? Imaj na umu da imas i pravilo od 24h.. Naime, ne mozes vise puta u 24h da izdajes zahtev za registraciju, odnosno za kod..
Притиснуо сам неколико пута, ништа није стизало. Сачекаћу 24 ч. Па ћу пробати поново. Пробао дам позив, пита ме да ли јензаиста број твој?!

Што се батерије тиче, за ТМСЦ чини ми се у милиметар иста као на 6 обичној, барем када је тешки гејминг у питању
 
Poslednja izmena:
kad se vec pravi statistika :) - 6s plus iz mts-a, TSMC chip

inace, kolko su ljudi kukali na baterije na iphone-u, plasio sam se da cu se nervirati jer me malo razmazio Z3. medjutim, baterija mi traje isto: 2 dana (moje standardno koriscenje). mozda Z3 ostane koji procenat vise taj drugi dan pre nego sto ga stavim na punjac, ali ne vidim razliku ako ionako moram da ga punim isto to vece :). kod Z3 je bio SOT 5-6h, ovde je usage time 8-9h.
Ne znam ko se to mogao zaliti na bateriju, baterija je apsolutni vrh, bas su odlican posao napravili s baterijom koja je paradoksalno cak manjeg kapaciteta.
 
Притиснуо сам неколико пута, ништа није стизало. Сачекаћу 24 ч. Па ћу пробати поново. Пробао дам позив, пита ме да ли јензаиста број твој?!

Што се батерије тиче, за ТМСЦ чини ми се у милиметар иста као на 6 обичној, барем када је тешки гејминг у питању

Pitaj te iz razloga sto si verovatno prekoracio broj slanja za 24h...
 
Да али ништа ми није ни дтизало хсх

Сад се све више тач ај диом одушевљавам :) Коначно ради како ваља

Probaj nakon 24 od poslednje poslate poruke, radice sigurno.. Brat je imao taj problem ovih dana.. Malo bezveze, ali sta da se radi..

Pa zar se ne zale kako ne mogu da vide notifikacije koliko je brz, kao da je problem stisnut taster noktom, neki jednostavno moraju da izmisle nesto..
 
Probaj nakon 24 od poslednje poslate poruke, radice sigurno.. Brat je imao taj problem ovih dana.. Malo bezveze, ali sta da se radi..

Pa zar se ne zale kako ne mogu da vide notifikacije koliko je brz, kao da je problem stisnut taster noktom, neki jednostavno moraju da izmisle nesto..

Не дај Боже дс нешто промене :) Јер нотификације се гледсју тако што се стисне бочно дугме, а овим се откључава. Мени је овако савршено.
 
Poslednja izmena:
Ne znam ko se to mogao zaliti na bateriju, baterija je apsolutni vrh, bas su odlican posao napravili s baterijom koja je paradoksalno cak manjeg kapaciteta.

jbm li ga, citajuci ovde po forumu stekao sam utisak da je baterija na ajfonima raspad. po mojim rezultatima u poslednje 2 nedelje koliko ga koristim, uopste nisam nezadovoljan kolko traje.

IMG_0086.PNG
 
Pa to kad ti stoji tel moze da nabije usage koliko volis. Uzmi pa ga deri 5h u kontinuitetu pa se javi da potvrdis izjavu odozgo ;)
 
Pa to kad ti stoji tel moze da nabije usage koliko volis. Uzmi pa ga deri 5h u kontinuitetu pa se javi da potvrdis izjavu odozgo ;)

bas da bih izbegao ovakve postove, mislim da sam naglasio u prvom postu koji sam napisao na ovu temu: moje standardno koriscenje. kako koristim ovaj, tako sam koristio i Z3, tako i samsung pre njega. cak sam na Z3 drzao ukljucenu staminu i pogasio sve sihnronizacije osim par koje mi zaista trebaju i drzao osvetljenje poprilicno nisko. na ajfonu nista nisam cackao, sve default.

kad vec pominjes, desavalo se da nekih dana budem prezauzet tako da Z3 maltene ne pipam po ceo dan (ispod 1h SOT-a), pa mi tada izdrzi i 3 dana. naravno, desavalo se i suprotno - odem na more, ne gasim navigaciju, napravim milion slika i na kraju isto vece na punjac. te rezultate ne smatram merodavnim jer su mi to izolovani slucajevi i ne mogu da ih poredim ni sa cim. ne sporim da ako se upali neka zahtevna igra, baterija nece izdrzati pola dana. medjutim, em bi to isrkalo bateriju na svakom telefonu, em tako ne koristim moje. JA mogu da poredim samo sa SVOJOM prosecnom upotrebom (sto je oko 3h SOT-a dnevno). kako ovaj koristim identicno, ocekujem tu negde slicno vreme za SOT.

neko drugi, ko ne ispusta telefon ceo dan iz ruke, moze da kaze svoje utiske i svoja poredjenja sa drugim telefonima koje je on licno na isti nacin koristio..

Na plusu nije raspad.

ispostavilo se :)
 
Nazad
Vrh Dno