Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel se isplati da se sad pocne cima oko toga..nisam usao u tu pricu jer sam mislio da ce da traje par dana i da nije vredno raznih podesavnja po 1000ti put

Ispalti se ko je oprobao zadovoljno se sad smjeska i nada da ce potrajati ;)
Samo se drzi uputa jedna ip adresa 4 naloga i za sat sve podeseno.
 
Meni sada ne treba vise od 5 minuta da registrujem i pustim 4 nova naloga, postao sam kao bot. :D
 
Da, sat vremena i pomoliš se da ne dobiješ već banovanu IP, :wall:
 
nego jel ulazio neko pre u moj nalog, udjem sinoc i vidim da mi crvenim slovima pise da moram da verifikujem email da bih poceo da zaradjujem, aj kad se neko bude logovao neka proveri sta mu pise, nalog sa nepotvrdjenim emailom je u pitanju


pravio neko nove naloge , mnogo brzo dobijem ban?
 
Poslednja izmena:
Gde ti to pise majke ti? To nije bilo, pisalo je da treba da verifikujes acc da bi mogao da resetujes sifru. Aj proveri pa okaci i ss ako stvarno tako pise. Ujedno, mogao bi jos neko da potvrdi ovaj info. Mozda su uveli da mail mora biti verifikovan.
 
jedino mesto gde pise to sto nesic1 kaze je u my Profile...ali to nema veze,tako je od pocetka...
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    12.7 KB · Pregleda: 80
Poslednja izmena:
aah, ok e dobro onda, sad ostaje za naloge, pustio sam jedan nalog pa cu za sacekam da odradi pola sata pa pustam drugi, ovo mi se nije desilo skoro da me banuju ovako brzo :p
 
Poslednja izmena:
Probaj da očistiš cookies-e posle svake sesije, da te ne pamti po tome da si već bio banovan. Probaj da napraviš naloge torom pa da onda kopaš sa željene ip adrese (na te naloge).
 
cistim cookie, daj neki link za taj tor? kako posle povlacis novac sa njim? zadrzava iste ip adrese ili druge
 
:p

kad startujem 3 cgminera na 1 kartu izbbaci mi ppsle nekpg vremena sick na jednom mineru, zna neko do cega je?
 
da, mislio sam sa karticom.
probah na prvi banovani nalog koji sam pokrenuo ukucavshi normalan mejl.
ukucao sam od neke vize elektron shto imam par evrica na rachunu, i izbacilo je greshku, da li im je malo to shto ima na njoj ili...:
"Our merchant will make a € "flash" charge to the card which will be refunded immediately."

ja i dalje ne kontam kako ovo funkcionishe.
shta ti dobijesh za one ugovore?
 
:p

kad startujem 3 cgminera na 1 kartu izbbaci mi ppsle nekpg vremena sick na jednom mineru, zna neko do cega je?

Smanji intensity...a i razlika izmedju dva i tri naloga u zaradi po meni je mala, a rizikujes da ti mineri pucaju...jedino ako imas neku 280x pa da je vozis na 4 naloga...
 
:p

kad startujem 3 cgminera na 1 kartu izbbaci mi ppsle nekpg vremena sick na jednom mineru, zna neko do cega je?

Mislim da je do losih podesavanja.

Jel moze neko da baci link za taj tor i da objasni kako on to menja adrese i koliko je to postojano?

Ovaj gedzet koji imam na desktopu prikazuje dve ip adrese, int. i ext. Koja se menja od te dve?
 
imam 280x, ebem li ga, sa 4 naloga sam banovan odmah, kartica radila normalno, sad kad je pustim na 3 naloga za jednu izbacuje sick
 
Po meni ta zajebavanja sa TOR-om je zamlacivanje...ne vidim poentu kada se ban ne dobija za logovanje na nalog(pod uslovom da nalog nije vec banovan, u slucaju da jeste...banovace i tu novu IP), Ban se dobija za kopanje sa vise od 4 naloga sa iste IP...ja pravim po 8 naloga sa iste IP, i proveravam, povlacim sredstva sa jedne iste IP i tako od pocetka i sve sljaka bez problema...
 
imam 280x, ebem li ga, sa 4 naloga sam banovan odmah, kartica radila normalno, sad kad je pustim na 3 naloga za jednu izbacuje sick

Mene tako kada krene da zeza jedino restart spasava...
 
Poslednja izmena:
Pravim 8 naloga sa kucnog kompa, sa njega kopam na 4 naloga i sa druge IP kopam na jos 4...Cak i te naloge gde kopam sa druge IP, proveravam sa ove prve IP(kucni komp) i za sada sve ok...Jedini ban sam popio na eksperimentu kada sam kopao sa jednim nalogom prvo na jednoj IP i posle taj nalog prebacio na drugi IP...

kada ih potrosim, promenim IP i opet pravim 8...
 
Poslednja izmena:
Pravim 8 naloga sa kucnog kompa, sa njega kopam na 4 naloga i sa druge IP kopam na jos 4...Cak i te naloge gde kopam sa druge IP, proveravam sa ove prve IP(kucni komp) i za sada sve ok...Jedini ban sam popio na eksperimentu kada sam kopao sa jednim nalogom prvo na jednoj IP i posle taj nalog prebacio na drugi IP...

kada ih potrosim, promenim IP i opet pravim 8...

Pretpostavljam da ip menjas samo restartom rutera? Koja se adresa tu menja int. ili ext.? Tj. koju od ove dve adrese vidi cointelekt? Ovu sto ide 192.168.x.x ili ovu 178.148.x.x?

@frenkyshka Hvala za link.
 
Externa, ona ti je bitna...
 
ne zznam sto sam banovan, dobijem novu IP odradim registraciju 4 naloga, nisu sebi referali, kopam sa te iste ip adrese sa koje pravim naloge, ocistim skroz firefox/operu/chrome, startujem jedan po jedan sa 10-20 min razmakom i pljas kad pogledam posle 1-2h ban
 
ne zznam sto sam banovan, dobijem novu IP odradim registraciju 4 naloga, nisu sebi referali, kopam sa te iste ip adrese sa koje pravim naloge, ocistim skroz firefox/operu/chrome, startujem jedan po jedan sa 10-20 min razmakom i pljas kad pogledam posle 1-2h ban

Pa mrze te...:d
Znao sam ja da ce nesto lose da se desi cim ti najases na ovo...:p
Ae nek neko otvori coveku naloge.
 
Da slucajno ne posecujes vec banovane naloge?Ne vidim foru kako tebe banuju...sem ako nisu promenili nesto...ja sam pravio pre 2 dana naloge i sve ok...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno