Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno da ne pije, meni ni jedan od 6 demo naloga koje sam kupio nije bio banovan i svi su bili stari nalozi 10-ak dana i kopao sa samo jedne IP adrese na kojoj je kasnije i kupljen demo...Sinoc sam probao da kupim samo jedan demo i samo da kopam na njemu i nista...demo hash pravi evrice, kartica 0...
 
@Kidence novi demo si kupio sa potpuno nove IP adrese ili te sa koje si vec kopao?
 
Kupio sa IP adrese gde mi kopaju 4 free naloga(telekom ADSL),kupljen samo jedan demo sa nje(nalog nije bio ban i star 10+ dana), a pustio da kopa na Telenor mobilnom netu...E sada kao sto znas, Telenor je vecina IP adresa ban, pa mozda je do toga...
 
Poslednja izmena:
Bas cudno :d
 
pa sada dolazimo do zakljucka da je bitno da IP adresa sa koje kopa demo isto mora biti clear...Pa mi smo bas zato i uzimali demo, da mozemo sa banovane adrese da kopamo...Zasto bi uzimao demo ako imam vec ciste IP i mogu da kopam sa njih...?!
 
pa eto, moja bila cista, godinu dana se nije menjala i opet ban, samo sa nje dizah zaradu, sa nje kopano
 
pa sada dolazimo do zakljucka da je bitno da IP adresa sa koje kopa demo isto mora biti clear...Pa mi smo bas zato i uzimali demo, da mozemo sa banovane adrese da kopamo...Zasto bi uzimao demo ako imam vec ciste IP i mogu da kopam sa njih...?!
Zato što nećeš moći da podigneš preko 10€ a za manje od toga provizija je 30%
 
hebes 30%, bolje da ostanem kratak za njihovih 30% nego za mojih 100 % :)
 
I sa tih 30% provizije ovo je daleko vise isplativo nego kopanje monera, vtc, ftc i ostalih shitova.
 
Teoretski ako je IP adresa OK i ako normalno otkucava zarada od kopanja i nema greške na collect, možda bi mogao da se odradi ceo ciklus - kopanje sa free, pred 10 eura aktivacija demo naloga i po isteku demoa bi možda čak i nastavilo kopanje, ako se gleda da li su ili ne bili banovani.
 
Meni jutros 20 naloga koji su istekli pre par dana i pravljeni sa vise ip adresa svi blokirani!!
Dakle ne mogu ni da udjem a kamo li da podingnem onaj witheld!!Jutros sam trebao da ga dignem jer je
isticao pending od 14 dana:smash:

Meni vise brine ovo, ako kopas , kupis demo i onda popijes blokadu..Sta si uradio, kratak si njihovu zaradu + plus pare za demo...
 
ja sam na prvom acc dobio juce 0.2 evra a na drugom 0.1 evro.oba su na jednoj 5870
normalno demo nalog,koristim budjavi mts usb
 
Poslednja izmena:
Meni vise brine ovo, ako kopas , kupis demo i onda popijes blokadu..Sta si uradio, kratak si njihovu zaradu + plus pare za demo...

Ne sekiraj se nece da se brukaju za 15e suvise je to mala suma za njih,demo ce isplatiti 100posto
 
Ja bih isao pazljivo sa starterima, oni su dugorocniji od demo naloga + bez affilieta i bez masina vraca se tek za 1,5 meseca. Do tada oni mogu da unesu izmene npr. da nema vise isplate preko doge-a. A svi dajemo lazna imena, adresu itd .... Sto znaci nikada necemo moci izvuci lovu, ako se to desi. Dobro treba razmisliti.
 
Ja necu placati startere, to je sigurno. Sad i cene krecu na gore, sve sto budem iskopao pojesce inflacija. Do daljeg cutim i mutim ;)
 
A ja poceo da pravim juce novu tabelicu za novu turicu Demo-ahaha

Kad ono prc rlod isto ko bsod samo sto je ovo red line of dead hehd
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1419080908162.jpg
    uploadfromtaptalk1419080908162.jpg
    93 KB · Pregleda: 109
E pa to je bila varijanta, uzimaj sto pre da sto pre izvuces pare. Sad kada su nas zakinuli za mining na demou samo je pitanje vremena kada ce i na starteru da krenu. Ja prodam novcice i kupim starter dok cena skace... ne da se nece otplatiti za 45 dana nego lako moze da se desi da se ne otplati nikako. Reseno, ne uzimam.
 
ma kakvo placanje vise, samo free od sad sto se mene tice, samo da izbunarim adrese


u jeb pmf razvalio si ga
 
Poslednja izmena:
ja to u excelu, na google docs :) , sve dokumentovano. Kako god da bilo za mesec dana i da ne izvucem iz demoa dobar sam 1BTC sto je za 60% pa cak i vise nego sto bi bilo da sam bilo sta drugo kopao.
 
nego da sumiramo koliko sada moze free acc na jedan ip a koliko demoa ?
Ja sam za sada isprobao 2 free na jedan ip i radi, takodje imam 2 demoa na jedan ip i radi. Ne usudjujem se za sada povecati da me nebi limitrali. Bar dok nisam siguran da moze.
 
ja to u excelu, na google docs :) , sve dokumentovano. Kako god da bilo za mesec dana i da ne izvucem iz demoa dobar sam 1BTC sto je za 60% pa cak i vise nego sto bi bilo da sam bilo sta drugo kopao.

ovo ti je druze onako seljacki....:) neunistivo je...nijedan pad sistema virus ili slicno ne moze da pojede kad je na papiru...fali samo pecat hahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno