Šta je novo?

Ruter tp link-1043nd v1 zeza

nikola989

Cenjen
Učlanjen(a)
17.09.2012
Poruke
10
Poena
154
Ovako imam pomenuti ruter stvar je u tome da wi fi pravi mi veliki problem.Prvo nije radio uopste wi fi,a sve je namesteno(odradim enable) tp link.png medjutim takodje sam izvalio da nemoze da mi povuce wan nikako.
Zatim cim promenim kanal i stavim na 1 odmah sve proradi konektuje se telefon wi na kompu al nemogu uci ni na jedan sajt.Takodje wan ostane kao na slici.Probao sam firmware poslednji,predhodni nema sanse ni sa jednim nece da proradi.Dok na kabl sve radi prefektno.
 
Mozda je neispravan :(
Ja sam na TP-Link-1043ND V2 instalirao Gargoyle firmware i mesecima radi bez greske sa "poznatim" SBB-ovim EPC3925 ruterom.
https://www.gargoyle-router.com/download.php
(uz upozorenje obratiti paznju na V1 odnosno V2 i WITHOUT ANY WARRANTY. If you brick your router, it's up to you to fix it)
 
Poslednja izmena:
Cini mi se da ima i ddwrt za taj 1043...e sad ako je ranije radio normalno,a sad nece tu je onda vec nesto hardwerske prirode
 
beogradpc:Videcu kad dodjem danas kuci da ubacim neki pa nek prestane i sa radom,ionako mi je se smucio vise.
 
Neispravan 100% . Mi smo imali takav i vratili ga. Pokupili v2.
Ima problem da se pregreva cip i prsne.
 
Isto na jednom v1 koji imam neće da radi kao ruter uopšte, ništa se ne dešava preko wan-a, koristim ga kao ap :/
Drugi koje imam su v2 i rade normalno sve
 
Nazad
Vrh Dno