Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa ne znam ni sto se javljas kada imas samo jedan IP jedan demo...mi ovde pricamo o 4+ demo naloga sa jedne IP...samo unosis konfuziju...

Pa ako obrnes jedno 250 strana postova unazad , videces da smo raspravljali da ce mozda jednom doci I dan kad ce da ostave samo jedan nalog jedan ip , a javljam cisto da ljudi znaju da to funkcionise , izvini ako sam te zbunio.
 
Ma znam, od pocetka sam u temi...
Ali kada se javis, a ne napises potpunu info, samo nastane zbun :) samo malo preciznije pisanje.
A to smo svi ocekivali pogotovo posle 10+ demo naloga sa jedne IP...
Probao sam da promenim adresu na demo nalozima i opet ne kopa...jel ima neko ideju sta moze da se proba jos?
 
Ma znam, od pocetka sam u temi...
Ali kada se javis, a ne napises potpunu info, samo nastane zbun :) samo malo preciznije pisanje.
A to smo svi ocekivali pogotovo posle 10+ demo naloga sa jedne IP...
Probao sam da promenim adresu na demo nalozima i opet ne kopa...jel ima neko ideju sta moze da se proba jos?

ne kopa uopste ili kopa samo od demo hasha?
Jel se mrda bar malo?
Sad idem od slave...
 
Demo kopa sa svojih 5 mhs, ali kartica koja kopa na demo nalogu vec par sati ni makac...
 
tesko, 4 free naloga kopaju normalno...i oni bi imali taj problem.
Videcemo veceras...
 
Scope Of Services

2. CoIntellect acts as an intermediary service which provides customers with mining contracts. CoIntellect makes no representation, warranty, or guarantee that users will profit from our software or mining contracts. The period of time for which a user receives access to the computational power will be dependent upon the conditions of his or her order.

3. Additionally, CoIntellect offers proprietary software which miners may use to contribute to the CoIntellect pool. CoIntellect rewards miners with a payout proportionate to their contributions. CoIntellect makes no representation, warranty, or guarantee that miners will profit from contributing to our pool.
 
Ako sam ja dobro zapazio demo kada istekne i kada se kopa sa toga naloga ono nesto kuca, tipa 0.0001...a ovo ni toliko...kao da su nam banovali naloge skroz za kopanje, samo demo da moze da radi...
Ajde neko ko ima pravi mail ukucan da preoveri jel dobio nesto, ja imam sve neke leve...
 
Ako sam ja dobro zapazio demo kada istekne i kada se kopa sa toga naloga ono nesto kuca, tipa 0.0001...a ovo ni toliko...kao da su nam banovali naloge skroz za kopanje, samo demo da moze da radi...
Ajde neko ko ima pravi mail ukucan da preoveri jel dobio nesto, ja imam sve neke leve...

Ništa, nikakvo obaveštenje ni na jednom mejlu..."Contract earnings" i dalje kucka ali "Mining earnings" stoji....
 
Poslednja izmena:
Ako sam ja dobro zapazio demo kada istekne i kada se kopa sa toga naloga ono nesto kuca, tipa 0.0001...a ovo ni toliko...kao da su nam banovali naloge skroz za kopanje, samo demo da moze da radi...
Ajde neko ko ima pravi mail ukucan da preoveri jel dobio nesto, ja imam sve neke leve...

ja na poslu gde imam 3 kupljena demoa i kopam samo sa 3 karte na 3 naloga isto radi sporo-to jes ne kuca
 
Kod mene je situacija sledeca:

4xfree nalog - kopa
2xistekao demo (nije banovana adresa) - kopa
4xdemo, (banovana adresa) - ne kopa, samo kuca demo
 
Odlicno, znaci nije do ip-a, nego su svi demo nalozi pod rucnom! Starteri rade, a rade i ovi sto se ne registruju, samo demo-i zezaju, a ip nema veze sa ovom scenom....

To nema smisla.
Sto bi radio free nalog a ne demo?
Aj da ne radi demo za 10 minera po ip al sto bi dozvolili free a da demo ne radi?!
NEsto mi se tu ne uklapa...
 
a kada se uklapalo...cela ova prica je cudna... :) Ja ocekujem da je ovo neki bug, da proradi uskoro :)
 
4 x free sa jedne IP adrese blokirano ne mogu da se logujem, isto sa jos 4 x free na drugoj IP blokirano, 8 x Demo sa trece IP ne kojaju grafike. Nalozi pre toga nikad banovani. Jedino sto ih povezuje je ista doge adresa. Nalozi nisu verifikavano mailom. Ovih 8 demo zaustavljeno kopanje promenjena IP, pustena 4 demo ali grafike i dalje ne kopaju :(
 
Bice da je ovo neki bug do njih, sada sam probao da pustim 1 mh/s na jedan demo nalog da vidim jel ce se povecati hash na dashboard-u i nista...stoji zakucan na 0.384 mhs...kao i ceo dan danas.
ispada kao da ne registruje sherove na nalogu uopste...znaci dve mogucnosti ban ili bug sa demo nalozima...
 
Jel probao neko da otvori novi demo nalog na novom ip-u nikad koristenom? Jel se neko registrovao danas maybe?
 
jesam ja pre 2 sata placen demo , ali ne registruje da grafike kopaju, verovatno je neki bug do njih, mada je i juce bila manja isplata na nekim nalozima
 
jesam ja pre 2 sata placen demo , ali ne registruje da grafike kopaju, verovatno je neki bug do njih, mada je i juce bila manja isplata na nekim nalozima

jeste malo manji negde al to zato sto je zezalo malo rano ujutru...
Pa gde si bio knap sa hashom tu ti pokazalo...
 
Izgleda da krenulo, danas stala zarada na demo nalogu na oko 1.7e ali nisam gasio grafike i evo sad se ulogovao i blizu 2e stoji.
Ponovo radi BIOSKOP:banana:
 
Izgleda da krenulo, danas stala zarada na demo nalogu na oko 1.7e ali nisam gasio grafike i evo sad se ulogovao i blizu 2e stoji.
Ponovo radi BIOSKOP:banana:

Ne gledas dobro

idi na stats pa na Mining earnings i procitaj koliko je za danas

Untitled.png
 
Poslednja izmena:
pa naravno da stoji kada ti demo hash zaradio tih 0.3e... kod mene i dalje ne radi...
 
ja pre sat vremena poslao na Cryptsy 300k doge i jos uvek nista, paralelno sam poslao i na Bittrex i tamo leglo sve uredno :(

moracu da se pozdravim sa Cryptsy-jem!!!
 
Sto se tice kopanja, mozda su poceli malo manje da placaju ovo sto mi radimo. Realno svaki hash koji bacimo grafikom je deeeebelo preplacen.
Ja sam iskopao tek 0.53e sto je tek 40% onoga sto je trebalo biti iskopano a to je iskopao jos jutros. Za celo popodne nisam primetio da se nesto promenilo. Lako moze da se desi da si pocelo normalno da placaju hash i to bi znacilo da smo izduvali sto se kopanja tice.
 
Sto se tice kopanja, mozda su poceli malo manje da placaju ovo sto mi radimo. Realno svaki hash koji bacimo grafikom je deeeebelo preplacen.
Ja sam iskopao tek 0.53e sto je tek 40% onoga sto je trebalo biti iskopano a to je iskopao jos jutros. Za celo popodne nisam primetio da se nesto promenilo. Lako moze da se desi da si pocelo normalno da placaju hash i to bi znacilo da smo izduvali sto se kopanja tice.

da, ali zasto onda free accounti kopaju i dalje u fullu? :D njima vise racunaju hash? :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno