Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mene najviše fascinira ova rečenica "If your request is urgent, we advise waiting until after January 1st or withdrawing via Bitcoin through CryptoPay."
Ako vam je hitno sačekajte .....kakvi likovi.....:d
 
Znaci ko uplati demo i ako ne kopa, mora da ceka 10 dana da demo istekne da bi nesto zaradio inace ce dobiti 30% manje nego sto je platio demo.. dobra im logika :p
 
Meni jedna tura upravo istekla,druga tura tj polovina za 4dana
 
Kao sto svi znamo, u crypto svetu se uvek desi kontra od onog sto ocekujemo...ja mislim da nece...
 
Samo mi nije jasno kako su mi svi demo nalozi blokirani koje sam napravio pre 14 dana+??
Nisam uspeo da podignem referal zarade...
 
kada se ukuca ovo: 9.9999999999999999 nestane 30% fee :d, al kontam da nece raditi
 
Ma nem sanse da pukne pre Nove, ne verujem. Ne isplati im se sada da zatvaraju radnju. Potrajace sigurno do pumpa. Sada nema sta da se kopa i ljudi su vise manje osudjeni da uzimaju ugovore kod njih. Ne mislim na nas boraniju sa demo-oima nego na krupnije pakete, expert i jace.
Svi bi trebali da budete svesni da su nas previse placali. Ja sam se vise plasio sto mi njima izvlacimo lovu iz sistema, da je to potrajalo jos znao bih 100% da ce puci. Koliko su nas puno placali? Ko ne zna koliko su naj puno placali neka pusti grafike da kopaju scrypt na nekom pool-u 24h pa neka uporedi sa zaradom na konju.
3 riga na scryptu ne mogu da zarade ni pola koliko zaradi pola grafike na jednom nalogu na konju.
 
ma i sa 30% provizije opet ok, samo da ne menjaju nista, neka vrate da moze da se kopa ne demo nalozima :d
 
Nema sanse da ga nastelujes da zaradi po nalogu tacno 9.9999999 osim ako nisi pera kojot super genije :)
 
Pa zarada ode preko 10 eur, ti ukucaš 9.99999, ako to može bez fee-ja, bilo bi super
 
prvo si trebao da prebacis pare pa onda ovde da kucas mozda su vec procitali :d
 
Ovo pustam kad svlacim pare, i tako u krug.....
Prava stvar kad se krene u naplatu.

[YOUTUBE]-SnUVLmTdlQ?list=RDSjz3XIsIODM[/YOUTUBE]
 
jel cekate da skupite na demo-u sumu vecu od 10e da ne bi placali proviziju ili cepate i sa tim?


hehehe, i samo cekas da iskoci neko iza coska
 
Poslednja izmena:
Probajte, pa ce te videti trip.
 
Probajte, pa ce te videti trip.

Svidja mi se, imas utisak ko da ce neko da ti sa ledja kaze "sta radis to!!!", mada ja za ovo vise preferiram ovo


Pool hash opada od kako su primenili nova pravila.
 
Možda je štednja al se s mene teško na kraj izlazi :)

koje su nove granice...ja trenutno sa 4 karte kopam na 4 free naloga...jel kupovao neko demo ...dali ide kopanje...nisam imao vremena da poradim na ovome par dana zbog slave...iz druge sam uboo free telekom adresu i pokrenuo 4 free.komsija nije kuci sda promeni ip tako da sam ostao osakacen za ip
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno