Šta je novo?

ByteCent (BYC)

Ja sam na ovoj novoj verziji u conf file dodao i nodove koje sam koristio na staroj verziji i ubacio gen=1 na početku, ali naravno moram da ukucavam slova svaki sat.

Da li je moguće da nodovi od prethodne verzije mogu da smetaju novom wallet-u?
 
Ja sam na ovoj novoj verziji u conf file dodao i nodove koje sam koristio na staroj verziji i ubacio gen=1 na početku, ali naravno moram da ukucavam slova svaki sat.

Da li je moguće da nodovi od prethodne verzije mogu da smetaju novom wallet-u?
Ne smeta, samo malo duze mu treba dok prevrne sve ip adrese.
--

and...
1ijCZDV.png
 
Ja danas oko 13h prebacio par fx-6300 sa xmr na byc, novi wallet, ali za sada nijedan novcic :/.
 
ako je ovo taj update , e svaka im cast, sto su ga opravili, ostali samo dugmici ;)
 
Starting today at 11AM EST we are going to begin banning previous versions of Bytecent. If you are using an older version of Bytecent, please update to the latest version now.
po ovome ispada da je u 17h po nasem pocelo banovanje starih walleta
 
ako je ovo taj update , e svaka im cast, sto su ga opravili, ostali samo dugmici ;)
Bas tako. Vece ****** odovog walleta nisam vidio. Nebi ubo konekciju kao da nodove dijele na kasicicu. Mada nisam nista drugo ni ocekivao od IE
 
Posto vidim da svi kukate da imate problem sa konekcijama i kukate na nodove...evo jedno resenje za ljude koji imaju IPTV kod Telekoma,tj.ruter Huawei HG8245,a pretpostavljam da moze i na ostalim ruterima..samo treba naci opciju....takodje treba da se aktivira u UPnP opcija....
Poenta cele price je da se ode u podesavanja rutera i nadje opcija DMZ, tj. enable DMZ i tu se doda IP(interna, tipa 192.*.*.*) adresa LAN ili Wifi kartice...nakon toga spremite se za 20+ konecija :)
Ako je nekom pomoglo, moze da donira koji BYC na sledecu adresu....

B4WkqY8eQj2D88UnuNxJPc9yGjGyjsQQQs
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    41.4 KB · Pregleda: 93
  • 11.png
    11.png
    25.9 KB · Pregleda: 62
Posto vidim da svi kukate da imate problem sa konekcijama i kukate na nodove...evo jedno resenje za ljude koji imaju IPTV kod Telekoma,tj.ruter Huawei HG8245,a pretpostavljam da moze i na ostalim ruterima..samo treba naci opciju....takodje treba da se aktivira u UPnP opcija....
Poenta cele price je da se ode u podesavanja rutera i nadje opcija DMZ, tj. enable DMZ i tu se doda IP(interna, tipa 192.*.*.*) adresa LAN ili Wifi kartice...nakon toga spremite se za 20+ konecija :)
Ako je nekom pomoglo, moze da donira koji BYC na sledecu adresu....

B4WkqY8eQj2D88UnuNxJPc9yGjGyjsQQQs

samo jedno pitanje i molim da budes precizan unosis IP adresu racunara na kome radi wallet sa kojim se kopa BYC????
 
Tako je, znaci adresu LAN kartice ili WiFi sa kojom ostvarujes konekciju na ruter...
 
stari valet ne radi vise, sad proverih moj nista nije iskopao
 
Probajte ovaj peers.dat.
 
sad sam i ja ukljucio DMZ i odmah 10 konekcija
 
ja ceo dan nista pa zato misleh da ne radi,

evo fora koja radi kod mene sa konekcije

pokrenes wallet i kad dobije prvu konekciju odmah ga pustis da kopa dok ne izgubi tu jednu konekciju, posle se povecava broj konekcija
 
ja ceo dan nista pa zato misleh da ne radi,

evo fora koja radi kod mene sa konekcije

pokrenes wallet i kad dobije prvu konekciju odmah ga pustis da kopa dok ne izgubi tu jednu konekciju, posle se povecava broj konekcija

samo ukljucis DMZ i konekcije istog trena koliko hoces ...
 
probaj ovo sto ja rekoh,

ne znam dal da prelazim na stari wallet
 
A sta ja da radim sto imam + 20 razlicitih dodeljenih ip adresa na svakom racunaru, sta da kucam kad ukljucim DMZ

ja ne znam kako si ti konfigurisao tvoju mrezu ali ja imam desk i iz rutera preko wifi-ja dobijam internet, u taj ruter koji mi je getaway u njemu sam ukucao u dmz rutera IP adresu wifi kartice kojom se logujem na njega , iz tog racunara mi ide lan do switch-a odakle mi ostali racunari dobijaju net...
 
Bravo Kidence! Posle nepunog minuta je pao coin, saljem ga tebi. :)
 
ja ne znam kako si ti konfigurisao tvoju mrezu ali ja imam desk i iz rutera preko wifi-ja dobijam internet, u taj ruter koji mi je getaway u njemu sam ukucao u dmz rutera IP adresu wifi kartice kojom se logujem na njega , iz tog racunara mi ide lan do switch-a odakle mi ostali racunari dobijaju net...

Dodelio sam svakom racunaru u rasponu od 1-50 ip adrese. A konekcija ide iz telekomovog rutera preko dva 24-oro portna switcha.
 
Dodelio sam svakom racunaru u rasponu od 1-50 ip adrese. A konekcija ide iz telekomovog rutera preko dva 24-oro portna switcha.

-ako si svim racunarima dodelio fiksnu IP onda bi morao u ADSL ruter da unese u DMZ adrese svakog racunara da bi svi bili pod dmz.
 
DA a da li moze toliko adresa ? 25 adresa mi treba za to.

evo sad i ja gledam i izgleda da ne moze tako jer u telekomovom ruteru moze da se DMZ ukljuci samo za jednu IP :(
tako da ova varijanta otpada zbog konfiguracije tvoje mreze ...
 
Nazad
Vrh Dno