Šta je novo?

Pitanje u vezi S - planner na Samsung Galaxy S 4

grdoje

Cenjen
Učlanjen(a)
22.08.2011
Poruke
105
Poena
170
Imam par pitanja koje se ticu S Planner-a:​
  1. Da li je moguce nekako napisati taskove na racunaru i onda ih sinhronizovati na telefon, znaci bitno mi je da bude u task odeljku, ne u eventima?
  2. Vidim da postoji opcija "Sync", zanima me gde se sinhronizuju taskovi? Na google nalogu nigde nisam nasao to.
  3. Da li je to sve moguce uraditi u google nalogu i sinhronizovati sa telefonom?
 
Sto ne koristis Google Calendar umesto tog Samsung cuda (da ne kazem smeca)? On moze sve sto ti zelis.
 
Taj S planner funkcioniše isto kao i google kalendar. Kad u google kalendaru upišeš neki događaj, ima ga i u S planner-u (i obrnuto).
 
@Desp

To sam i ja kontao, ali mi se nikako ne sinhronisu Taskovi koje napravim na telefonu i ne kontam gde mogu da upisujem Taskove (ne Eventove) u google kalendaru pa da mi se sinhronizuju u telefon?
 
nema

Nema taskova u calendaru. Koristi google calendar ko sto rece kutija
 
Taskovi koje napravim na racunaru ne vidim na telefonu, pa koji god softver da koristim (today calendar, s planner, google cal.)
Ne vidim nikakve prednosti niti mane google kalendara u odnosu na today calendar, pa i u odnosu na s planner. Razlike su uglavnom estetske...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno