Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sta nemere?aj budi malo opsirniji.koja je onda svrha da ga kupujem ako nemogu da podignem pare?
i kako da uplatim demo sad ako nema btc opcije
 
Kako proracunato usmeravaju korisnike, kao ovce pred klanje.
 
Kako proracunato usmeravaju korisnike, kao ovce pred klanje.

Samo kad jedan dan izbace zao nam je zbog servera niste u mogucnosti da se registrujete, tj nema free naloga, pa ce ko bude htio da kopa morat kupit starter, a opet sa njega cekat da mu stignu kerovi, otvaraju karte polako...
 
sta nemere?aj budi malo opsirniji.koja je onda svrha da ga kupujem ako nemogu da podignem pare?
i kako da uplatim demo sad ako nema btc opcije
Lepo čovek odgovorio ne može da se verifikuje nalog kupovinom demoa sa stanja a samim tim ne možeš podizati sume veće od 10 evra.
Ah, da...svrha toga i nije da ti uzmeš pare od njih, nego oni od tebe :d
 
Kukacemo kad ukinu free naloge i isplate dok je ovako meni je fantasticno, moram sutra 8 novi naloga napravit primaklo se :d
 
Hmmmm, a da li je problem placati sa istom kreditnom vise accounta? jer ovo je sada problem, ako hoces da platis deset demo-a recimo ne mozes vise sa btc-om, sta se desava ako platis svih 10 sa jednom visom, jel banuju onda? ima neko iskustva?
 
Pisao sam i ranije da ne moze, da nalog nije verifikovan i dzaba sve...najbolje da se pishu eseji svaki dan za lenje.
 
Za kreditne ne znam ..pisao sam da sam probao debitne master skrill i intesinu visu elektron...samo vrti u nedogled poruku da se cheka.

i sve sam im to pisao na podrshku i dobio neki polugenerichki odgovor da ce proslediti tehnicharima moj problem... kao da je izolovan sluchaj :-D .... mislim *****izam ... uzmesh kopash free...nakupish 15e, dash im...i posle mozesh dici plafon 9.5e umanjeno za 23% provizije i kradje. Gde je tu logika?
 
Poslednja izmena:
da da, tu je vec u pitanju koje kartice prihvataju a koje ne... ali recimo visa virtuon od raifaisen-a prihvataju jer sam licno uplatio jos prosle godinje demo sa njom, samo ne znam sta bi se desilo kad bi istu karticu koristio za jos demo-a, da li bi sve to shljakalo ili bi bio jedan veliki ban... uglavnom eto ako vam nesto znaci, virtuon prolazi kod njih....cisto da znate :D
 
Posto ti imas vec imas karticu mislim da ce svi da se sloze da te pustimo da prvi probas :p
 
LOL, pa probacu svakako, jer drugog izbora nemam.... :) ima nekoliko accounta koji su lepo zasli preko 10e pa cu probati...
 
Uh lagano, prvo taban trans do banke da uplatim pa tek onda, bice nesto do uvece...
 
Eh, već sam se odvikao od pravljenja novih naloga, al dobro, šta je tu je...čekaću do večeras i ako ne legnu kerići menjam IP pravim nove naloge (nakon više od mesec dana kopanja na isteklim demo nalozima)...
 
Živo me zanima kako 960 GTX kopa ove doge na konjtelektu, pošto će ta karta biti ubica cene na tržištu za naše izanđale 280X, kada rešimo da ih rasprodamo. Ako je neko pazario i probao neka baci zapažanje.
 
Živo me zanima kako 960 GTX kopa ove doge na konjtelektu, pošto će ta karta biti ubica cene na tržištu za naše izanđale 280X, kada rešimo da ih rasprodamo. Ako je neko pazario i probao neka baci zapažanje.

I mene interesuje, ali cisto sumnjam da ima iko da je kupio, treba se rastat od para za taj krs :D tipujem posto je u pitanju pola GTX980 da je negdje ispod 300kh/S
 
Danas brutalno zakidaju na kursu, dok se ovih dana se mogla čak uhvatiti i pozitivna kursna razlika. Trenutno je po kalkulatoru 1 eur = 8000 doga, a oni isplaćuju samo 6000. 25% zakidaju! Izgleda da im iz nekog razloga baš gori pod nogama.
 
Poslednja izmena:
Danas brutalno zakidaju na kursu, dok se ovih dana se mogla čak uhvatiti i pozitivna kursna razlika. Trenutno je po kalkulatoru 1 eur = 8000 doga, a oni isplaćuju samo 6000. 25% zakidaju! Izgleda da im iz nekog razloga baš gori pod nogama.

Ja jutros uhvatio 1€= 6250 doga, ali u konacnici blizu 2 mil u dogama sam imao sam neki los filing da ce skocit, a sad ode btc dole, los potez.
Razmisljam od sinoc da sve pretvorim u BTC pa u $, ali dok ja razmisljam sve vise gubim, doge miruju, btc lagano svaki sat klizi cisti gubitak.
 
Pa sto bi prodavao po niskom doge kursu ako ne moraš, kada on ocigledno oscilira u određenim intervalima, manje-više stabilno? Ako juriš btc, naravno. Ako te interesuje fiat, onda kapiram da si (trenutno) omanuo.
 
Ne znam kakva je vama računica ali meni je dosta 0.02xBTC-a dnevno sa 4 naloga (zbirno :p) pa tako i postavljam sell ordere za kerove
edit:
na primer...danas mi isplate 30k kerova (dnevno sa 4 naloga) i stavim sell order na 68satošija (iako je trenutno cena 62sat)...ne prodajem dan za dan nego imam neku zacrtanu cenu , postavim i čekam, nigde ne žurim..;)
 
Poslednja izmena:
sta sad,kao sa isteklih demo naloga,nece da stizu doge?
 
Pozdrav sa zaposlene Srbe na platnom spisku Kojntelekta koji posecuju ove stranice.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno