Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nece da moze, ja probao...ali miner moze da koristi samo jedan port...tj.miner vidi samo asic samo preko jednog port-a i cim pokrenes sledeci miner...nece...prijavljuje gresku....
 
Imam jos jedno zapazanje...
Ovaj asic miner sto imam je od 1300 kh/s...i on kopa dnevno lagano 1.5e...
Danas sam ga prebacio sa jedne masine na drugu, nesto kombinujem...I to je bilo oko 18h..znaci bio je ugasen dva sata, ali hash na sajtu nije pao i dalje je pokazivao 1.3mhs i dalje je zaradjivao evrice kao da kopa..
E sada, da li moze onda fora, da se nagura hash, pa da se kartica ili asic prebaci na drugi nalog, pa da zaradjuje na dva naloga...Jel probao neko ovu foru?
edit:
evo sada sam proverio i posle 4 sata hash je skoro isti, iako sada na tom nalogu kopa jedna 270x sa 300kh/s...
Mozda ovde moze nesto jos da se ''izbunari'' :)
 
Poslednja izmena:
Imam jos jedno zapazanje...
Ovaj asic miner sto imam je od 1300 kh/s...i on kopa dnevno lagano 1.5e...
Danas sam ga prebacio sa jedne masine na drugu, nesto kombinujem...I to je bilo oko 18h..znaci bio je ugasen dva sata, ali hash na sajtu nije pao i on je i dalje zaradjivao evrice..
E sada, da li moze onda fora, da se nagura hash, pa da se kartica ili asic prebaci na drugi nalog, pa da zaradjuje na dva naloga...Jel probao neko ovu foru?
edit:
evo sada sam proverio i posle 4 sata hash je skoro isti, iako sada na tom nalogu kopa jedna 270x sa 300kh/s...
Mozda ovde moze nesto jos da se ''izbunari'' :)

Kod mene kad mi pukne net ostane hash na siteu ali ne bifla evrice, tako da...
 
Imam jos jedno zapazanje...
Ovaj asic miner sto imam je od 1300 kh/s...i on kopa dnevno lagano 1.5e...
Danas sam ga prebacio sa jedne masine na drugu, nesto kombinujem...I to je bilo oko 18h..znaci bio je ugasen dva sata, ali hash na sajtu nije pao i dalje je pokazivao 1.3mhs i dalje je zaradjivao evrice kao da kopa..
E sada, da li moze onda fora, da se nagura hash, pa da se kartica ili asic prebaci na drugi nalog, pa da zaradjuje na dva naloga...Jel probao neko ovu foru?
edit:
evo sada sam proverio i posle 4 sata hash je skoro isti, iako sada na tom nalogu kopa jedna 270x sa 300kh/s...
Mozda ovde moze nesto jos da se ''izbunari'' :)

Pisao je @vladanr o tome..e sad s obzirom da su ubacili foru da hash ne pada na 0, može biti i mač sa 2 oštrice. Ti misliš da ti kapaju evrići a ono cvrčak :D
 
Poslednja izmena:
Pisao je @vladanr o tome..e sad s obzirom da su ubacili foru da hash ne pada na 0, može biti i mač sa 2 oštrice. Ti misliš da ti kapaju evrići a ono cvrčak :D

Ma da, nema nikakve benefiti, sad je jos gore, ne mogu ni da pratim minere sa jednog naloga.
 
Imam jos jedno zapazanje...
Ovaj asic miner sto imam je od 1300 kh/s...i on kopa dnevno lagano 1.5e...
Danas sam ga prebacio sa jedne masine na drugu, nesto kombinujem...I to je bilo oko 18h..znaci bio je ugasen dva sata, ali hash na sajtu nije pao i dalje je pokazivao 1.3mhs i dalje je zaradjivao evrice kao da kopa..
E sada, da li moze onda fora, da se nagura hash, pa da se kartica ili asic prebaci na drugi nalog, pa da zaradjuje na dva naloga...Jel probao neko ovu foru?
edit:
evo sada sam proverio i posle 4 sata hash je skoro isti, iako sada na tom nalogu kopa jedna 270x sa 300kh/s...
Mozda ovde moze nesto jos da se ''izbunari'' :)

to se i meni desilo jučer,nestalo struje,nakon 3h kad sam ukljucio hash je bio tamo i evrici su nastavili ići...al nisam poslije ništa probavao...sutra mi stiže tele 2 mobilni internet,budem probao prebacivati taj asic preko 4 naloga...ako bude moglo...
 
Uh kolko me namuci ova msi k9 ddr2 ploca nece da prepozna 280x,tj nemogu da dobijem sliku na njoj od ove proklete nw integruše
 
Uh kolko me namuci ova msi k9 ddr2 ploca nece da prepozna 280x,tj nemogu da dobijem sliku na njoj od ove proklete nw integruše

Pitanje da li na tome mozes da poteras 280x. Mislim da je tu problem u verziji pci-e slota, na ploci je 1.0 a grafa ti je 3.0.
 
imam 0.88 evra na nalogu od 250Kh?
mozda mi je pukao net, mada nisam primetio, koristim mobilni net, na sajtu pokazuje 250Kh u mineru imam oko 270 znaci tu je
 
Poslednja izmena:
Moralo bi vise, ja sa 250khs do sada imam 1.3e, vidim da se jos neki zale ma manju zaradu u proteklih 24h medjutim kod mene isto kao i prethodnih dana.
 
ovo mi je nalog otvoren juce

edit:

au djurdjo, 280Kh zarada samo 0.66evra drugi cetverac naloga, banovani, sada su trebali da svi napune limit od 10 evra, poceli da deru
Error
Some of your IP addresses has been flagged by our anti-bot system, to unblock your account please proceed with verification or clarify to our support the use of public proxies, clouds or VPS.
Once we receive your clarification why access to your account is done from the same IP as the other accounts in our pool your account status will be reinstated.

We remind all miners that any violation of TOS will lead to account suspension, please use the system according to rules and you will not have any hiccups again. Thank you!
 
Poslednja izmena:
Sad vidim da sam i ja umesto 1.48-1.49 dobio samo 1.42 na nalozima sa 500khs. Ovu grupu naloga nisam otvarao ceo dan i sad sam se neprijatno iznenadio.
To su novi naloyi od juce a sa starijom grupom gde imam 350khs dobio 1.43!
 
Poslednja izmena:
Ja vam rekoh da sam juče popio ban obe IP jer sam na prvoj IP otvorio druga 4 naloga (prva 4 došla do 10e limit) i počeo na njima da kopam sa druge IP...menjaju oni pravila u hodu...najsigurnije za sada je otvoriti 4 naloga sa 1 IP i sa iste IP kopati na njima....
 
Primetio sam da je cena kucica ujutru najmanja. Ko povlaci ujutru dobija veci broj DOGE, a posle ako prodaje oko 18-19h kada je cena veca, dobice i do 20% vise nego da povlaci u 23h i da prodaje odmah. Ispravite me ako gresim...
 
Ne tada tek lezu pare a povlacis kad hoces ;)
 
Primetio sam da je cena kucica ujutru najmanja. Ko povlaci ujutru dobija veci broj DOGE, a posle ako prodaje oko 18-19h kada je cena veca, dobice i do 20% vise nego da povlaci u 23h i da prodaje odmah. Ispravite me ako gresim...

Zadnja 3 dana cena mu pada pa je i logično da ujutro bude manja nego prethodno veče....jedino za danas važi tvoja konstatacija...ko zna, možda to postane i pravilo :p
 
Poslednja izmena:
nalozi na kojima sam banovan su:
* 4 naloga su bila otvorena sa 1 IP adrese koja se nije menjala, sa te iste IP adrese su i mineri (2 karte na po 2 naloga)
* logovao sam se sa razlicitih pretrazivaca, svaki nalog svoj pretrazivac, ali sa uvek iste IP adrese sa koje je i kopano
* svaki nalog je imao svoju doge adresu


EDIT:
shomy daaaaaaaaaaaa ja sam tako radio, jos se forsiram da stignem sve aaaaaaahahhaahhahahahahaha:d
 
Poslednja izmena:
E svasta...
Ja sam napravio 4 komada sa jedne IP adrese... kopao dan dva sa tom adresom, resetovao modem zbog nekod downloada, nastavio jos par dana, povukao pare i sve ok.... 1 browser samo sign up.....logout i tako 4X...
Kada sam ispraznio sva 4 naloga, resetovao modem, napravio nova 4 naloga , bez emaila, isti browser...cim sam zavrsio sva 4 naloga, odmah startovao 1po 1 .bat .... Evo danas 48 h, sve ok pu pu pu :)
Naloge sam pravio na kucnoj masini , na rigu startovao, naravno, sve preko istog rutera i IP adrese...
Cak mislim da sam jos 1 ili 2x resetovao modem nevezano za kopanje i tako to....
Regularno pre 1h legle parice i sve ok...
 
nalozi na kojima sam banovan su:
* 4 naloga su bila otvorena sa 1 IP adrese koja se nije menjala, sa te iste IP adrese su i mineri (2 karte na po 2 naloga)
* logovao sam se sa razlicitih pretrazivaca, svaki nalog svoj pretrazivac, ali sa uvek iste IP adrese sa koje je i kopano
* svaki nalog je imao svoju doge adresu


EDIT:
shomy daaaaaaaaaaaa ja sam tako radio, jos se forsiram da stignem sve aaaaaaahahhaahhahahahahaha:d

Stvarno si car.
Jesi kucao ko u onom filmu sa Andjelinom?:d
 
U čemu je prednost demo naloga, da li isplati dati novac za to?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno