Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Potreban dobrovoljac da proba da pusti kopanje na novom nalogu iako na starim nalozima hashrate nije 0, :-devil-:
 
Potreban dobrovoljac da proba da pusti kopanje na novom nalogu iako na starim nalozima hashrate nije 0, :-devil-:

Pfff,ja bi odmah probao al ovamo gde sam,imam fixnu ip.
Zeznem li,odmah sa ugasio...
A gde mi je udaljena lokacija tu sam vec napravio drugi set.
Kako god ne mogu,aj ako ima nekog sa "isticucim nalozima" a da moze lako da posle promeni ip adresu...
 
Siguran sam da ce se u hodu menjati.. i kad provalimo kako radi sutra moze da ne vazi

btw.. uzeo sam karticu u mts-u za 300 din i rekose mi da na njoj ima 300 mb kredita...
dodjem kuci ubacim u modem kad ono na racunu ima 4GB kredita :D wtf...

Jel jos neko uzimao MTS karticu, da li je na svima ovaj bug? :D
 
Ja koristim exe net a tu situacija nije sjajna što se tiče promene IP adrese
 
Ja koristim exe net a tu situacija nije sjajna što se tiče promene IP adrese

Ma ko ga je_e.
Pokrenuo sam cetri minera na novim nalozima.
Pukovnik il pokojnik.
Idemoooo!
Neka me banujuuuu!
Javljam rezultate za desetak minutaaaa!!:whip:
 
Poslednja izmena:
Ma ko ga je_e.
Pokrenuo sam cetri minera na novim nalozima.
Pukovnik il pokojnik.
Idemoooo!
Neka me banujuuuu!
Javljam rezultate za desetak minutaaaa!!:whip:
Meni je isto sinoć pokazivalo skroz isti hash,pa sam bubnuo asic od 10 mh na taj 4 ti nalog,popeo se hash na 10 ,al tek nakon par sati,evo dosada radi sve normalno...tj. Do prije par minuta jer je struje nestalo,a ja na poslu...
 
Meni je isto sinoć pokazivalo skroz isti hash,pa sam bubnuo asic od 10 mh na taj 4 ti nalog,popeo se hash na 10 ,al tek nakon par sati,evo dosada radi sve normalno...tj. Do prije par minuta jer je struje nestalo,a ja na poslu...

E jb_a,ovo pa nema nigde.
Nestao mi net na lokaciji i sad ce najverovatnije da se promeni ip adresa!:D
Ovo samo meni moze da se desi.
Necemo ni znati jer ce sigurno da se promeni ip adresa.
Bog zna i da me blokiraju sad,sto su blokirali
 
Do 6h kad sam na posao išao normalno sam prebacio doge i normalno je sve radilo ....
 
pustio sam ja,zasad je ok ali videcemo veceras kad prodje clearing oce li biti banana,tek tad znam na cemu sam
i placeni demo kopa sa cetiri naloga i sve sto imam je na taj demo uvezan,zasad je ok
 
Poslednja izmena:
Inače je zarada sa asicom od 10mh nešto iznad 2 eura,e sad to sam sinoć probao preko hasha od 4 naloga,kad napravim nove naloge bolje ce pokazat....nadam se,ovo mi se čini malo zarada za asic...da ga mogu podijelit barem
 
Samo vas posmatram sta pisete :d
Radi sve kao sto je radilo i prvi dan kad sam pokrenuo prvi nalog.
A sad sto je kod nekog nestalo struje ili neta te zalbe ne rjesavamo na forumu :p
 
a ovo sa novim nalozima da nije isti hash tj da daju manje? Meni sad istice limit pa cu da vidim kako stojim sa promenom ip adrese
 
Jedan ih je pitao sa onog italijanskog foruma da li moze 4 naloga na jedan ip evo sta su mu odgovorili..

Pa zbog takvih de*b*a koji ih pitaju sve i svašta i pooštravaju kriterijume, tj.upravo im oni otkrivaju "rupe" u sistemu... Retardi italijanski
 
ma nisu oni *****i, oni su to znali i pre, samo je antibot reagovao na 5-ti nalog i banovao
 
u pravu si kolega, zbog takvih pacijenata koji otkrivaju rupe se poostravaju kriterijumi.. Takvog jednog pcosa smo imali na faksu svi imali neku skriptu i krili je od profe a on baja na sred predavanja i ispred svih prilazi profesoru i pokazuje skriptu i pita jel moze odavde da se uci, mi u soku, profesor iznenadjen, sledece polaganje nema veze sa dosadasnjom skriptom.. E zbog takvih se ovo i desava, pa probaj majku mu pa vidi jel moze
 
@kurajber lol,znao sam da ces da reagujes :):):) ooooo allmigty asus :D

@all i ja sam pokusao da sacekam da se nulira hash ali nece,a tu nemogu da promenim ip...resenje bi bilo da se tu kupi demo
Pogledajte prilog 155454

evo to su tf3 na smesnim klokovima,izmericu i potrosnju danas,prave 4.5e dnevno dva komada.Na scryptu memoriju vucite na minimum dozvoljen,nema potrebe da zagreva kartu i trosi struju

Ajde molim te prosvetli me.
Kako je moguce da na 2 dobijas 4.5e? Jel to 2 kartice na 4 naloga ili samo 2 naloga???
 
2 komada 4 naloga..

Nego jel uspelo nekom da povuce duple doge na koji nacin, rekose da su imali bug
 
@kurajber lol,znao sam da ces da reagujes :):):) ooooo allmigty asus :D

@all i ja sam pokusao da sacekam da se nulira hash ali nece,a tu nemogu da promenim ip...resenje bi bilo da se tu kupi demo
Pogledajte prilog 155454

evo to su tf3 na smesnim klokovima,izmericu i potrosnju danas,prave 4.5e dnevno dva komada.Na scryptu memoriju vucite na minimum dozvoljen,nema potrebe da zagreva kartu i trosi struju


Druze da li su ti ovo na slici pustene 2 karte na po dva naloga?
Ako jeste kako po 122kh?
 
Ja sam sinoc povukao po 8-9 evra sa sva 4 naloga, sacekao 1 h cisto onako :)
Za to vreme napravio 4 nova naloga, ugasio Tkom modem , zamenio IP kresnuo sva 4 naloga, i do sada , za 12 h rada pokazuje € 0.6798
( oko 240 khs po nalogu)
 
Znači moćiće još neko vreme dok ne potrošimo sve osim banovanih i korišćenih ip adresa :d
 
Ma ko ima dinamicku ip nema nikakvi problema, a ko ima staticku ip, ja sam u prvi stranama teme napomenuo, doce u problem pre ili kasnije to jednostavno tako funkcionise.
Proculo se zestoko za ovo snaga poola drasticno raste!
Izgleda da snaga poola ne utice na zaradu sto je jako dobra vjest!
 
Ja sam imao taj problem, sve je već napisano al nisi pazio na času....
Ti mislis da moze sve da se ''po'vata'' ko sta pise ovde...neki put samo otvorim temu i predjem preko nje, moguce da sam to negde preskocio...ali sam za to saznao na najgori moguci nacin, ali sreca pa sam povukao sve sa naloga pre toga...izgubio sam neku sicu..nebitno...
 
Evo za 12 sati koliko imam sa 110kh/s , nesto tu nije uredu ovaj hash od sinoc ni da mrdne preko 0.05 bas cudno
 

Prilozi

  • Screenshot - 26.11.jpg
    Screenshot - 26.11.jpg
    47.6 KB · Pregleda: 80
Evo za 12 sati koliko imam sa 110kh/s , nesto tu nije uredu ovaj hash od sinoc ni da mrdne preko 0.05 bas cudno

Nije bitno koliko miner pokaziva. Tebi miner pokaziva 110kh/s a statistika 49kh/s bitna je statistika, a usput provjeri da nisi banovan klikni na collect, ako nisi banovan pogledaj koliki ti je wu tj. pogledaj jel sve uredu sa karticama jer ti statistika kaze da kopas sa 49kh/s

Jos jedna jako bitna stvar kad pustate nove naloge.
Ako kreirate 4 nova naloga i pokrecete ih prvi put pokrenite prvo jedan, pa kad baci statistika ugasite miner(svaki put gasite miner da grafika ne bi gubila snagu dok nabije statistika hash), pokrenite drugi nalog kad i na drugom baci statistika, pokrenite treci, pa kad i tu baci pokrenite cetvrti, e onda tek pokrenite sve cetri naloga zajedno.
Na ovaj nacin karte ce da zakucaju hash, a u slucaju da samo startate sve 4 naloga zajedno moze se desit da vam se prepolovi hash i onda treba vremena da statistika odradi svoje tj. da se brzina u mineru poklopi sa brzinom na statsitici.
Nadam se da ste shvatili.
 
Poslednja izmena:
Nije bitno koliko miner pokaziva. Tebi miner pokaziva 110kh/s a statistika 49kh/s bitna je statistika, a usput provjeri da nisi banovan klikni na collect, ako nisi banovan pogledaj koliki ti je wu tj. pogledaj jel sve uredu sa karticama jer ti statistika kaze da kopas sa 49kh/s
nisam banovan isplatio sam pola euro jutros
inace kopam sa guiminer ali probao sam i sa cgminer isto daje oko 0.02 na jedan sat , a WU je 105 ako nesto znaci , ostavicu ovako do vecaras i ako se ne popravi nista idem shutdown. Lepo je bilo dok je trajalo sa onim starim nalozima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno