Šta je novo?

Xbox 360 zicni kontroler

fkloznica

Čuven
Učlanjen(a)
23.09.2010
Poruke
23,674
Poena
975
Zna li neko gde bi mogao da kupim orginal dzoj iz naslova? Bitno mi je da je zicni posto hocu da ga povezem za PC.
Hvala
 
Na kp.
Zasto neces wifi verziju ?
 
Bas koristan post.. Ako su ti i ostali takvi,nema da brines
 
Isti moj post kao i tvoje pitanje. Na gugl upises how to connect 360 gamepad to pc... Sto bi neko drugo trazio umesto tebe i prepricavao ti ovde...
Sad vidim da imas 7000 poruka i ne verujem da od takvog clana ide takvo pitanje...
 
Kupi od madjara, orig su, ali su oko 30-35e bez receivera.
 
Jel su ovo stvarno original džojpedi ili??
 
Moguce da jesu,pala je cena njima dosta,sada gledam po Nemackoj cene... Xbox one je oko 40e,pa bi taj 360 morao da bude jeftiniji,ima ga cak i za 25e...
 
Na ebay-u, a da su Microsoft-ovi džojpedi, su sve oko 40ak evra. Onda ovo sa kp nije Microsoft-ov džojped. Jedino što me kopka je kolika je razlika u kvalitetu.
 
Ako nabavljaju preko ugarske mozda i jesu. A ako dovlace sa alixpresa onda ih jedan izadje oko 13 dolara. Ne znam..
 
i ja sam u potrazi, sa kp dva nazovi proverena prodavca su me ispalili, tj jedan ni na poruku nije odgovorio, ne znam da li se pojavio jos neko, ali ako znate za neku drugu kombinaciju nabavke bilo bi dobro da podelite
loznice, bezicni mozes da kupis i u nekim radnjama, povezes ga lagano, dobijes receiver, ali ja sam od toga odustao zbog baterija, punjenje, trosenje u sred igre, pa onda eventualnih punjaca koji onda izgledaju kao i zicni model, budze na pozadini, i jer ceo zivot bez problema koristim zicne, nikad se nisu iskidale ili nesto, a precision mi polako posle 8 godina umire, sa vremena na vreme leva strelica ostaje zaglavljena, pa bih opet uzeo nesto kvalitetno
 
Druze, wifi xbox360 kontroler radi nedeljama sa duracell ili eneloop punjivim baterijama, kad kontroler prijavi da je nizak nivo napunjenosti mozes se igrati na njemu jos 2-3 dana.
 
Druze, wifi xbox360 kontroler radi nedeljama sa duracell ili eneloop punjivim baterijama, kad kontroler prijavi da je nizak nivo napunjenosti mozes se igrati na njemu jos 2-3 dana.
pa ne znam kome verovati, ako je tako rado bih ga koristio, ali po mnogim opisima ljudi pricaju kako bas kratko traju i najcesce se dovode u vezu sa onim njihovim Play and charge kit-om..
 
Nemam pojma , ja imam vise bas ovih kontrolera, samo eneloop i duracell, jednom se desilo za svo vreme da su se bas iskapile baterije, on toliko zanemarljivo trosi da je suludo zicani kontroler kupovati pogotovo sto nije ni jeftin, saplitanje o kablove i padove konzole zbog toga da ne spominjem, ja licno bih to odmah izbacio iz kuce.
 
Poslednja izmena:
Jel pronašao neko neku sigurnu kombinaciju za kupovinu žičnog kontrolera? Mađar sa kp za koga sam dobio preporuku me kulira već treći dan.
 
Jel na PES 2015 radi plug&play, seizmos ?
Ili mora da se bunari po kontrolama, da se selektuju komande, dugmici i sl ?
 
Sve igre rade odmah plug&play, imas standardno da biras od 3,4 postavke ispredefinisane vec, ja uglavnom igram na toj stock u kojoj upadnem u igru i nema dalje nikakvog cackanja.
 
Kool. :) Posto nisam koristio do sada xbox360 kontrolere, kakvi su ergonomski ? Ceo zivot koristim PS2 kontrolere, pa bih da promenim malo.
 
Odlicni, kvalitetni, ali nisu jeftini. Ja licno smatram da mi je to najbolja ulozena kinta u pc od kad imam I kupljen komad, sad ih imam 4 kom, dva na pc uparena, dva na xbox360, inace gase se sami posle 3,4 min ako su inaktivni, kompatibilni sa svim igrama za pc, trose kao upaljac a hvataju iz spajza sa druge strane kuce :d
 
Slažem se, malo su skuplji ali zato verovatno jedni od najboljih.

Ja čekam da mi uleti neki keš pa da se bacim na kupovinu :)
 
Ja furam Afterglow X360 već preko godinu dana odličan gamepad sve igre su Plug&Play naravno kad je X360 gamepad 15Funti sam ga platio u UK. Izuzetno dugačak kabal i deblji od ostalih kao što se može videti na slikama.Ako možeš da ga poručiš nevidim razlog da ideš na Orginal X360 kad je ovaj isto tolko dobar. Naravno lampice se gase a može da se pale samo kada vibrira i u tom momentu treperi i led svetlo :p
Ne koristim ništa inače osim njega ovo ostalo je za PES družinu :wave:

Evo ga moj gamepad bundlle ;)
IMG-20141123-00968.jpg
IMG-20141123-00969.jpg
 
Poslednja izmena:
Ko voli Xbox kontroler, ovo je odlična alternativa (prednost jer podržava i Xinput i DirectInput preko prekidača):
http://www.itsvet.com/proizvod/speed-link-xeox-pro-analog-sl-6556-bk/comp_comp_gamepad/275/321

Ko voli PS izgled, zna se - Logitech F serija :).

Odlicni, kvalitetni, ali nisu jeftini. Ja licno smatram da mi je to najbolja ulozena kinta u pc od kad imam I kupljen komad, sad ih imam 4 kom, dva na pc uparena, dva na xbox360, inace gase se sami posle 3,4 min ako su inaktivni, kompatibilni sa svim igrama za pc, trose kao upaljac a hvataju iz spajza sa druge strane kuce :d
Naravno da nisu kompatibilni sa svim igrama već samo sa novijima koje koriste Xinput.
 
Poslednja izmena:
^Koliko je kvalitetan kada se uporedi sa xbox originalnim dzojom? Pre svega mislim na preciznost i kvalitet pečuraka
 
Koji model?
 
U pitanju je kopija originalnog Xbox gejmpada (plus prekidač za mod) i samim time ima iste rednosti i istu mane kao npr. kriminalan D-pad. Niže cena zato što se ne plaća porez na ime.

To je glavni razlog zašto ga nisam kupio (na Xbox raspored bih se još nekako prvikao pošto sam navikao na PS dizajn za ovih skoro 20 god) već ću ako budem mogao najverovatnije kupiti F710 u Nemačkoj.

---
Meni nije jasno kako ljubitelji Xbox gejmpada tvrde kako je ovaj najbolji, kada isti ima ubedljivo najgori D-pad u istoriji univerzuma. Apsolutno neupotrebljiv u borilačkim i platformskim igrama.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno