Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
krastavac, sve sto je lepo kratko traje... Jel ima neko ovaj m:tel net, ona promocija...koji opseg IP adresa koristi...pretpostavljam da koristi Telekomove adrese...
 
Haha evo novosti prilikom isplate. Nema vise ni free haha

30% fee for payments less then €10
 
pokusao sam nesto na nalozima koji su da kazem banovani za kopanje...
-pogasio minere
-zamenio obe ip adrese
-prepravio bat fajlove da pokusam 4 naloga-ip
-pokrenuo 4 naloga po ip-u (dva po karti)
-sve ostale naloge isplatio na staru doge adresu
-ova ostala 8 na kojima sam nastavio kopanje isplatio na novo generisanu adresu


-ne biva ...nalozi su izgleda popili sankcionisanje tako da verovatno mora novi da se prave
-pokusacu sad da spustim na dva naloga jedan po karti pa javljam
 
Sta pise kod strance,jel i kod njih ista prica? Jel ima neko da je citao...
 
pokusao sam nesto na nalozima koji su da kazem banovani za kopanje...
-pogasio minere
-zamenio obe ip adrese
-prepravio bat fajlove da pokusam 4 naloga-ip
-pokrenuo 4 naloga po ip-u (dva po karti)
-sve ostale naloge isplatio na staru doge adresu
-ova ostala 8 na kojima sam nastavio kopanje isplatio na novo generisanu adresu


-ne biva ...nalozi su izgleda popili sankcionisanje tako da verovatno mora novi da se prave
-pokusacu sad da spustim na dva naloga jedan po karti pa javljam

upravo htedoh da napisem da vi sto imate 5,10,50,150 demo naloga pogasite sve i postite ne 4 ne 2 nego SAMO 1 nalog da kopa za pola sata ce se videti i krace ima li promene na racunu
 
uploadfromtaptalk1419033676603.jpguploadfromtaptalk1419033676603.jpg
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1419033693261.jpg
    uploadfromtaptalk1419033693261.jpg
    125.5 KB · Pregleda: 78
ja povukao malopre sve bez problema,nije izbacilo tu poruku...kako nas lagano otresaju....hahahaha
 
ali 30% je previse...ubise nas jednim udarcem....
 
ja povukao malopre sve bez problema,nije izbacilo tu poruku...kako nas lagano otresaju....hahahaha



Dap, u pravu si...ja sam uspeo da podignem jos danas bez Fee, ali vec sutra je druga prica. Ja imam Demo tako da me ovo ne brine, ali oni koji imaju Free su nadrljali :D

Menjaju pravila u hodu, ovo je vec prevara.
Tipa uplatio sam demo pre 6-7 dana i prebacivao svaki dan ... sad ne mogu da skupim do 10 i uzece mi fee 30% znaci kradu... necu dobiti ni koliko sam im dao...
 
Dap, u pravu si...ja sam uspeo da podignem jos danas bez Fee, ali vec sutra je druga prica. Probajte vec sada da ukucate i videcete. Ja imam Demo tako da me ovo ne brine, ali oni koji imaju Free su nadrljali :D

dobro je da bar demo ne sankcionisu nego cemo moci da pokupimo zaradu sa njega ...nema fee ni kod mene za demo-e...testiram dva naloga po ip-u trenutno da vidim sta kaze ?
 
Cuti da moze i to... mogli su da stave minimum 10e za podizanje i onda moras da uzmes demo da bi podigao
 
Upravo sam hteo da napisem, teraju nas da kupimo demo...a ne mozemo da kopamo na vise demo-a...
Znaci ako hoces da podignes ispod 10e uzmu ti oko 3e ako dignes 9e, a ako kupis demo nema kopanja sa njim...ispada da treba kopati onda sa free naloga sto vise i onda uzeti demo da dgines pare jer cim probijes 10e moras da uzmes demo...
Ovo niko nije ocekivao...
 
Pa niko vas ne tera da podizete svako vece. Sacekajte da se skupi 10e pa podignite.
A ja vidim da mi nesto malo stiglo novca.. Sto je najgore, necu uspeti da skupim 10e dok mi ne istekne demo tako da ode 30% i na ostatak. Da sam na vreme video poruku ostavio bih to da lezi i imao bih preko 10 za 5 dana. Sad je gotovo. Ovo vise nije za nas sitne ribe. Pogasio sam grafike ;)
 
A ja trebao da kupim jos jednu grafiku. Pu majku im.

No da zakljucimo, najisplatljivije je kopati na 4 free naloga, cekati da se dodje do 9.4 evra i onda lepo unovciti. Znaci za tipa 9 dana cemo zaradjivati oko 25 evra umesto dosadasnjih 38.

Imamo srece sto ovo funkcionise jos
 
tesko da ce moci free uskoro jer su vec sve adrese ispucane...znaci mobilni net nema sanse, telekom jos uvek moze, ptt otisao, sbb takodje...
 
pa ne moze ni sa demo ako ti je adresa banovana a to ce biti uskoro...
ja sam kopao na 4 naloga sa mobilnog neta, imao demo na njima, ali je adresa banovana i sad vise ne kopa, samo otkucava demo
tamo gde nije banovana adresa radi i dalje kopanje
 
Untitledll.jpg

pomak sa dva naloga :) po ip-u
 
ljudi stizu kli doge ..meni na cryptsiu jos uvek nista ni u pending
 
Na poloniex stize gotovo istog momenta ...
 
Na Bittrex-u isto sve ok...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno