Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajde ljudi budite solidarni podelite znanje, sigurno je neko sa više karti probao ovo

tj. kako "naterati" 1 miner da radi na 1 IP a drugi miner na 2-gu IP?

Apsolutno ne znam kako bi to izveo. Sve i da odradis to kako ces izabrati koji miner ce kopati s druge IP adrese? Razmisljaj u nekom drugom pravcu, nadji neko jednostavnije resenje. Ja bih cak sklopio jos jednu masinu da rasturim grafike, isplatice se jako bzo.
 
Mislim da nisam sve pohvatao oko povlacenja kinte

Ja evo vec par dana kopam na 4 naloga sa jedne IP adrese. I samo preko te IP adrese sam ulogovan na njihov sajt(glavni nalog). Na ostale tri adrese pristupam sa tri razlicita kompa.

Kako da povlacim novce, jel smem da povucem novcice sa ove adrese gde vec kopam i gde je vec ulogovan glavni nalog? A ove preostale novce sa tri naloga da pokupim sa tri razlicite adrese?
 
Ajde ljudi budite solidarni podelite znanje, sigurno je neko sa više karti probao ovo

tj. kako "naterati" 1 miner da radi na 1 IP a drugi miner na 2-gu IP?

Jel si probao da dignes Virtualbox i da probas ovu semu...Ne znam samo koliko ce kartica da baca iz virtualne masine, ali ako imas vremena pokusaj...u virtualbox-u koristi 3g modem, a na u regularnom win-u LAN za net...
 
A da li moze recimo da se u Win naprave 2 usera, na jednom kopa na jednoj konekciji, drugu disable-uje, a na drugom useru isto to, samo obrnuto? Da li ovo tehnicki moze da se izvede?
 
evo sta kaze jedan Italijan: "so in practice 7-8 hours at 355khs and the remaining 15-16 hours 5khs. Total for the day: approximately € 1.3"

Hm, moze to da se razradi, pa da ulete cpu jezgra umesto kartica, a da one odu na nove naloge. Zarada x 3, uz nesto cimanja.
 
Sad gledam today's earnings i stoji mi 0! balance od juce je ostao, ali zasto mi ne prikazuje danasnje stanje? Zna neko?
 
Drugari da li je neko pustao msi 7950 tf3 ?
Koliko daju po nalogu i koji bat file ?

Hvala Goldiju na pomoci oko pustanja prvih karti ;)
 
Drugari da li je neko pustao msi 7950 tf3 ?
Koliko daju po nalogu i koji bat file ?

Hvala Goldiju na pomoci oko pustanja prvih karti ;)

Ja imam 7950 TF3 i radi mi na 2 naloga, 275khs po nalogu...

cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://66.55.92.73:8000 -u xxx -p xxx --shaders 1792 --thread-concurrency 16000 --intensity 18 -g 1 -w 256 --gpu-memclock 1350 --gpu-engine 1000 --lookup-gap 2 --temp-target 78 --auto-fan
 
spusti te klokove na 750/625,tf3 v1.0 su najbolje karte za mining btc/ltc ikada :)
 
spusti te klokove na 750/625,tf3 v1.0 su najbolje karte za mining btc/ltc ikada :)

Meni zapale neke budjave. Muku sam mucio na skriptu. Zakljucane, naponi ludacki... tek novi AB moze da ih ukroti ;)

Hvala svima za podesavanja pustam pa javljam rezultate... ;)


Edit:

Moje vaporx 280x jedna karta na jednom nalogu baca 700kh a kad pustim dva naloga nece preko 265kh po nalogu?
 
Poslednja izmena:
Sta mislite da li bi radilo da se podigne nekoliko virtuelnih masina, na jednu instalira Telenor modem, na drugu MTS i na trecu VIP?
 
Koliko treba vremena da na starim nalozima bude 0 hash-a kad se prestane kopati?

edit:
ko vija hash da mu dopunim statistiku ;)
567kh/s na jednom nalogu 0.546 hash (na pool-u) dalo 1.479e za 24h (manje 10tak minuta)
 
Poslednja izmena:
Ljudi samo da javim da mi rig ne kopa vec sat ipo, stigao sam skoro do 10ke, brzina na sajtu ista, a novi nalozi spremni. Nema spavanja ili da poranim ujutru, sta mislite? :shock:
 
Ako je ovo tačno
evo sta kaze jedan Italijan: "so in practice 7-8 hours at 355khs and the remaining 15-16 hours 5khs. Total for the day: approximately € 1.3"
odo ja da spavam, proveriću i pokrenuti ujutro, ne mogu da čekam 5-6 (ili više) sati da se smanji na 0...:p
 
kod mene nece 2 5870 da kopaju odvojene.ni komande -d 0, -d 1 nerade. uvek se pokrece i drugi na 8 intenzitetu.i kad se ukljuci druga onda jedna pobrljavi,jel pomaze mapiranje ?ni iz cgwachera neumogu da izvedem to.jel zna neko resenje
na drugom kompu mi se isto desava gde je 750 ti i 5870 isto kad pokrenem cgminer on krene i nv.napravi joj bin fajl:)
 
Poslednja izmena:
Evo jedna dopuna za ljude sa dve ili vise IP adresa...Ni slucajno ne pokusavati da jedan nalog koji je kopao na jednoj, prebacivati na drugu IP, odmah sledi ban za obe IP adrese...Meni jedan nalog bio na 9e i hteo da ga zamenim sa jednim nalogom sa druge IP adrese, jer bih probio 10e zarade na tom nalogu...cim sam taj nalog koji je juce pusten radi testa na ovoj drugoj IP(zaradio juce jedna neku sicu) prebacio na prvi, puf....ban za sve naloge i dve IP adrese na kojima je taj nalog radio...ne znam da li je neko ovo probao ,ali eto jos jedna stvar na koji treba obratiti paznju...znaci novi nalog je mama za sve :)
 
Poslednja izmena:
Oces da kazes da na jedan nalog se ne moze kopati sa dve ip adrese?
 
Upravo to...popio sam ban odmah...
 
To je nesto novo? Meni je ovo radilo.. u pocetku sam bio kopao jedan nalog sa cpu sa jedne ip i sa grafikom sa druge ip na isti nalog istovremeno i nije bilo problema...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno