Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovaj criptys je ******. Ev cekam vec 1h da prebacim sa criptsya na bittrex...c c.
Ni meni nisu uzeli nikakvu proviziju. I ne pise mi nista za to 30% kad hocu da prebacim doge.
Al ocekujem uskoro da ce se i to pojaviti.
Kopam jos uvjek sa 4x free naloga sa jedne IP, i skoro sam stavio jedan GPU na staru maticnu da kopa 2x free naloga sa druge IP.
Za sada jos nema nikakvih problema.
 
doge su legle dok sam spavao mislim da nije naplaceno 30 posto...jel nekonaso resenje kako nastaviti mining na bilo koji nacin...sinoc sam probao da napravim samo jedan nalog free prilikom pojavljivanja hashrate-a iste sekunde ban :)
 
Sve al ovih 30% su cist bezobrazluk... Ja pogasio sve pa cu da vidim sutra sta i kako dalje...
 
cryptsy nedozvoljava da prodam doge ?kaze da ce orderi biti postavljeni uskoro...koji krsssh

New orders paused for a short period while we perform maintenance.
 
Poslednja izmena:
Po svemu napisanom namece se samo jedan zakljucak: Ako su nam sankcionisali demo naloge, odnosno ne mozemo da kopamo na njih, ako za razlog bana uzimaju IP adresu, vrlo lako se moze desiti iovo: Napravis novi, samo jedan nalog na novoj IP adresi kupis demo-radi, jos se neko zakaci na isti IP, i tu je kraj sto se kopanja na taj nalog tice, ostaje samo demo. Naravno moze se desiti da bez problema kopas i ceo period trajanja demoa, ali su sanse 0.001!
 
Ja ovo vidim kao nacin da akumuliraju sredstva jer su kofere vec verovatno spakovali, videcemo dajem 5-6 dana celoj prici... (ovo je moje misljenje a ne tvrdnja kazem ovo s razlogom da mr nebi posle pojedinci razapinjali na krst)....
 
cryptsy nedozvoljava da prodam doge ?kaze da ce orderi biti postavljeni uskoro...koji krsssh

New orders paused for a short period while we perform maintenance.
Uvek je tako bilo na crypsu kad raste doge..kad crypsy proda svoje dogeve onda tek pusti depozite..na crypsy se odredjuje cena dogea..svi ostali samo prate
 
Meni jutros 20 naloga koji su istekli pre par dana i pravljeni sa vise ip adresa svi blokirani!!
Dakle ne mogu ni da udjem a kamo li da podingnem onaj witheld!!Jutros sam trebao da ga dignem jer je
isticao pending od 14 dana:smash:
 
uspesno sam postavio order...ali black coin transakcija koja je poslata pre 38 sati jos uvek ne stize...ima je u blockchainu i na adresi je kod njih....majmuni cekaju da cena padne pa da mi tad vrate....zna li neko resenje za mining nadalje ja sam sinoc pogasio sve masine....novokreirani nalozi se posle promene ip-a banuju cim legne prvi share na pool...dali je neko pokusavao da kupi novi demo a da mu minig ide regularno na njemu ?
 
Poslednja izmena:
uspesno sam postavio order...ali black coin transakcija koja je poslata pre 38 sati jos uvek ne stize...ima je u blockchainu i na adresi je kod njih....majmuni cekaju da cena padne pa da mi tad vrate....zna li neko resenje za mining nadalje ja sam sinoc pogasio sve masine....novokreirani nalozi se posle promene ip-a banuju cim legne prvi share na menjacnicu...dali je neko pokusavao da kupi novi demo a da mu minig ide regularno na njemu ?

Resenja nema,monero je katastrofa!
DObro ce biti ako uspemo da podignemo i ove pare od demoa do kraja!
 
sad sam proverio sva 4 naloga i meni kopa normalno, nalozi su napravljeni prvo kao free pa kad su presli 10e uzeo sam demo na njima i za sada rade kako treba

konjtel.jpg
 
@Choby

Koji net koristis?
Meni svi banovani demo-i su na Telenoru...
 
@Choby

Koji net koristis?
Meni svi banovani demo-i su na Telenoru...

SBB, sad sam proverio i ovo za 30%, cim se upise manji broj od 10 ispise se poruka ispod da je fee 30%, znaci to vazi i za demo naloge, sinoc to nije bilo, normalno sam povukao doge na bittrex
 
Mozda vazi za free naloge koji su napravljeni pre nekog datuma.
 
Ja sam jutros na novoj IP adresi napravio 4 nova naloga i rade bez problema. Sacekacu 7-8 dana da dodje do 10 pa cu pokusati podici odjednom, ako se nesto ne promeni do tada. Do sada sam dizao 9.999e ali nikad okruglo 10, nadam se da ce upaliti i meni onda dosta, 2 IP adrese bez demoa 8 naloga i tako svakih nedelju dana. Dok im se ne digne i izmisle nesto novo, sto moze biti vec danas.
 
Probaj ti da udjes na nalog i idi na collect ;)
 
Ja ne znam kako vi uspevate da podignete preko 9e...meni cim kroci preko 9 trazi verifikaciju i tako vec na 10-ak naloga...po meni ja ne mogu da podignem 10e ako ne uzmem demo...
 
Mozda vazi za free naloge koji su napravljeni pre nekog datuma.

ako je ovo tacno onda se na takve free/demo naloge moze uzeti sldeci paket(starter) i kopati, mada bi to bilo 400e investicija za 4 naloga a to ovi prevaranti i hoce, samo da navuku ljude da sto vise para daju.Neko ce tu i da zaradi ali ce vecina da pukne
 
Ja ne znam kako vi uspevate da podignete preko 9e...meni cim kroci preko 9 trazi verifikaciju i tako vec na 10-ak naloga...po meni ja ne mogu da podignem 10e ako ne uzmem demo...
Ja sam uvek dizao 9.8e
 
meni stalni izbaci onu poruku antibot bla,bla...cim predjem 9e...znaci do 8.9 max mogu da podignem...
 
Resetovao IP na Telekom ADSL-u, pustio kartu na jedan novi nalog, sacekao prvi share i za sada collect ne izbacuje error. Probacu posle jos po jedan da dodajem do ukupno 4.
 
Mozda si nabo free adresu :)
 
@Apple
Isao sam na collect i nema errora, dakle nema banna.

@Kidence
Mozda je graska sto si gledao u 30 Day Earnings, naime kad se registrujes i krenes kopati, prvi dan kopanja do 23h se ne prikazuje u toj rubrici. Dakle zaradis prvi dan 0.3 ili 0.9 ili sta ja znam, zavisi kad si poceo kopati i koliki ti je hash. I to ti se ne prikazuje i ti uredno svaki dan podizes i posle 6-7 dana vidis da si blizu 10e ali bez onih prvi 0,nesto. Pogledaj u Total withdrawal i nastimuj da ti bude ≤10e, dakle kao sto sam naveo 9.999e.

Da napomenem da imam Telekom adsl.
 
Poslednja izmena:
ahaa, na to nisam obratio paznju, bice da je do toga...Hvala :)
 
ono za stare nebanovane free naloge ne pije vodu, prva 4 free nalogga na 1 ip, kopernikusu dostigla limit od 10 evra, napravljena pre 20-25 dana, pre 1-2 dana uzet demo i svi banovani, tj ne kopaju grafikom, ip adresa na njima se nije menjala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno