Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da rascistimo sta znaci banovan nalog? Ja sam imao 8 demo naloga na 1 ip adresi i sada mi je tu ukinuta zarada od kopanja ali i dalje dobijam zaradu od demo naloga. Takodje nigde ne vidim da pise da je nalog banovan i uredno mogu da podizem novac -30% fee. Pitanje je jel ovaj moj nalog banovan ili ne?
 
Kad je banovan onda pise acc blocked a ovo sto pise error neki nazivaju banovanim nalogom ;) . Error znaci da je neko vec koristio tu ip adresu ...
 
Ok, onda znaci moj nalog nije banovan iako ne dobijam novac od gpu mininga. Ovo mi je bitno jer imam neki novi SBB ruter i ne mogu da menjam IP adrese kao ostali :). Od sad igram po pravilima i mislim da ce sve biti ok, videcu za par dana da otvorim 3 startera. Uh, ovo je tipicna kocka.....
 
bice to sve u redu samo da svi igramo posteno ovako cemo zeznuti sve... i ja planiram da uzmem startere od nove godine i krenem posteno jedan nalog pa sta bog da:smash:
 
dobro,dakle kopanje moze i dalje sa kupljenim demoima na nebanovanim nalozima?
 
Ok, onda znaci moj nalog nije banovan iako ne dobijam novac od gpu mininga. Ovo mi je bitno jer imam neki novi SBB ruter i ne mogu da menjam IP adrese kao ostali :). Od sad igram po pravilima i mislim da ce sve biti ok, videcu za par dana da otvorim 3 startera. Uh, ovo je tipicna kocka.....

Jesi li siguran da ce ti kopanje na novom starter nalogu raditi ako samo pogasis sve demo naloge i ne promenis IP? Pitanje je sta su oni tu markirali kao protivno pravilima, samo te naloge ili i IP.
 
Poslednja izmena:
ja probao, ali isto ne moze, meni rade samo starteri

nigde nije napisano jasno sta moze a sta ne moze, ja se sad dvoumim imam jednu fixnu IP kod telekoma na kojoj je radelo 12 demoa :) i koji su sad svi jelte banovani (ne radi im mining mada jos uvek rade demoi i stizu parice) e sad kad bih ja hteo da uzmem odnosno npravim 3 nova naloga i uzmem im startere dali bi mi onda mining radeo ?????????????

THE QUESTION IS NOW????
 
Poslednja izmena:
Jel postavljao neko rutere u repeater modu spolja, mogu li uopste da rade na nizim temperaturama pa da pojacaju neki udaljeni signal kako bi se uhvatio unutra?
 
Probao ja radi bez problema tp link 743nd al da znas da ti se brzina prepolovi sem ako ti to ne smeta ...
 
Jel postavljao neko rutere u repeater modu spolja, mogu li uopste da rade na nizim temperaturama pa da pojacaju neki udaljeni signal kako bi se uhvatio unutra?

Kod mene usb antenica tplink 722 zeza kad je malo niza temperatura povremeno pada konekcija,iako je oblepljen sa 5cm stiropora samo antenica viri ,navucena kesa prekf zbog kise i snega ako padne
 
Kod mene usb antenica tplink 722 zeza kad je malo niza temperatura povremeno pada konekcija,iako je oblepljen sa 5cm stiropora samo antenica viri ,navucena kesa prekf zbog kise i snega ako padne

Imam i ja taj 722N ne izbacam ga vani na prozor ga stavio imam bar 10 konekcija :d
 
Hvatam i ja sa 7200ND 15-20 konekcija, ali je jako malo otključanih. Ima i par otključanih sa slabim signalom za koje prijavi da nije uspeo da se poveze. Mozda bi kod njih pojacanje signala repeaterom pomoglo.
 
Hvatam i ja sa 7200ND 15-20 konekcija, ali je jako malo otključanih. Ima i par otključanih sa slabim signalom za koje prijavi da nije uspeo da se poveze. Mozda bi kod njih pojacanje signala repeaterom pomoglo.

U mene u blizini hotel pa pumpa pa dvojica komsija sve otkljucano
ako zatreba jos konekcija moze se po komsiluku prosetat po pass. :D
 
Meni je ovo jasno kao dan. Prvo nas navlačili free opcijama, zatim nas "stimulisali" da sa demoima izbegnemo stalno cimanje oko adresa (8 naloga i sl.), sada nas sa 30% fee već primoravaju da platimo neki od paketa i na kraju ćemo morati kupovati one najskuplje, jer će biti jedan nalog - jedna ip. Pošto su većina u duši alavi kockari, kupovaće. A kad im damo para koliko su zamislili, naravno - aloha!!! :wave: Briljantan um stoji iza ovog projekta, vrhunski psiholog, kapu skidam! Savršen ponzi, gde su svi toga svesni, ali našiljatili su uši i bodu dalje.
 
Treba odustat na vrjeme nista te skupe pakete samo dosta ip adrese i nema toga uma da te zezne mora radit 1ip=1nalog
Dok god radi ja sam in :d
 
Jos kad se pogleda da ljudima na mailove odgovaraju rodjeni Estonci Luis, Kristine i onaj Hector Carlos ili nesto slicno.
 
Meni je ovo jasno kao dan. Prvo nas navlačili free opcijama, zatim nas "stimulisali" da sa demoima izbegnemo stalno cimanje oko adresa (8 naloga i sl.), sada nas sa 30% fee već primoravaju da platimo neki od paketa i na kraju ćemo morati kupovati one najskuplje, jer će biti jedan nalog - jedna ip. Pošto su većina u duši alavi kockari, kupovaće. A kad im damo para koliko su zamislili, naravno - aloha!!! :wave: Briljantan um stoji iza ovog projekta, vrhunski psiholog, kapu skidam! Savršen ponzi, gde su svi toga svesni, ali našiljatili su uši i bodu dalje.

zasto bi nekog primoravali ovo po meni i nije tako losa stvar stim sto nemoze vise od 4 naloga ....preterali smo ga malo vise bili sa po 8...nisu ni oni glupi....sad je situacija najbolja za one koji imaju telekom jer je najmanje ostecen i ima najveci opseg adresa u ip srbiji....napravis 4 free po ip ...sacekas da zarade preko 10e...kupis demo na njima...podignes bez provizije preko 10e sto su zaradili....nastavis da kopas +demo zarada 10 dana 1.33 mining dnevno 1.72 demo za deset dana 13.3+ 17.2 znaci30.5e....direktno znaci da od trenutka kupovine demo naloga podizes odmah 10e zaradjenih free miningom i jos tri puta podizes preko 10e u toku narednih 10 dana....40e po nalogu za 16 dana plus referali ...situacija ako popijes ban posle dva-tri dana npr....kupujes demo odmah nemozes da kopas na njemu ali zatoimas zaradjenih oko 4e plus 16.4e je vise od dvadeset...opet ces u narednih 10 dana moci dva puta da izvrsis isplatu bez provizije....bitno je samo da na free nalogu doguras do 4e.....sve ispod toga mozes i da podneses i da bacis u vodu...ili nastavis sa gubitkom od 30posto sto se ne isplati...ja cu tako raditi...ako doguram znaci do 4e....i da me banuju i da ne kupovacu demo....ako ne doguram menjacu ip prezaliti to i praviti nove naloge....mislim da ipak nije tako lose kao sto se prica imajuci u vidu ostalu crypto scenu
 
au bre ljudi od VAS silnih i drcnih ja DVA DANA zaredom popijem BAN, ja ne mogu da namestim da kopam ljudski 1 (JEDAN) mali free sa 4 naloga ... vraticu se zbog vas VTC-anju ili DRK-anju na jeftinijoj struji a mozda pogasim jer vajde nema ni-od-ce-ga
 
au bre ljudi od VAS silnih i drcnih ja DVA DANA zaredom popijem BAN, ja ne mogu da namestim da kopam ljudski 1 (JEDAN) mali free sa 4 naloga ... vraticu se zbog vas VTC-anju ili DRK-anju na jeftinijoj struji a mozda pogasim jer vajde nema ni-od-ce-ga

plati telekom adsl...citas li uopste ili si upravo ti drcan za 1500 din neta za mesec dana...ako hoces da zaradjujes ako ne drkaj sta da ti kazem...lakse je mraciti nego citati postove stranu dve unazad... nemoj da se vredjas ali nemam dlake na jeziku nikad nisam ni imao...a da nisam delio cake i tajne ovde i da nisam rizikovao po 160e-250e kako bi otkrio dali moze ili ne (neverujem da bi se neko upustao u takve rizike i odlucivao na takve korake...a da podeli sa drugima svoja iskustva i da im obezbedi bolju zaradu)....mogo sam samo da kazem popio sam ban i kraj niko nebi ni pokusavao vise od dva ili 4 naloga po ip-u a kamo li 8,10 i vise....
 
a bolja antena za hvatanje tih slabijih otkljucanih signala?

http://www.emmi.rs/wireless-kartice-bežični-adapter-usb-tenda-w311u+.11.html?productId=30217


daleko bolje hvata signal ...moju 722 sam bio pozajmio komsiji pre godinu-dve...sada sam norao da mu je uzmen...kupio je oviu sa linka sto sam postavio...on je koristi kako bi nanju prikacio antenu od 20db jer sam dosta udaljen od njega....sa mojom 722 je jedva hvatao dve crte ...a sa ovom jeftinijom hvata 3-5 crte
 
@pmfrulez
Ne verujem da su problem 8 i 10 naloga, imas ovde ljudi koji su otvarali i po 300 naloga a sumnjam da su imali 30+ ip adresa. Isto ce biti i sa starter paketima, samo je pitanje momenta a tad ce najalaviji da prodju najgore.
 
Ne radi se o tome dali je neko bio alav ili ne ne krivim nikog pa ni onog sa 50naloga po ip-u nisu srbi jedini koji rade ove malverzacije nego covek proziva da nemoze od nas alavih da radi jbt :) a da smo krili i govorili preko dva naloga po ip-u treci nikad i nebi pokusao da otvori jer je drugi stavio dupe u procep i osetio manjak na svojoj kozi ,bespotrebno se upustam u besmislenu diskusiju izvinjavam se zbog toga
 
Ako vam je bitan signal/domet uzimite blueway n9800, hvata sve zivo.
 
Znaci da apsolviramo, ostale su dve opcije

1. Opcija (besplatna)

4 naloga kopaju na jednoj IP adresi. Kopa se do 9.5 evra po nalogu. Kada dodje do 9.4-9.5 se povlace novci i posto dusmani uzmu 30% ostane nam 6.58 evra po nalogu. Sto znaci na kraju, na 0 ulozenih evra dobija se 4x6.58eva = 26.35 evra +refodnaloga
Pritom nemojte se igrati i otvarati vise od 4 naloga na IP adresi jer ce vam svi nalozi biti banovani + trosite preostale ne banovane IP adrese, kojih kako stvari stoje nema jos puno

2. Opcija (placa se)

4 naloga kopaju na jednoj IP adresi. Kopa se do 10 evra po nalogu. Kada dodje do 10 uplacuje se demo nalog. Demo nalog kosta 14.95 evra. Sa uplatom demo naloga, oni ne uzimaju 30 posto tako da mozete povuci punu sumu novca. Demo nalog traje 10 dana i za to vreme dobijate 1.73 po danu jer kopate na tom nalogu. Znaci kada se sve sabere 10*1.73 + 10xdnevnimining=17.3+10.1=27.3 + jos onih 10 evra kojih smo zaradili do sada koje dizemo bez provizije. I to sve puta 4 naloga

16 dana - 37.3x4naloga = 149.2 evra +refodnaloga na ulozenih 59.8 (4x14.95 za demo)


Vi sami vidite sta vam se isplati vise. Napisao sam ovde dnevnimining jer ne znam koliko dnevno uzimate. Ja pravim po danu oko 1.1evra po nalogu, neko mozda pravi vise. Takodje ne znam koliko se dobija za ref od naloga koje pravite, ali racunajte mozda jos evro dva plus minus. Ako sam ja dobro shvatio postoje ove dve opcije, ako sam nesto pogresio izmenite i napisite ispravno.
 
Znaci da apsolviramo, ostale su dve opcije

1. Opcija (besplatna)

4 naloga kopaju na jednoj IP adresi. Kopa se do 9.5 evra po nalogu. Kada dodje do 9.4-9.5 se povlace novci i posto dusmani uzmu 30% ostane nam 6.58 evra po nalogu. Sto znaci na kraju, na 0 ulozenih evra dobija se 4x6.58eva = 26.35 evra +refodnaloga
Pritom nemojte se igrati i otvarati vise od 4 naloga na IP adresi jer ce vam svi nalozi biti banovani + trosite preostale ne banovane IP adrese, kojih kako stvari stoje nema jos puno

2. Opcija (placa se)

4 naloga kopaju na jednoj IP adresi. Kopa se do 10 evra po nalogu. Kada dodje do 10 uplacuje se demo nalog. Demo nalog kosta 14.95 evra. Sa uplatom demo naloga, oni ne uzimaju 30 posto tako da mozete povuci punu sumu novca. Demo nalog traje 10 dana i za to vreme dobijate 1.73 po danu jer kopate na tom nalogu. Znaci kada se sve sabere 10*1.73 + 10xdnevnimining=17.3+10.1=27.3 + jos onih 10 evra kojih smo zaradili do sada koje dizemo bez provizije. I to sve puta 4 naloga

16 dana - 37.3x4naloga = 149.2 evra +refodnaloga na ulozenih 59.8 (4x14.95 za demo)


Vi sami vidite sta vam se isplati vise. Napisao sam ovde dnevnimining jer ne znam koliko dnevno uzimate. Ja pravim po danu oko 1.1evra po nalogu, neko mozda pravi vise. Takodje ne znam koliko se dobija za ref od naloga koje pravite, ali racunajte mozda jos evro dva plus minus. Ako sam ja dobro shvatio postoje ove dve opcije, ako sam nesto pogresio izmenite i napisite ispravno.

Postoji i treca za ove sto su zaradili para a to je otvaranje starter naloga i onda ponovno divljanje kako ti je volja. :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno