Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@undertaker Ako promeniš avatar, možda te krene. :)
 
Poslednja izmena:
Ja imam 2 naloga sa po 25-26evra i ne mogu da uplatim demo na njima.Kopam i dalje, pa kad stignem do 50 videcu da uplatim starter-e.

Shoomy zbog cega ne moze da se uplati demo sa karticom?


Kupio danas demo od para sa naloga.Ne mogu da povlacim novce...nisam verifikovan...tuga.


Slicna situacija kod mene untertaker, nisam duzi vremenski period povlacio novce i sad nemam ideju kako verifikovati veci broj naloga, posto je opcija sa bitcoin placanjem ukinuta...
 
@karanovicz - Sad sam pogledao Starter radi - nisam njega ni proveravao vec Demo - ovo nije lose samo je pitanje da li se isplati rizikovati
 
Hvala na odgovoru...slažem se, trenutno je previše rizično ulagati u veće pakete ali verovatno im je i cilj da nas navuku na tako nešto...
 
Shoomy zbog cega ne moze da se uplati demo sa karticom?

gde si videlo studenta sa karticom :)

na placanje sa btc-om sam mislio, ovako moracu da platim demo sa naloga sacekam jos 10ak dana da se vrate pare i da se nakopa jos malo, pa kad stignem do 50 uplatim dva i u minusu sam jedan (ako podignem posle uplate :p ), pa ce mi manje trebati da povratim pare.
Sutra ako da bog pokrecem jos jednu masinu sa jednom karticom. Zezao me ventilator (ukljucivao se na 81C a iskuljucivao na 75C), odneo na reklamaciju, uvazili je i od nje kupljena cela masina (fali jos 100evra za drugu karticu, ali otom potom).
 
Ono što kažu da će isplate brže stizati ako se ređe povlače je čista glupost. Sistem im radi kao munja, nema tu nikakvog zagušenja. Sa dosta naloga sam malopre povukao i maltene čim pritisnem enter iskoče doge iz walleta. Na kraju probao ponovo jedan istekli demo sa zaradom od referala i ne stiže i dalje. :(
 
Meni vec 5 slovima PET dana ne stizu isplate sa STARTER naloga, kopanje uredno radi ali kerova od nigde...

Sad tek videh Bojanov post - najbolje mozda sacekati trenutak kad sa Startera pocnu uredno da stizu isplate kod clanova koji su ih ranije kupili, pa se tek onda odluciti/proceniti da li kupiti iste.

Ja na par naloga imam oko ~ 40 eura (neki su cak i banovani), za njih cu verovatno kupiti Starter, za ostale koji su ispod 20 ne verujem...
 
Ništa mi nije stiglo od kerova... većina su demo nalozi i poslednja uplata bese 24 i 25 jan.

Hmmm polako nas otresaju...
A pazi ovo banuju mi adresu sa koje sam pre 3 dana otvorio 4 naloga u pitanju je sbb sa koje nikad nisam rudario... dakle 3 dana radilo sve ok i sad samo ban.
 
Hmmm polako nas otresaju...
A pazi ovo banuju mi adresu sa koje sam pre 3 dana otvorio 4 naloga u pitanju je sbb sa koje nikad nisam rudario... dakle 3 dana radilo sve ok i sad samo ban.

Tako je i meni bilo jer sam koristio samo jednu doge adresu za povlacenje sa sva 4 naloga, posle sam se opametio naravno i slao na 4 razlicite adrese do 10e pa opet u krug.
Kolko sam razumeo ti isto saljes sa sva 4 naloga na jednu doge adresu, ako su ti naveli i tu adresu kao razlog onda je do toga sigurno.
 
Nisam ni pokusao da prebacim... cim sam se ulogovao popio sam ban...
 
nije leglo od 27og 5.2e ovo je najduze do sad, aktivan demo nalog placen btc verifikovan...
Da li i dalje vazi pravilo da je moguce kopati na neogranicen broj naloga uz placen starter btc-om na samo jednom ip-u? Razmisljam se da li da placam za staticku adresu sbb-u 600-700din mesecno i kupim 3 startera kako bi verifikovao naloge koji su sada ispod 15e i eto koliko toliko budem siguran da me nece blokirati zbog promene ip-a ili tako nesto no sa njima se nikad ne zna sta mogu da izmisle...ili da platim startere na one vec verifikovane sa isteklim demo paketom i blokiranim kopanjem? mozda najbolje da ugasim masinu i cekam...
Ima jos jedna varijanta koja mi je pala na pamet, da li je neko probao kerovima da plati starter? mozda ce tada verifikovati nalog i otvoriti kasu...

@goldi & suhoj - nema tog podatka trenutno scrypt mining speed za gtx960, karta je ocaj pa niko nije ni testirao moja procena izmedju 320-350kh/s pri 100-120W, strix verzija daje 4.9mh/s u x11 pri 120W tako da zaobidjite je slobodno i dalje je 750ti apsolutni sampion u svakoj kategoriji cak su je usporili namerno sa zadnjim drajverima nekoliko procenata...
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da necemo ni dobiti ove povucene doge sa isteklih naloga,nema nista da stize,sve ostalo instant stize.
Sto je najgore na jednoj ip adresi gde su mi istekli demoi imam preko 50eu za referale koje treba da podignem
a verovatno necu moci/nece stici..
 
Meni samo nije jasno zasto i dalje gomilate novac na nalozima u ovakvoj situaciji gde rade razne stvari i velika je sansa da ga nikada necete dobiti.
Trenutno je sigurna jedino free varijanta a ako se nesto promeni onda videti sta i kako. Meni su na dve masine ostalo zarobljeno po 30-40e i taman sam hteo da uplatim demo kad ono prc. Sva sreca da sam na jednoj uplatio pre par dana a ostalo samo free, vece angazovanje ali je i novac siguran. Bar za sada :(
 
Meni samo nije jasno zasto i dalje gomilate novac na nalozima u ovakvoj situaciji gde rade razne stvari i velika je sansa da ga nikada necete dobiti.
Trenutno je sigurna jedino free varijanta a ako se nesto promeni onda videti sta i kako. Meni su na dve masine ostalo zarobljeno po 30-40e i taman sam hteo da uplatim demo kad ono prc. Sva sreca da sam na jednoj uplatio pre par dana a ostalo samo free, vece angazovanje ali je i novac siguran. Bar za sada :(

Ko gomila novac?
Valjda znas da pare od referala dobijas na kraju posle 14 dana...
 
Samo polako, nisam mislio konkretno na tebe :)
Procitaj poslednje 3 stranice i znaces o cemu pisem.
 
Odjutros šteta ~1btc, 10-tak interneta banovani, svi demo koji su istekli i normalno radili ban i poneki free.... Sve što mi je stajalo za isplatu od 26-27 mogu za zaboravim... :(
 
Odjutros šteta ~1btc, 10-tak interneta banovani, svi demo koji su istekli i normalno radili ban i poneki free.... Sve što mi je stajalo za isplatu od 26-27 mogu za zaboravim... :(

Zato ja kazem ne gomilati novac na nalozima. Tako sam i ja pre desetak dana imao problem na 6 masina koje su blokirane i cao, ode oko 150e u njihov dzep. Od tada im ne dajem nikakav novac, samo uzimam :)
 
dovoljno je da provajder nema dovoljan broj slobodnih ip adresa pa onda deli korisnicima iste i eto ban

Kako objasnjavas to da sam otvorio sinoc 4 naloga koji su nakopali do ujutro 0.5e i onda ban na sva 4 naloga. Adresa je bila cista, radila 10 sati i onda ban...
U pitanju je SBB, on ne daje duple adrese korisnicima
 
Ne kontam njihovu glupost... koliko ce sada manje ljudi uplacivati lovu jer ne moze btc.... pa tek ce sad svi rudariti sa free nalozima, jeste vise cimanja ali ja licno nemam nameru da im dajem pare za startere sad kad im je postalo gusto ocigledno....kontam kad shvate da su se namazali go..ima i kad osete po dzepu da sada manje dolazi kinte, da ce da vrate btc za demo...
 
ma sigurno nisu menjali btc za kes kada je trebalo i sada kada je pao u debelom su minusu, pa sigurno kontaju da im trebaju zive pare...A ko zna, mozda hoce da se dopune po ovoj ceni jer svi ocekuju uskoro skok btc-a.... :)
 
Realno bi bilo da je ostalo placanje demo-a u btc-u jer sigurno bi 90% ljudi uplacivali demo, ali posto kod njih nema nista realno, nema ni demo-a vise, samo igraju ljudi kontru, ali hvala im za ova nepuna 3 mjeseca izvrsne zarade, nek jos potraje 3 mjeseca sa free nalozima dosta :d djavlu malo bilo :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno