Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel se desilo nekom da uzme demo nalog i da mu pukne net i dobije banovanu IP adresu? :d
 
Kačio sam već šta mi je njihova podrška napisala, e sad da li stvarno ide ban sa 11. otvorenim nalogom sa iste IP ne znam.

Due to recent eventualities where many users starting to take advantage of our platform, we had to take protective measures and now Cointellect reserves the right to block or suspend users if our system detects any anomaly in your account activity or details, including but not limited to:

*Using a VPS
*Using a proxy IP
*Creating multiple accounts under the same IP to take advantage of minimum hashing rewards
*Creating multiple accounts under the same IP and making them referrals of each other to take advantage of the affiliate commission program.
*Creating more than 10 accounts under the same IP
 
Ves sam rekao, promena ip adrese zavisi od provajdera. Neki to radi svaki put kada se rekonektujes, neki to rade na 24-48.. sati.
Sve je stvar kako je to provajder resio.

U mom druze slucaju ne menjaju je nikako :/ zvao sam danas kopernikus i jedva izvitlao da mi oni promene IP adresu, ali to mi opet nije resenje za svaki put. :)
 
lako se prevodi na engleski pa sam obrisao poruku ne moze da skodi...
 
Poslednja izmena:
4 naloga, vise od toga i ne znam da napravim. :)

Pa onda nemaš problema...napraviš nova 4 i sačekaš da na starim bude hash 0. Nakon toga pokreneš nova 4 naloga....iznad je već napisano i potvdjeno od ostalih kolega ;)
edit:
ja preporučujem prvo da se podignu sva sredstva sa starih pa tek onda pokrenu novi nalozi. U slučaju da se pokrenu novi nalozi a onda se pristupi starim nalozima radi podizanja zarade može da se desi ban...
 
Poslednja izmena:
Meni bi tacnije trebalo 7 naloga... ali ne smem opet da se zezam banovace me, pa cu opet ove morati da smaram da mi promene ip... A kako napravit jos 3 naloga a da ja to sve posle kontrolisem i regulisem sa IP adresom od ova predhodna 4 naloga?
 
Kačio sam već šta mi je njihova podrška napisala, e sad da li stvarno ide ban sa 11. otvorenim nalogom sa iste IP ne znam.

Due to recent eventualities where many users starting to take advantage of our platform, we had to take protective measures and now Cointellect reserves the right to block or suspend users if our system detects any anomaly in your account activity or details, including but not limited to:

*Using a VPS
*Using a proxy IP
*Creating multiple accounts under the same IP to take advantage of minimum hashing rewards
*Creating multiple accounts under the same IP and making them referrals of each other to take advantage of the affiliate commission program.
*Creating more than 10 accounts under the same IP

Sudeci po ovome nece dugo potrajati ovo... a bas sam hteo da pitam da li sigurno nece da me banuju ako sam sebe "pozovem" jos 3 puta? :trust: Jesu vec banovali nekog zbog 3 dodatna referala sa iste ip adrese? ili to tek sledi :D
 
@chabex ban ili prevara nas ceka sve na kraju do tada nemojte bas mecki na rupu...u svim varijantama je pao ban eto ja imam srece za sada ali na osnovu izjava ovde nema pravila
 
Poslednja izmena:
Ima pravila i ona su jasna 4 naloga jedan ip, a sad sto nece niko da cita i sto spamuje bez potrebe to je druga stvar.
Objasnjeno bar 50 puta nece niko biti banovan ako se pridrzaje uputa (moze se desiti da neko prilikom mjenjanja ip-a zakaci vec banovanu ip, ali to su jako male sanse treba bas biti peh, a iako se desi boze moj nije milion izgubljen)
@chabex smijes pozvat 3 referala slobodno ako te banuju ja cu insistirat da ti uplate milion doga (jak sam imam veze sa cointellectom sta mislite da sam ja bas slucajno otvorio temu, platili su oni meni debelo za ovo :p)
 
Poslednja izmena:
:) Ok ne bih da reskiram...poslao sam drugaru moj kod (ja sam koristio tvoj kod goldi ;)) pa ce on meni kad se registruje i tako..tako ce biti sigurnije..

Btw vidim da se brzina u mom mineru i kod njih ne poklapa, kod mene 386Khash kod njih 0,3MHash blizu je al nije to to :D
 
:) Ok ne bih da reskiram...poslao sam drugaru moj kod (ja sam koristio tvoj kod goldi ;)) pa ce on meni kad se registruje i tako..tako ce biti sigurnije..

Btw vidim da se brzina u mom mineru i kod njih ne poklapa, kod mene 386Khash kod njih 0,3MHash blizu je al nije to to :D

Moze i tako druze razmjenite referale i to je dobra opcija, a za brzinu sacekaj malo dok se statistika ne zaleti, a usput pogledaj koliki ti je wu.
 
wu nemam pojma kopam sa guiminer scrypt sa jednom kartom (280x) za sada, spustio klok na 700, I13 itd
 
Postovani, da li je neko popio ban kopajuci preko mts prenostog neta? meni se desava vec drugi put, i nemam pojma kako to da resim
 
samo pustio da kopa, ali verovatno nema staticku ip adresu! konektujem se jednom, i uopste ne prekidam vezu da ne bi menjao ip adresu, ali popijem ban! ne znam kako da resim? da li se jos nekome to desilo?
 
:) Ok ne bih da reskiram...poslao sam drugaru moj kod (ja sam koristio tvoj kod goldi ;)) pa ce on meni kad se registruje i tako..tako ce biti sigurnije..

Btw vidim da se brzina u mom mineru i kod njih ne poklapa, kod mene 386Khash kod njih 0,3MHash blizu je al nije to to :D

Nalupao sam ja 13 ref na jedan nalog i samo na taj pristupim i pratim desavanje, nemoj se mnogo brines, goldi ima mnogo vise ref, odakle oni znaju ko je ko, bitno je samo da sa istot ip-a kopa max 4 naloga.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno