Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

goldi

Slavan
Učlanjen(a)
21.12.2010
Poruke
8,350
Poena
455
Poslednja verzija konsolidovanog uputstva se nalazi u narednom postu!

Dodatak:

FlySukhoi je napisao(la):
Podešavanja za GTX 970:

color 0A
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
cudaminer.exe -a scrypt -o stratum+tcp://66.55.92.73:8000 -p 123 -u xxxxxx -i 0 -l T10x20 -C 1 -H 2i jednom recenicom kratkom ali jasnom, Uzimajte demo!!!

Novosti:

Ostaje pravilo da se sa jedne ip adrese moze kopati samo na 4 NE verifikovana naloga.
 
Poslednja izmena od urednika:
Vazno obavestenje!!! Citajte pazljivo!!!

-Nije u pitanju nikakva prevara (bar za sad) jer sve sto iskopate uredno i dobijete
svakog dana od 23:00-23:30 znaci isplata se vrsi jednom dnevno isplata se vrsi u dogama,
druge opcije za isplatu ne funkcionisu

-U ovoj prici nije toliko bitan hashrate koji saljete jer oko 350-400kh/s zadovoljava
maksimalnu dnevnu zaradu od 1.5 eura po nalogu (275kh =1.33e)

**********Free mining bez kupovine demo naloga**********

To je opcija koja je besplatna ali je nepaznjom clanova (zbog njihovog nepridrzavanja pravila igre najveci deo opsega ip adresa u srbiji je popio ban)
a i samog usavrsavanja sistema za banovanje coinsellecta skoro izumrla... vip,telenor,mts opsezi su potroseni
Mozete da rudarite na ovaj nacin ako dodjete do nebanovane ip adrese ali ukoliko vam na trenutak nestane struja
i modem pokupi neku ip koja je banovana izgubicete zaradu koju ste ostvarili do tog trenutka i bicete blokirani od strane pool-a...
samim tim moracete da kupite demo pa bi podigli zaradu koju ste ostvarili do banovanja ili da bacite tu zaradu u vodu trazite drugu nebanovanu adresu i da pravite nove naloge
Pravila koja vaze za ovu vrstu mininga su:

1.mozete papraviti maksimalno 4 naloga i pokrenuti maksimalno 4 minera sa iste ip adrese,
ne pokusavajte vise jer cim pokrenete peti miner sa iste ip adrese popicete istog momenta ban na sva 5 naloga...posle toga morate promeniti ip i praviti naloge na njemu

2.mozete sa sva 4 naloga vrsiti isplatu sa iste ip adrese na jednu doga adresu bez problema doge leze uredno ne banuju zbog toga
napomena :ako ste popili ban, banovana vam je i adresa na koju ste isplacivali tako da je morate menjati tj generisati novu kada pokrenete novu turu naloga

3.ako ste kojim slucajem banovani necete to videti na pocetnoj strani jer se hashrate uredno prikazuje...provera se vrsi na opciju collect iako nemate nista
na stanju pokazace vam da ste banovani (razlog)i sa kojih ip adresa ....napominjem to kako nebi kopali u prazno bez potrebe a da uopste niste svesni toga

4.mozete sa jednog naloga poslati invite na ostala tri koja imate sa iste ip adrese nagrada 10 posto od zarade sa
svakog naloga tako da na prvom dobijate oko 1.95 e a na ostala tri oko 1.5 eura dnevno ako imate zadovoljavajuci minimalni hashrate
-na svaki od naloga mozete se istovremeno logovati i pratiti stanje pomocu razlicitih browsera sa iste ip adrese

5.najbolji ucinak se postize ako na rigu imate samo dve kartice npr.280x mozete ih podeliti da rade :
jedna kartica 2 naloga (ukupno 4 sto je i maksimalno dozvoljeno po ip-u) imacete istu zaradu kao da rade cetri kartice uspeo sam uspesno
da pokrenem dve kartice na 4 naloga taktovi 1000/1500 ne pokusavajte da pravite 8
naloga na jedan ip
kod free mininga izgleda primamljivo ali provereno ban sledi istog momenta kad startujete peti miner osetio na svojoj kozi pa ponavljam opet

podesavalja su:
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://66.55.92.73:8000 -u x1 -p 1 -o stratum+tcp://66.55.92.73:8000 -u x2 -p 2 -d 0 --thread-concurrency 8192 -g 2 -I 13 -w 256 --gpu-fan 45 --temp-cutoff 80 --gpu-engine 1000 --gpu-memclock 1500 --gpu-powertune 20 --lookup-gap 2 --expiry 5 --load-balance

za drugu kartu isto to samo zamenite -d 0 i stavite -d 1 i pokrenite oba minera

6.na svakom nalogu ponaosob gledajte da ukupna zarada ne predje 10eura jer sve preko toga necete moci da podignete (pool trazi verifikacijutj kupovinu demo-a)...
cak iako ste sveki dan dizali sredstva i na nalogu imate samo 1.5e...ukoliko je ukupna zarada od kad ste poceli da kopate presla 10e na tom nalogu tih 1.5e ostace zarobljeno...
sto direktno znaci da cete na svakih 6 dana otprilike morati da pravite 4 nova naloga...bolja opcija je kupovina demo naloga tada se skida taj limit a ako ne popijete ban a slucajno ste presli taj limit kupite demo pa cete moci da podignete tih 10e plus nastavite mining na tom nalogu dok vam ne banuju adresu kad popijete ban sankcionise se minining tj dzaba kopate na njemu kad zarade nema,ali zarada od demoa nastavlja da se isplacuje iako ste banovani

7.kod pravljenja bat.fajla u komandi username nesmete imati crtice mnogi stavljaju ono sto vide na vrhu strane pa kopaju u prazno...znaci ne ide -u 5fbd-96d4-6b19-d341...nego -u 5fbd96d46b19d341

8.ne skidajte njihov miner ...lepo izgleda ali sa sobom nosi virus...koristite dobro provereni cgminer 3.7.2 ili 3.7.3


**********Mining sa kupljenim demo nalogom**********


Ako nadjete free ip i hocete odmah da kupite demo na tim nalozi nalozi postaju verifikovani,Moze se podizati kinta i preko 10e tako da se taj limit ukida (vrlo bitna stvar)
Prilikom verifikacije tj kupovine demo naloga mozete lupati imena i adrese provereno radi..

komanda --load-balance je komanda koja daje najbolju zaradu ...funkcionise na taj nacin sto miner salje svim workerima share-ove konstantno u krug tako da se ne pravi pauza kao kod opcije rotate...
kod nje se workeri otimaju za share da se tako izrazim i najmanja je pauza izmedju dva dodeljena posla samim tim i zarada je najveca
kod ove opcije cete imati variranja u zaradi na svakom nalogu ali je ukupni prosek najveci
postoji i opcija --balance ...na njoj ce svaki nalog imati skoro istu zaradu jer ce share-ovi biti pravilno rasporedjeni ali je na taj nacin zarada dosta manja jer funkcionise po sistemu
prvi worker uzima share
drugi worker uzima share
treci worker npr. trenutno ne trazi posao (ceka se odredjeni interval vremena) - uzima share..... ***kod --load-balance cetvrti worker preotima share trecem (jer on bespotrebno ceka) istog momenta sto je jako jako bitno!***
cetvrti worker uzima share

nece ovo dugo da traje i ja imam utisak da je ovo jezda i dafina prica ali na po 10 dana sam spreman da preuzmem rizik...kupujuci demo naloge
ne preporucijem kupovinu starter paketa od tri meseci jer je isuvise rizicno ....ali daj da iskoristimo dok je sveze....
ne preuzimam nikakvu odgovornost za nastalu stetu ukoliko se odlucite za ovaj korak da ne ispada da navlacim ljude....

ako nekom treba pomoc nek se obrati na pm da ne spamujemo temu vise ...a ukoliko mislite da sam vam pomogo svojim tutorijalima
moja doge adresa je

DJCYEzuwmQp9hcVmQZF6XRuBQFJyTy7996

ukoliko zelite da se registrujete preko mog invite koda koristite ovaj

389062bc
 
Poslednja izmena od urednika:
Sta je cointellect? -nemojte me pitat jer ni ja ne znam sadrzi rjec "tele" valjda ga neki tellac drzi :p

Naime ovo je trenutno mjesto gdje se najvise moze iskopati za 24h:

1. https://cointellect.com/dashboard/ -znaci morate se registrovati da bi se registrovali morate imati necijie code, mogu vam ja dati svoj, ali onda 10% od vase zarade ide meni mozete kod naci na netu, ali opet nekome ide 10% to je ne izbjezno za prvi nalog za svaki naredni nalog uzmete svoj kod od prvog naloga nadam se da ste me shvatili.
Ne bi ovde da postavljam svoj kod ispasce da zelim da zaradim na nekome, a to nije istina postavljam besplatno temu sa extra 24h zaradom.
Onaj ko bude posten i kad vidi koliko zaradi za 24h sigurno ce htjeti da se zahvali, ali ja postavljam temu i ne trazim nista zauzvrat.

2. Kad se registrujete imacete svoj key code i pasword sve cete naci u download sekciji kliknite na asic guide setup i tu cete naci svoju adresu i pass. to unesite u bat file u cpu miner ja koristim cpu miner 2.4 u njemu sam napravio bat file i sve radi za 10-ke bez ikakvi problema, ako kopate grafom unesite parametre u cgminer sve vam pise prosto je i jednostavno.
Savjet ne skidajte ovaj njihov miner ja sam pokupio neki virus od njega i to me usporilo bar 8 sati u pocetku jer mi je sistem na jednoj masini unistio.

3. Ja sam probao kopat procesorom i najbolja varijanta mi se pokazala da najvise dobijem ako pustim jedno jezgro da kopa na jednom nalogu mozete vi probati pustiti i sva jezgra ako imate recimo i5 ( 4jezgra na jedan nalog) ili FX8 sva jezgra na jedan nalog, ali koliko sam ja shvatio manje se dobije nego kad pustite jedno jezgro na jedan nalog, logicno je ako imate vise jezgri moracete napraviti vise naloga, ali taj nacin se meni pokazao najbolji.

4. ZARADA - ovo vas sigurno interesuje.
a) procesori- svaki procesor odnosno svako jezgro po nalogu zaradi oko 0.25€ za 24h ako imate 8 jezgri zaradicete logicni 2€
b) grafike- ovo nisam jos isprobao kako radi medjutim mogu samo reci da je zarada fascinantna jedna HD7750 (trosi ko opalajac) zaradi preko 1€ za 24h kako ce zaradjivat jace grafe ne znam ali sigurno moraju vise.
Moze se kopat i sa AMD-e i Nv grafikama tako da navalite svi dok bude trajalo, ali nece sigurno dugo previse je dobra zarada da potraje.

5. Isplata- Ovde se zaradjiva u Eurima=€ medjutim novac ja prebacam odnosno mjenjam € za doge coin i onda dogecoin valjam na cryptsiju mada ima i na svakoj vecoj berzi i ima dobar volume tako da nije tesko prodat.
Isplata radi provjereno.

6. Ovde se kopa scrypt tako da obratite paznju procesori se griju a i grafe bgmi sreca je pa je zima tako da nema problema, ali obratite paznju na ovo da ne bude dima :D

7.Navalite!!! ako sta budem zaboravio, a bude korisno napisacu molim vas nemojte na pm. slati bolje je ovde u temu sve sto saznate pisite ne mora znacit da ce ovo dugo potrajat sinoc je recimo stala isplata ali evo jutros opet radi dok radi moj savjet je prebacajte sve sto imate nikakv monero, FTc ili X11 ne mogu biti isplativiji od ovoga.
Ako bude ovo dugo radilo sigurno cete mi biti zahvalni. Sretno svima!!!

Posto ste navalili kod kod kod evo vam moj kod sa jednog naloga nadam se da mi nece banovat nalog posto provjeravaju ako imas puno ljudi koji su reg na taj kod
41b0dcf7
 
Poslednja izmena:
i kad idjem na sajt gde je moj kod da mogu drugarima da saljem?
 
kopa se scrypt....muljam neko vreme po sajtu nigde ne nadjoh podesavanja ...koji je server port itd ...moze li pomoc ?
 
Necete da citate sve pise pod brojem 2
Odete u download sekciju i kliknete na asic guid setup tu vam otvori vasa podesavanja samo to kopirate napravite bat file i radi iz prve.
@matrixxu mislis da pravis sebi druge naloge :D odes na user dole i vidis svoj kod i na osnovu njega pravis druge naloge pazi samo da ti ih ne banuje ako imas mogucnost pravi naloge sa drugog ip-a.
ovo je svima savjet koji krenu sa vise naloga ;)
 
pazite da ne zapalite nesto , karte na scryptu trose duplo vise od onog sto trenutno kopate
 
Pustio sam sgminer.. pokazuje mi 18Kh/s po karti??
Prijavljuje acceped shareove, al nigde ne vidim na sajtu da se nesto menja
 
Tacno napomenuo sam da se kopa scrypt i da trosi puno ali zarada je sad cu bubnut ali bar 4x bolja nego na moneru, ima tu dosta caka moze se fino zaraditi ko je zainteresovan nek testira proba ako mu se isplati nek kopa ne isplati nek batali.
Ono sto sam ja isprobao uprkos vecoj potrosnji zarada je extra.

nesto ti nije uredu ne moze 18kh/ a mjenja se balance otprilike za neki 10 minuta statistika krene da radi, ali mora karta bacati isto ko da kopas dogecoin, lupam R9 280X 700kh/s
Koristi cgminer i samo u njega kopiraj ono sto pise u download sekciji asic guid setup, obrati paznju na temp grafike kopa se scrypt

cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://66.55.92.73:8000 -p 123 -u f8872cc3997feaf1

Moja podesavanja umjestu moje adrese (u f8872cc3997feaf1) ti stavi svoju i napravi bat.file mora da radi
 
Poslednja izmena:
secam se da, sa cgminerom treba da dobijam oko 700~780

sada sa ovim dobijam oko 500.. aaa nemam zivaca da podesavam sa posla ;)

cgminer --scrypt --url=stratum+tcp://66.55.92.73:8000 -u 2515d38007113cb7 -p 123 --shaders 2048 --thread-concurrency 8192 -I 13 -g 2 -w 256

pustio sam tri kartice. pa javim kasnije sta ima novo
 
jedno pitanje osim ovo od refferala zasto da pravim vise naloga, recimo sad ovaj atlon kopa 10kh/s na jedan nalog ti savetujes 4 naloga po jedno jezgro koliki je tu benefit otprilike u odnosu na ovo sada? Aj upalicu i 5970 mada imam 6+8 iz raidmaxa 1200W i onaj dole molex patrljak taj ne bi trebao vise da pusti od 25W ukupno 250W a karta povuce i 380 u skripti. Probacu 666/166 na 0.95V valjda ce moci ovako imam neki cgminer 3.7.2 da li je taj ok?
 
aaa zaboravio sam kako se namesta scrypt...:d
stavio sam sad --thread-concurrency 8192 -I 13 -w 256 --gpu-threads 2 i dobijam oko 580 na 280x
jel to ok ili moze bolje?
 
aaa zaboravio sam kako se namesta scrypt...:d
stavio sam sad --thread-concurrency 8192 -I 13 -w 256 --gpu-threads 2 i dobijam oko 580 na 280x
jel to ok ili moze bolje?

nije treba jos.
Probaj i i-19 ili -20 a thread con. -24000

Aj javljajte rezultate
 
aaa zaboravio sam kako se namesta scrypt...:d
stavio sam sad --thread-concurrency 8192 -I 13 -w 256 --gpu-threads 2 i dobijam oko 580 na 280x
jel to ok ili moze bolje?

Ma sve zavisi koji je model karte mislim da ona dual-x ne moze vise tu je oko 600.
Savjet ti je probaj alpha guiminer scrypt u njemu samo kliknes na R9 280X uneses port, user, pasword i karta daje koliko i ltc- dok smo kopali mozda ovde malo manje, ima dosta modela R9 280X i ni jedna ne daje bas isto mislim da je oko 600kh/s ovde zadovoljavajuece mozda moze i bolje probaj medjutim pusti je bar 1h nek radi tako da vidis otprilike koliko ce ti doci klikni dole na stats i pisace ti ocekivana isplata, balance kasni po jedno 10min tako da i kad prestanes kopat dolaze evrici ;)

@shaolin sa procesorima ja sam dobio vise tako sto sam pustao da jedno jezgro kopa po jednom nalogu zasto je to tako stvarno nez da znam napisao bi ti uglavnom ako kopas procesorom najbolja varijanta je onoliko naloga koliko imas jezgri pokreces sve preko cpuminera i ako imas neku slabiju kartu sa njom nabijas hash e onda procesor kopa momacki nije nikakva zajebancija nego isprobana stvar uplais recimo 8 jezgri na 8 naloga pustis recimo HD7700 na svaki nalog po sat vremena procesori zaradjuju duplo :D

Jucer znaci prijatelj sa 8 jezgri i HD7700 na ovaj nacin zaradio preko 20k doga to je juce bilo oko 0.012btc-a brate malo li je sa 8 jezgri i kartom HD7700
 
Ma sve zavisi koji je model karte mislim da ona dual-x ne moze vise tu je oko 600.
Savjet ti je probaj alpha guiminer scrypt u njemu samo kliknes na R9 280X uneses port, user, pasword i karta daje koliko i ltc- dok smo kopali mozda ovde malo manje, ima dosta modela R9 280X i ni jedna ne daje bas isto mislim da je oko 600kh/s ovde zadovoljavajuece mozda moze i bolje probaj medjutim pusti je bar 1h nek radi tako da vidis otprilike koliko ce ti doci klikni dole na stats i pisace ti ocekivana isplata, balance kasni po jedno 10min tako da i kad prestanes kopat dolaze evrici ;)

@shaolin sa procesorima ja sam dobio vise tako sto sam pustao da jedno jezgro kopa po jednom nalogu zasto je to tako stvarno nez da znam napisao bi ti uglavnom ako kopas procesorom najbolja varijanta je onoliko naloga koliko imas jezgri pokreces sve preko cpuminera i ako imas neku slabiju kartu sa njom nabijas hash e onda procesor kopa momacki nije nikakva zajebancija nego isprobana stvar uplais recimo 8 jezgri na 8 naloga pustis recimo HD7700 na svaki nalog po sat vremena procesori zaradjuju duplo :D

Jucer znaci prijatelj sa 8 jezgri i HD7700 na ovaj nacin zaradio preko 20k doga to je juce bilo oko 0.012btc-a brate malo li je sa 8 jezgri i kartom HD7700

Ok,ajmo neke opipljive cifre.
Tipa 4x280x daje toliko za 24h ce biti toliko...??:type:
 
Nez sto bi ti govorio imaces toliko - toliko nez oprobaj vidi ako imas 4 x R9 280X moj ti je savjet pravi 4 naloga i svaku kartu na jedan nalog.
Mozes ti pustit 4x R9 280X na jedan nalog recimo 8h pa pusti 4 xR9 280X na 4 naloga.
Ja koliko sam mogao shvatit kad natrpas sve na jedan nalog manje zaradis sto je to tako boga pitaj da je sve regularno jedan dual core ne moze na scryptu iskopati vise od 1 dogecoina da dan ovde iskopa 5000 na dan.
I ja se sam pitam kako i do kad ce ovo potrajati sto duze to bolje za nas ;)
 
nece kad pokrenem 5970 u cgmineru crn ekran samo u konzoli umoran sam odustajem....
 
Nista ja ovde ne shvatam a i na njihovom sajtu nema objasnjenja...de pravim bat file sta i kako? :)
 
za svaki invite morate da generisete novi kod ...ja kopam sa 4x280x napravio 4 naloga ukljucio 4 cgminera...radi sve ok... medjutim pozvao sam sa prvog naaloga sva ostala tri ....samo dva su registrovana umesto tri u listi Affiliate ....zato sto sam poslao isti invite code na dva naloga...za cetvrti sam generisao novi kod i on je u listi...
 
za svaki invite morate da generisete novi kod ...ja kopam sa 4x280x napravio 4 naloga ukljucio 4 cgminera...radi sve ok... medjutim pozvao sam sa prvog naaloga sva ostala tri ....samo dva su registrovana umesto tri u listi Affiliate ....zato sto sam poslao isti invite code na dva naloga...za cetvrti sam generisao novi kod i on je u listi...

kako bese moze li se u isti bat fajl postaviti da sve 4 karte rade ko 4 razlicita workera ...jer mi je hashrate sa 4 ukljucena minera znatno nizi nego kad je pokrenut samo jedan
 
Moze li neko da mi napise kako da uopste pocnem da rudarim? gde pravim bat file i tako to :)
 
za svaki invite morate da generisete novi kod ...ja kopam sa 4x280x napravio 4 naloga ukljucio 4 cgminera...radi sve ok... medjutim pozvao sam sa prvog naaloga sva ostala tri ....samo dva su registrovana umesto tri u listi Affiliate ....zato sto sam poslao isti invite code na dva naloga...za cetvrti sam generisao novi kod i on je u listi...

da sa 4 karte i 4 naloga napravis 4 bat fajla i pokrenes sve 4 i onda svaka karta radi na svom nalogu koliko jedna zaradi puta 4 to je zarada dnevna.
Siguran sam da ces sa 4 karte vise od 5€ na ovaj nacin zaradit za dan to je oko 30k dogecoina mislim da toliko ne mozes iskopat da nez sta drugo kopas ( ovo je pretpostavka i moje ubjedjenje na osnovu onoga sto sam ja testirao za 24h, postoji mogucnost da na 4 naloga mozda zaradis i vise... javi recimo nakon 8h koliko si zaradio na 4 naloga)

@pmfrulez koliko ti jedna r9 280X pokazuje da daje kh/s kad kliknes na dashboard pa u sredini ovo obojeno crvenom bojom pise koliko ti na tom nalogu imas hasha, haj napisi molim te znaci jedna karta koliko hashuje po nalogu izgleda da je samo bitno sta u ovom crvenom djelu pise moze grafa da lupa u mineru 700khash ako ovde na dashboard ne pise toliko onda i daje manje

CURRENT HASHRATE ovo je bitno koliko daje jedna R9 280X lako je napravit 4 naloga i pustit 4 karte ako nece preko cgminera skinu guiminer alpha scrypt tamo napravis 4 workera za 4 grafike -4naloga i svaka hashuje kako treba.
 
Poslednja izmena:
za oko sat vremena pise da sam sa 3x280 dobio oko 0.1 evra
to je na jednom nalogu, probacu posle da napravim vise
 
da sa 4 karte i 4 naloga napravis 4 bat fajla i pokrenes sve 4 i onda svaka karta radi na svom nalogu koliko jedna zaradi puta 4 to je zarada dnevna.
Siguran sam da ces sa 4 karte vise od 5€ na ovaj nacin zaradit za dan to je oko 30k dogecoina mislim da toliko ne mozes iskopat da nez sta drugo kopas ( ovo je pretpostavka i moje ubjedjenje na osnovu onoga sto sam ja testirao za 24h, postoji mogucnost da na 4 naloga mozda zaradis i vise... javi recimo nakon 8h koliko si zaradio na 4 naloga)





javicu ...
za sad sve sljaka ok ...isplata se vrsi na koji nacin?cim prodje 24h pretpostavljam da ti se u balance pojavi koliko eura imas i proporcionalno kolko je to doga jer vidim da ima mesto da se ukuca adresa za doge ili je neki drugi fazon



kad ukljucim jeban miner sve 4 karte na jednom workeru hashrate mi je oko 760 po karti...kad ukljucim 4 cgminera sve karte odvojeno tad mi je hashrate oko 700 po karti
 
Poslednja izmena:
za oko sat vremena pise da sam sa 3x280 dobio oko 0.1 evra
to je na jednom nalogu, probacu posle da napravim vise

nije bas toliko brza statistika recimo bar kasni 10min klikni dole na stats pa vidi ima li jos nesto da se iscekuje :D znaci to bi bilo oko 2.4€ za 24h nije lose ali mora vise... pravi naloge ;) 3 karte na 3 naloga pa vidi sta kaze ja mislim da ce vise biti.

@pmfrulez isplata se vrsi po noci bude na ovom prvom gdje pise live balance, ja ujutro kad sam ustao pisalo je 0.25€ za jedan nalog i onda kliknes na ovo collect i tu kliknes na dogecoin uneses adresu gdje zelis da saljes dogecoin i dole u ovo polje amount uneses koliko imas evrica na recimo u mene je pisalo 0.25€ i on ti onda preracuna koliko je to dogcoina kako cjena dogcoina varira tako varira i iznos u dogcoinima koliko ces dobit recimo juce je na 1€ variralo izmedju 5600 i 5200 dogcoina svakako treba obratit i na to paznju kad se isplacuje.
Uglavnom za 1€ cjeli je juce dan moglo se uzet preko 5000 doga

1€ bi moralo minimun zaradit R9 280X karta to je neki minimum ocito da ako sve karte nabacite na jedan nalog zarada nije neka ali ako za svaku kartu napravis jedan nalog moralo bi biti evrica ;)
Haj javite koliko vam je CURRENT HASHRATE za jednu R9 280X na jednom nalogu.
 
Poslednja izmena:
nije bas toliko brza statistika recimo bar kasni 10min klikni dole na stats pa vidi ima li jos nesto da se iscekuje :D znaci to bi bilo oko 2.4€ za 24h nije lose ali mora vise... pravi naloge ;) 3 karte na 3 naloga pa vidi sta kaze ja mislim da ce vise biti.

a ovo za invite code jel tacno da mora da se generise svaki put novi jer kad sa jednim kodom pozoves dva coveka sajt registruje samo jednu osobu od koje uzimas procenat
 
Oce li mi neko pomoci.... bat file nece da pokrene, samo se ugasi...a uradio sam onako kako pise na sajtu

cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://66.55.92.73:8000 -p 123 -u 416ba4ab547be9f5 --thread-concurrency 8192 -I 16 --lookup-gap 2 --worksize 256 -g 1 --gpu-engine 1150 --gpu-memclock 1400

Jel to sve u redu ili sam zeznuo negde?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno