Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cryptsy kao cryptsy... ja bih se pre zabrinuo da kod njih sve radi kako treba.
Sleep on it, ujutru će biti kerovi na računu... ili postavi auto sell i nemaš brige.

ma bc mi bitniji ako sad prodam imam vise od 10 posto zarade...njega nema vec nekoliko sati transakcija prosla obratio se suportu i cekaam na njihov drugi odgovor vec tri ipo sati

Untitled.jpg
 
Mozete da uplacujete koliko ocete zarada je mizerna naspram ovog najjaceg paketa od 5000e, ako ima raspolozenih ljudi dajte da uplatimo zajedno neko da otvori nalog sa sigurnog ip-a bez drugih naloga kako ne bi bilo rizika osim tih 40-50dana da se vrati lova i taj koji ovo vodi i salje ljudima zaradu neka dobije neku pikslu u procentima od referala, javite ako ste zainteresovani ovo je sve jajarenje naspram toga i stalno postoji neki rizik od blokade sa gomilom naloga.
 
Mozete da uplacujete koliko ocete zarada je mizerna naspram ovog najjaceg paketa od 5000e, ako ima raspolozenih ljudi dajte da uplatimo zajedno neko da otvori nalog sa sigurnog ip-a bez drugih naloga kako ne bi bilo rizika osim tih 40-50dana da se vrati lova i taj koji ovo vodi i salje ljudima zaradu neka dobije neku pikslu u procentima od referala, javite ako ste zainteresovani ovo je sve jajarenje naspram toga i stalno postoji neki rizik od blokade sa gomilom naloga.

Oni na to i racunaju ;)
 
to im je i bio cilj, da se navuce raja, prvo smo svi cepali free, dogovarali se sta i kako, sad svi uzimaju demo (sad i ja kupujem pa ce verovatno da zapale), posle dema idemo na veci paket, polako ali sigurno uvlace nam se pod kozu
 
saberi samo koliko se do sada rizikuje i koliko svako od nas njima avansira pa uporedi zaradu sa najjacim paketom pa vidi de si, da li rizikujes 40 dana ili 10 jaka stvar ako ce puci u tih 40 dana krastavac, samo moja procena je da ako izgura novu godinu nece da beze pre kraja februara a sledeci tajming je tek pocetak leta pa stavi taj najjaci paket na papir do leta i uzmi u obzir izgubljeno vreme oko menadzmenta sa gomilom naloga...da se razumemo pricam samo o novcu zaradjenom od njih, prekine se kupovina naloga izbaci koliko izbaci par stotina evra i eto uloga a posto brzo vraca mozete ponovo da cepate i demo naloge ako vas ne mrzi...
 
Poslednja izmena:
saberi samo koliko se do sada rizikuje i koliko svako od nas njima avansira pa uporedi zaradu sa najjacim paketom pa vidi de si, da li rizikujes 40 dana ili 10 jaka stvar ako ce puci u tih 40 dana krastavac, samo moja procena je da ako izgura novu godinu nece da beze pre kraja februara a sledeci tajming je tek pocetak leta pa stavi taj najjaci paket na papir do leta i uzmi u obzir izgubljeno vreme oko menadzmenta sa gomilom naloga...da se razumemo pricam samo o novcu zaradjenom od njih, prekine se kupovina naloga izbaci koliko izbaci par stotina evra i eto uloga a posto brzo vraca mozete ponovo da cepate i demo naloge ako vas ne mrzi...

Ili ja tebe ne razumem ili ti nesto ne razumes. Ne vidim kako si ti izracunao da je rizik isti.
Ja sa demo-om i kopanjem rizikujem 6 dana, znaci ako danas platim demo vec 25og sam na 0 a u sledecih 4 dana sve sam u plusu.
Kad kupim expert, ja sam tek posle 50 dana na 0 i tek od 50og pocinjem da zaradjujem. Dugo si u miningu trebalo bi da znas da je 50 dana dug period u cripto svetu.
Ne sporim da je zarada ogromna ako to traje 2 god ali to je neodrzivo pod tim uslovima, ko ce da ti da 71k eura na ulozenih 5k, pa to nema ni kad se bavis zelenasenjem.
Ako sam dobro sracunao to je kamata od 700% na godisnjem nivou.

Moje neko misljenje je da oni nece nigde dokle god im snaga i broj kupljenih paketa raste, u mementu kad dostignu break point i krene da im opada broj kupljenih paketa, sve se zavrsava.
 
rizik je prisutan tih 40-50 dana, tacno se nisam upustao ali posle si na nuli i nema vise nikakvog ulaganja i rizika, nisam pratio statistiku na sajtu dali kao referal daje i 400e od iznajmljivanja za 40 dana ili samo za mining daje 10% ...i treba uzeti u obzir i tu drugu varijantu ako to sto dobijas ulazes u demo naloge kolika je tek onda zarada
@frenky ovo sto ti kazes da vracas za 6 dana uzmi sa rezervom, cim zeza sistem usporava kopanje i nemas taj prosek, za tih 6 dana trebaju ozbiljne karte tipa 280x itd. nemaju svi tu opremu ja konkretno guram 10 naloga na 2x270 i 2x750ti, imam jos 2 270 koje rade nesto manje zahtevno mogao bi sve da rasporedim bolje ali onda i struje ce da se potrosi mnogo vise uglavnom treba mi sigurno vise od tih 6 dana ako nemam maler sa serverom da vratim ulozeno.
I na kraju da dodam nisam naveo nigde 2 god to bi bilo u hiljadama evra zarada naveo sam dva po meni datuma kada moze da pukne nova godina pokupe lovu jer su ljudi opusteni i kraj februara pocetak marta tada ce biti godinu dana njihovog biznisa na osnovu analiza jezda/dafina kompanija zasnovanih na ponzijevoj shemi to je otprilike to godina je prosla dosta je, dodatni je problem mesec januar i februar tradicionalna besparica i slaba poslovna aktivnost. Ovih 700 posto si dobro izracunao to nisu ni ovi nasi nudili ni blizu tome tako da je cinjenica da onu kradu snagu medjutim da li mogu toliko da ukradu sumnjam...Zato sam uzeo pocetak leta nekih 6 meseci kao tacku pucanja i optimalnu zaradu od hiljadu evrica za ucesnika u ovom projektu
@vladanr nije ali mislim da je to dodatno ulaganje zanemarljivo naspram ovog expert paketa, nemojte vise da raspravljamo rizik je tu bez dileme ako niste spremni zaboravite ja jesam sve da rizikujem sto sam zaradio od ovog par stotina evra i to je to
@pmf ti trebas da dobijas manje onda ti daje 10 posto od cloud mininga i ovog klasicnog ako ne i vise
 
Poslednja izmena:
rizik je prisutan tih 40-50 dana, tacno se nisam upustao ali posle si na nuli i nema vise nikakvog ulaganja i rizika, nisam pratio statistiku na sajtu dali kao referal daje i 400e od iznajmljivanja za 40 dana ili samo za mining daje 10% ...i treba uzeti u obzir i tu drugu varijantu ako to sto dobijas ulazes u demo naloge kolika je tek onda zarada
@frenky ovo sto ti kazes da vracas za 6 dana uzmi sa rezervom, cim zeza sistem usporava kopanje i nemas taj prosek, za tih 6 dana trebaju ozbiljne karte tipa 280x itd. nemaju svi tu opremu ja konkretno guram 10 naloga na 2x270 i 2x750ti, imam jos 2 270 koje rade nesto manje zahtevno mogao bi sve da rasporedim bolje ali onda i struje ce da se potrosi mnogo vise uglavnom treba mi sigurno vise od tih 6 dana ako nemam maler za serverom da vratim ulozeno.

Ne slazem se sa idejom uopste (podsetnik - dafina , jezda) , ali cisto informativno , tebi je dostupan expert paket da ga kupis?
 
Neko je uzeo starter kao moj referal za 14 dana tacno mi je leglo 9.99e iako starter traje 3meseci ,tako da...
 
Ćutaće i oni kad ugase sajt. ;) Na nekom će se prelomiti, na nekome neće. Po meni je OK uložiti deo love koju si na njima već zaradio, pa ako prođe.

jezdimir-vasiljevic-gazda-jezda-zatvor-osloboden-jugoskandik-udruzenje-sted-1361483698-271755.jpg
 
Poslednja izmena:
koliko se secam oni nisu izgubili lovu za 40 dana malo im je je bilo i godinu dana nego daj jos, ovde se ulazi u dve faze brzi i sporiji kolosek 6 meseci ako cekas i mrzi te bilo sta da radis i druga varijanta da krenes uz to istu ovu ebadu sa demo nalozima tako da i tih 40 dana moze da bude manje koliko tacno da ne smaramo ko je zainteresovan neka racuna
 
vec sam rekao da pricamo samo o novcu zaradjenom na konju da sam zaradio dovoljno za expert ulozio bi sigurno bez razmisljanja, to o ulaganju sa strane nisam spominjao niti podrzavam
 
neko je napisao krenuli smo kasno, a ne bi se jos znalo da nisam otvorio temu tako da budite zadovoljni nemojte mraciti oprezno sa tim contractima.
 
gde nestade sajt majku mu ?! :/
 
Ja sam postao bot... Zapamtim ceo Captcha iz prve... :)
 
@Zile74 Ne preteruj !
 
od rano jutros vise nemam pristup sajtu sa ovog ip-a sa kojeg kopam na 15 naloga. Moze da se resi na 2 nacina paljenjem medjeda i drugi nacin dodavanjem 8.8.8.8 i 8.8.4.4 u dns, trenutno koristim ovu drugu varijantu ali mi nije jasno sta ovo konkretno znaci da li je slucajno ili je to neka reakcija antibota?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno