Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da je pustio da kopa na free nalog odnosno dok jos nije demo prosao i cao.
 
ma nema to veze ja svaki put pustim da kopa pre nego prodje demo, krenuo sam na spavanje kad vidim malopre sve karte van stroja opet zeza...
 
Evo sad preko visa kartice pokusao da verifikujem ali ne moze.

Sorry! Something went wrong with your payment. Please try again.

Uglavnom ovo mi je 6 nalog sa iste IP adrese.Pustio sam miner prije nego sto mi je trebao biti aktiviran demo.Bitcoin mi nisu vratili.
 
znači ti hoćeš da nam kažeš da imaš 5mhs contracta koji kopaju a da kad ideš na collect piše da si banovan?
 
znači ti hoćeš da nam kažeš da imaš 5mhs contracta koji kopaju a da kad ideš na collect piše da si banovan?

Ne,ovaj sesti nalog poslao sam btc i trazili mi verifikaciju ja maloprije pokusao da verifikujem pise mi :

Sorry! Something went wrong with your payment. Please try again.
 
Poslednja izmena:
Da li si sigurno poslao dovoljno? Da li je transakcija na blockchainu?

Pravio sam nalog i posle 3 minuta za sledeci je trebalo da uplatim veci iznos, mozda nisi obratio paznju.
 
Nije mi jasno sto je problem aktivirati naloge redom/polako, pogotovo za manje rudare sto imaju 1-2 riga. Dakle posaljete tacno onoliko btc-a koliko se trazi za aktivaciju naloga (Treba napomenuti da pri slanju imate fee, dakle ako vam nalog kosta 0.05 BTC-a, treba da posaljete nesto vise u zavisnosti koliki je fee) . Drzite otvorenu stranicu dok ne dobijete potvrdu da je demo aktivan i nakon toga pokrecete miner. Lepo pise da payment stranicu ne treba zatvarati dok se ne dobije potvrda o aktivaciji demo naloga.
 
Da li si sigurno poslao dovoljno? Da li je transakcija na blockchainu?

Pravio sam nalog i posle 3 minuta za sledeci je trebalo da uplatim veci iznos, mozda nisi obratio paznju.

Da,poslao sam dovoljno,prosla bila 2 sata i kasnije udem na collect pise mi:

Some of your IP addresses (.........) has been flagged by our anti-bot system, to unblock your account please proceed with verification or clarify to our support the use of public proxies, clouds or VPS.
Once we receive your clarification why access to your account is done from the same IP as the other accounts in our pool your account status will be reinstated.

We remind all miners that any violation of TOS will lead to account suspension, please use the system according to rules and you will not have any hiccups again. Thank you!

..........
Ima na blockchainu:
https://blockchain.info/address/15wB3Dk6XM1n1mLrqACGHye6fbZjKMkM4z
 
Poslednja izmena:
probaj da doplatiš malo na tu adresu
 
^
Da li ti je verifikovan nalog, da li si sa iste emejl adrese samo sa tackom izmedju slova kreiao naloge recimo [email protected] ([email protected]), da li si ponovio ime i prezime ili broj telefona dva puta kada si upisivao podatke?

Ako banuju i verifikovane naloge onda su to novi momenti i treba promeniti taktiku u skladu sa novom situacijom.
 
Poslednja izmena:
^
Da li ti je verifikovan nalog, da li si sa iste emejl adrese samo sa tackom izmedju slova kreiao naloge recimo [email protected] ([email protected]), da li ponovio ime i prezime ili broj telefona dva puta kada si upisivao podatke?

Ako banuju i verifikovane naloge onda su to novi momenti i treba promeniti taktiku u skladu sa novom situacijom.

Nije mi verifikovan nalog,posalo btc..nisam nikakve tacke stavljao na email adrese,nego skroz su razlicite...Imena sam bubao,jer se ovde tako savjetovalo.
 
Ma zeznuo si ti nesto usled nedostatka potrebnih informacija i žurbe. Znaš kako kažu, prvi mačići se u vodu bacaju :)
 
Sve si radio po propisu, ne znam sta bi jos moglo da bude jedino da je neko sa tvojom ip adresom imao 20 naloga verifikovanih. Na kojem si provajderu?
 
Ja sam iz BIH,moze biti sto sam prije demoa stavio minera da kopa.

Kad ostanes bez ideja i odustanes od tog naloga, idi ponovo da kupis demo. Zanima me da li ce ti traziti da uplatis na istu adresu i koliko. U idealnoj situaciji, trazice ti da uplatis nesto sitno na istu adresu.
 
Kad ostanes bez ideja i odustanes od tog naloga, idi ponovo da kupis demo. Zanima me da li ce ti traziti da uplatis na istu adresu i koliko. U idealnoj situaciji, trazice ti da uplatis nesto sitno na istu adresu.

Vec bio trazi mi punu cjenu da uplatim.

p.s. Moze biti da sam trebao odmah posle kreiranja racuna da uplatim demo,a nisam zato sto je bilo kasno a ranio na posao i ostavio za sutra...
 
Poslednja izmena:
@rajvosa033

druze pomiri se sa tim da nesto nisi lepo uradio i nastavi dalje... Probaj da kupis novi demo na tom nalogu i prezali taj jedan demo...Ako probas da kontaktiras suport i provere ti IP, onda neces ostati kratak za jedan demo nalog, nego mnogo vise...Ne pravite cirkus od teme i ionako ne radimo po njihovim pravilima...Nastavi dalje i budi srecan da ovo potraje...Ovo vazi i za ostale...
 
@rajvosa033

druze pomiri se sa tim da nesto nisi lepo uradio i nastavi dalje... Probaj da kupis novi demo na tom nalogu i prezali taj jedan demo...Ako probas da kontaktiras suport i provere ti IP, onda neces ostati kratak za jedan demo nalog, nego mnogo vise...Ne pravite cirkus od teme i ionako ne radimo po njihovim pravilima...Nastavi dalje i budi srecan da ovo potraje...Ovo vazi i za ostale...

+1
 
@rajvosa033

druze pomiri se sa tim da nesto nisi lepo uradio i nastavi dalje... Probaj da kupis novi demo na tom nalogu i prezali taj jedan demo...Ako probas da kontaktiras suport i provere ti IP, onda neces ostati kratak za jedan demo nalog, nego mnogo vise...Ne pravite cirkus od teme i ionako ne radimo po njihovim pravilima...Nastavi dalje i budi srecan da ovo potraje...Ovo vazi i za ostale...

Pomirio sam se ;)
Nisam pisao suportu niti cu pisati.Sad napravio 7 nalog sa iste IP adrese odmah uplatio demo i sve ok.
Po mom misljenju 6 "demo" je fula sto je puno proslo vremena izmedu pravljenja racuna i uplate za demo + stavio minera da kopa.Izvinite na smaranju ali ova moja fula moze nekom drugom koristiti.
 
Poslednja izmena:
--loadbalance VS --rotate
Sta se ucinkovitije pokazalo ?

--load-balance bez premca po meni, 280x na 4 naloga sa rotacijom jedva izvlacila 0,75 po nalogu mozda i manje sad se i ne secam, dok load 1eur x4 lagano sa tim da sam ja spustao klokove u odnosu na rotaciju
 
Poslednja izmena:
Pomirio sam se ;)
Nisam pisao suportu niti cu pisati.Sad napravio 7 nalog sa iste IP adrese odmah uplatio demo i sve ok.
Po mom misljenju 6 "demo" je fula sto je puno proslo vremena izmedu pravljenja racuna i uplate za demo + stavio minera da kopa.Izvinite na smaranju ali ova moja fula moze nekom drugom koristiti.
Nije to, ja sam radio obe te stvari i bilo je ok
 
Nema veze sto si stavio minera da kopa, masa ljudi je banovane naloge kupovinom demo-a otkljucala...a tebi de desilo da si dobio ban tog naloga jer si kopao sa jednog IP sa vise od 4 naloga...
Ja mislim da ti nisi uplatio dovoljno BTC-a u tih 2h i da ti zato nije prosla kupovina...jer ako si izasao iz one strane prilikom kupovine demo-a gde lepo pise da se saceka da prodje potrvrda i posle toga cena btc-a pala, automatski se podigla cena demo naloga jer je on vezan za evro i ostatao si kratak za neku sicu... i zato ti nije prosla kupovina...
sada znas kako treba postupati i nema potrebe da se truje tema ovakvim postovima...
 
Poslednja izmena:
Nema veze sto si stavio minera da kopa, masa ljudi je banovane naloge kupovinom demo-a otkljucala...a tebi de desilo da si dobio ban tog naloga jer si kopao sa jednog IP sa vise od 4 naloga...
Ja mislim da ti nisi uplatio dovoljno BTC-a u tih 2h i da ti zato nije prosla kupovina...jer ako si izasao iz one strane prilikom kupovine demo-a gde lepo pise da se saceka da prodje potrvrda i posle toga cena btc-a pala, automatski se podigla cena demo naloga jer je on vezan za evro i ostatao si kratak za neku sicu... i zato ti nije prosla kupovina...
sada znas kako treba postupati i nema potrebe da se truje tema ovakvim postovima...

2 sata cekao na stranici,isteklo vrijeme i pisalo je sory..,nije to sto ti mislis...
 
Onda su te zakinuli, nekoga su morali...krastavac, tebi se zalomilo...sta da se radi, idemo dalje...
btw, danas lepo rade, nisu imali prekide...samo neka ovako nastave :)
 
Za ovo sa @ravojsom je neko već odavno napisao...ako imaš 4 demo sa 1 IP na kojima kopaš i otvoriš 5ti (u ovom slučaju 6ti nalog) i kopaš na njemu kao free nalogu dobiješ ban....
 
--loadbalance VS --rotate
Sta se ucinkovitije pokazalo ?

--load-balance 15-20 posto bost........280x na 4 naloga baca 1.05-1.15e pricamti za prosek dnevni negde 1.25 negde 0.9e jer ni na jednom nalogu ne dobijas isto klokovi 1000/1500 imas na naslovnj bat i sve ostalo....rotate 5,8,10 nista nije bacilo preko 0.9e
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno