Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Nestala mi je lampa iz donjeg menija koji iskace, tj tu je ali ne moze da se koristi. U cemu je problem?
 
Probaj da ugasis pa upalis telefon ili probaj da li ti radi blic na kameri....
 
Koliki je neki normalan "idle cpu usage"? Znam da zavisi od mnogo toga, ali okvirno. Skoro sam proveravao preko Lirum info i meni je oko 30% bez multitaskinga. To mi je nekako previse....ili gresim?
 
Imam jos jedno pitanje. Koja maska se pokazala super? Jako slabo se razumem u to pa ako moze neka preporuka, maska da bude tanjeg tipa da se ne gubi na osecaju previse, i staklo ili folija zbog 3d taca?

Meni najbolji grip ima incipio feather, a najtanja koja savrseno lezi je Tozo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probaj da ugasis pa upalis telefon ili probaj da li ti radi blic na kameri....

Pomoglo je gasenje/paljenje, mada me cudi jer mi se to desilo nakon update-a, fon se tada restartovao. Inace, blic je radio na kameri normalno.

Hvala :)

Hiljadarka poruka posle 15 god :)
 
Koliki je neki normalan "idle cpu usage"? Znam da zavisi od mnogo toga, ali okvirno. Skoro sam proveravao preko Lirum info i meni je oko 30% bez multitaskinga. To mi je nekako previse....ili gresim?
Zasto bi pobogu vodio racuna o ovome... Nije ti ovo windows.
I meni je oko 30% ako ti nesto znaci
 
Poslednja izmena:
Ljudi ne razumem se nista u IPhone,drug iz USA me pita sledece:

-Ima jedan S 6+ i njemu fali da se otkljuca neki icloud
-Drugi mu je s 6 i njemu puko ekran i isto treba taj neki icloud i neki Phising (sta god mu to vec znacilo,ako sam dobro napisao)

Zanima ga gde to kod nas ima da se otkljuca i taj ekran da se zameni i okvirne cene (moze i na PP da pisete samo sto pre odgovorite) ;)
 
Slobodno zaboravi na to. Ti telefoni su ukradeni i iCloud je nemoguce otkljucati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
:D Ovaj forum je :D

Kad ti neko ukrade telefon, ti odeš na icloud da vidiš lokaciju gdje se nalazi i zaključaš ga sa porukom za "nalazača".

Takvi telefoni se mogu prodati samo kao ukradeni u delove...

Phishing je kada namamiš vlasnika telefona da se zezne pa da ti slučajno oda icloud nalog i tako otključaš telefon (prije 2 g kad su meni ukrali iphone neko je to pokušavao).

Elem, ja se nadam da će ovaj forum poštovati minimum zakona Srbije :D
 
Poslednja izmena:
Kada kupis telefon potrebno je da uneses svoj nalog koji ce biti vezan za telefon, tj. iCloud nalog. Prilikom prodaje/poklanjanja uredjaja potrebno je u podesavanjima iskljuciti FMI i obrisati icloud kako bi mogao drugi da se doda. Taj telefon je sigurno kraden cim ne zna nalog.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzeo sam iphone 6plus.Imam problem sa wifi konekcijom.Pre iphona koristio sam huawei p8 , na njemu mi wireless radi u punoj brzini bezobzira u kojoj se sobi nalazio.Na iPhone-u stojim bukvalno 1 metar od rutera i ovaj nece da radi u punoj brzini.U drugim sobama nemam signal na njemu dok recimo na androidu ili iPadu imam signal sa sve tri crte.Ne razumem hvata komsijin wifi a moj jedva i to kad stojim na metar od rutera.Inace telefon sam uzeo u mts-u.Da li ima neko nekog resenja ?

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Pokušaj podesiti ruter tj enkripciju. Iphone ima specifičan način komunikacije s ruterima pa ponekad ima problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako ti nije frka da mi objasnis kako to da uradim ? Imam ovaj adsl-ov modem.Mada opet kazem na ipadu radi se po defaultu.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Stavi wpa enkripciju kad udjes u podešavanja rutera kod wifija na tkip+aes


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovako mi je podeseno e sad to tkip+aes nigde ne vidim ?
b15a5e0ea205bdb1bea734cb860d3a43.jpg
f4a3fc5c6ab8748184d247bfd6d5238a.jpg


Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Ne znam. Meni je sve tu kad udjem. Možda je drugaciji ruter


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moguce, ali stvarno mi se ovo nikad nije desilo.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Nemam te opcije,znaci do modema je tj. enkripcije ...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Reklamiraj u mtsu. Oni su svesni da neki ruteri ne komuniciraju dobro s iphone telefonima i zamenice ti ruter.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Definitivno hocu, hvala ti.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
De ziv bio na tom wirelessu promjeni kanal, ukini sa tog default na neki deseti, narocito ako imas mnogo konekcija u blizini.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li vam se desava da naprimer ne stizu notifikacije za whatsapp poruke? Nego tek kad udjete u aplikaciju i vidite da pod chats imate nove poruke?
 
Meni se desi to nekad sa viberom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno