Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I posle 10min je tako :(
 
ma to dok se ne smiri hash rate ...ili ostane tako i posle minut-dva?

Da treba cekat malo kad pustite kartu na 2 naloga sacekajte bar 5 min dok ona uskladi hash rate, ali prija svega trazite Wu kad se primaknete sa wu blizu 300 imacete blizu 1.5€ plus referali ljepota.
 
I posle 10min je tako :(

Nesto ne stima ,ja sam npr primetio da mi se na tri minera wu krece oko 600,na cetvrtom ispod 500,ugasim ga ,pokrenem opet i gle cuda ode preko 600 sad je na njemu najveci,pokusaj jos nesto kad pokreces minere,pravi razmak izmedju paljenja od oko minut,da sacekas da se hashrate smiri
 
Bice da je malo 4gb ram memorije za 2x280x al javljam cim ubacim jos 4gb ;) Btw isprati u gpu-z napone jer ne reaguje kad iz bat file stavis napon na 950mv , zato ja sve iz AB nastelujem ..
 
Bice da je malo 4gb ram memorije za 2x280x al javljam cim ubacim jos 4gb ;) Btw isprati u gpu-z napone jer ne reaguje kad iz bat file stavis napon na 950mv , zato ja sve iz AB nastelujem ..

Koliko ti je zauzece rama kad pustis te 2 karte na 4 naloga?
 
Mislim da zauzece nema veze kao sto nije bilo veze ni sa YAC kad smo kopali a falilo je ram memorije ;)
Odo do riga pa da prebacim jos 4gb i javljam se .
 
Evo probam malo da testiram jedno MSI 280, 1040/1400/956mV da radi na 4 naloga.
Prvo, ono sto sam procitao d atreba dodatna memorija nije istina i nema veze sa mozgom.
Nasao sam neku krs S939 Atlon X2 sa 2GB DDR1 533 memorije i radi bez problema.
Posle jedno sat vremena statistika kaze da daju oko 0.13 do 0.15 po nalogu pa cu da pustim da vrti bar jedan-dva dana da vidim koliko ce to da donese po kartici.
Ako baci 1.1 sa referalima, a mislim da bi trebalo, to ce biti ekstra zarada po kartici.
 
Kad ste uplacivali demo nalog, da li vam je referal dobio 10% potrosenog iznosa?
 
Evo probam malo da testiram jedno MSI 280, 1040/1400/956mV da radi na 4 naloga.
Prvo, ono sto sam procitao d atreba dodatna memorija nije istina i nema veze sa mozgom.
Nasao sam neku krs S939 Atlon X2 sa 2GB DDR1 533 memorije i radi bez problema.
Posle jedno sat vremena statistika kaze da daju oko 0.13 do 0.15 po nalogu pa cu da pustim da vrti bar jedan-dva dana da vidim koliko ce to da donese po kartici.
Ako baci 1.1 sa referalima, a mislim da bi trebalo, to ce biti ekstra zarada po kartici.

Ma kako to kod mene cim pokrenem 3 naloga puni ram cim pokrenem 4 naloga zakuca 4 gige rama daj cgminer koji koristis?
Moze i ovde moze i na pm daj upload ga negdje.

@Air ja se zahebo kupio demo, a nalog reg. na onaj kod sa twittera to mi je bio prvi nalog tako da 10% od demoa ide njima :d propalo radi ne paznje 1.65€
 
Poslednja izmena:
Ma kako to kod mene cim pokrenem 3 naloga puni ram cim pokrenem 4 naloga zakuca 4 gige rama daj cgminer koji koristis?
Moze i ovde moze i na pm daj upload ga negdje.

@Air ja se zahebo kupio demo, a nalog reg. na onaj kod sa twittera to mi je bio prvi nalog tako da 10% od demoa ide njima :d propalo radi ne paznje 1.65€

Meni ukupno zauzeće RAM-a pri korišćenju kompa i rudarenju 2,3GB od raspoloživa 4GB :D
 
Probao i 8gb ram-a i brisao drivere sa DDu stavio 13.12 al uvek ista prica i nece preko 253 po karti, kad pokrenem drugu kartu na prvoj pada snaga na 20 :S:
 
Poslednja izmena:
Probaj onaj psihodelicni gpu test pre pokretanja minera. Kod mene to pomaze. Jesi li probao sa i 19 ili 20?
 
@evo mene zaboravio šifru jedva se logova. goldi druže evo rezultata 4xhd7850 ukupna zarada6.04e sa afilatima dok 4xhd7970 6.21 sa afilatima tvoja su dva na tebe registrovana.
Ja sam prezadovoljan pogledaj kasnije valet dogecoin adresu na putu je 10000 kerova :D
Hvala vam ljudi puno za ovu temu. Ako ovo bude radilo bar 10 dana opet pogledaj valet ;)
 
Ja koristim cgimner 3.7.2 kao i vecina ovde. Nema to veze sa minerom, nesto tu sistem zeza jer razni ljudi dobijaju razne greske.

Moji rigovi su inace svi sa 4GB i nikada nije bilo problema. Teram po dve karte na cetiri naloga a ostale tri karte kopaju x11.
Znaci poterena je 4 scrypt minera i jedan x11 miner i sve to radi bez problema.

A na ovom danas sto sam ga sklepao rade 4 scrypt minera na 2Gb i to stari hardver, ddr1 memorija.

Evo posle nesto vise od dva sata stabilizovali se svi na oko 0.130
Videcemo veceras sta ce da se dobije i koliko je to isplatljivo.

Inace kartica radi na 71 stepen i ventovi na 1600 obrtaja sto znaci da i nije nesto stresno za karticu.
 
@evo mene zaboravio šifru jedva se logova. goldi druže evo rezultata 4xhd7850 ukupna zarada6.04e sa afilatima dok 4xhd7970 6.21 sa afilatima tvoja su dva na tebe registrovana.
Ja sam prezadovoljan pogledaj kasnije valet dogecoin adresu na putu je 10000 kerova :D
Hvala vam ljudi puno za ovu temu. Ako ovo bude radilo bar 10 dana opet pogledaj valet ;)

Pa to je to rekao sam ti ja oko 12€ ali ti imas dosta referala pa si i prebacio, a imas i dosta karti:d
Hvala za doge ;)

@gaspar moguce da sistem zeza a virusa je sigurno pun nema nikakv antivirus :d
Znaci ti gonis jednu R9 280X na 4 naloga hebote to ce biti preko 4€ plus referali.
Ako imas 0.13 na statistici bice preko 1€ po nalogu vidices.
Nalupaces 4.5€ sa jednom kartom nabavi ti stari kompova pa opleti :D
Moze bat.file da vidim kako si podesio to da jedna radi na 4 naloga to me sad najvise interesuje.
 
Poslednja izmena:
Probao samo sa jednom kartom i dalje problem . Prebacujem se na drugi rig da vidim jer ovde deff ne valja nesto sistem ...
EDIT: drugi rig ista prica wtf je bre ovo ...
 
Poslednja izmena:
Probao i 8gb ram-a i brisao drivere sa DDu stavio 13.12 al uvek ista prica i nece preko 253 po karti, kad pokrenem drugu kartu na prvoj pada snaga na 20 :S:

ima drugar identican problem, da mu na jednoj karti(u dva minera) padne hash na 20khs, mozda i manje. tu kartu koja zeza poslednju pokreni, nekad treba i par puta.
 
Nznm al na win 8.1 radi perfektno za sada sa jednom kartom al videcemo kad probam drugu ..
 
Meni sa 3 komada 280x zauzece RAM 1.3 gb od 8gb (16% zauzeca)
Win 8.1 zaboravih
 
Poslednja izmena:
Ovo nije dobro podeseno mnogo seta gore dole 750ti varira manje do 10 kh/s mora to bolje treba da gura 3 naloga preko 200 najmanje a ona treba da ima zalihu snage da baci 750kh/s ako 750ti moze preko 250kh/s. Doduse ne znamo koliko baca na dan evrica pa ova brzina kh/s nista ne znaci za nju jer nema podatak za wu. Mozda je bolja varijanta da je pustis na 4 naloga da gura koliko moze da izvuce maximalno opterecena za razliku od radeona ima malu potrosnju i njoj ne smeta da radi do daske opterecena.
Pogledajte prilog 155125

Probao sam sa tvojim podešavanjima za 750ti, maksimalno dobijao 380 khash/s. Ovo je najbolje što sam izvukao. Ne sumnjam da možda ima bolji miner, ili podešavanje, ali malo ko kopa scrypt Maxwelom, pa je i podrška vitka. Ako negde naletiš na zanimljiv info - kači!

Dajte ljudi neki proveren CPUminer sa podešavanjima, da isprobamo to na i7.
 
Probao sam sa tvojim podešavanjima za 750ti, maksimalno dobijao 380 khash/s. Ovo je najbolje što sam izvukao. Ne sumnjam da možda ima bolji miner, ili podešavanje, ali malo ko kopa scrypt Maxwelom, pa je i podrška vitka. Ako negde naletiš na zanimljiv info - kači!

Dajte ljudi neki proveren CPUminer sa podešavanjima, da isprobamo to na i7.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=55038.0 eto cpu miner 2.4
evo bat.file samo dodaj svoju adresu
minerd.exe -o stratum+tcp://66.55.92.73:8000 -p 123 -u "tvoja adresa"
 
Hvala bro! Nego, da li ti vrišti na njega AV i koji imaš? Meni Kasperski čak ne dozvoljava da ga skinem, odmah ga blokira.
 
@FlySukhoi
Probao sam sa tvojim podešavanjima za 750ti, maksimalno dobijao 380 khash/s. Ovo je najbolje što sam izvukao. Ne sumnjam da možda ima bolji miner, ili podešavanje, ali malo ko kopa scrypt Maxwelom, pa je i podrška vitka. Ako negde naletiš na zanimljiv info - kači!

ako nisi probao stavi za intenzitet 0 i probaj u svim varijantama jednostavno mora da da vise od tih 500kh/s...
 
Poslednja izmena:
Evo i rezultata jedna MSI 280 na cetiri naloga.
Danas sam to namestao popodne izmedju jedan i dva popodne tako da je do isplate kopala nesto manje od deset sati i rezultat je oko 0.48 po nalogu.
Znaci kada bude kopala ceo dan bice oko 1.12 po nalogu ili oko 4.5e za jednu karticu sto je primetno vise nego kod kopanja na dva naloga.
Jedino se tu pojavljuje problem treba dosta opreme i internet prikljucaka da bi se to tako moglo koristiti.
 
ako na shitsy promenim adresu za depozit a posle saljem novcice na staru adresu da li ce mi stizati ti novcici na nalog bez problema?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno