Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nov IP? Ja uvek proverim nakon prvog napravljenog naloga da li mi vec izbacuje ban na collect.

Nov IP da... banovao me je možda posle 5 min, u principu kad je počeo da vidi hash na sajtu. Mislim da je problem što sam prvo napravio naloge pa onda odmah pustio sva 4 u isto vreme... nemam pojma...
 
Nov IP da... banovao me je možda posle 5 min, u principu kad je počeo da vidi hash na sajtu. Mislim da je problem što sam prvo napravio naloge pa onda odmah pustio sva 4 u isto vreme... nemam pojma...

Hm cudno... da nije taj IP vec bio banovan jer ti nisi napravio nikakvu gresku?
 
mislim da bi trebali da napravimo negde spisak ip adresa kkoje smo koristili da znamo ako nam se padne ta da je menjamo, da se ne mucimo dzabe

posaljite mi vase ip adrese pa cu da okacim na jednom mestu, na drugom sajtu, ovom iz potpisa, recimo format mts xxx.xxx.xxx.xxx, da znamo



sad napravih novi nalog, kopam ali nema da mrdne hash od nule na sajtu
 
Poslednja izmena:
Nije sigurno...
Osim ako je neka luda nesreća pa je neko koristio taj IP ranije za cointellect što čisto sumnjam.

Ako nije to u pitanju onda stvarno nema razloga da popijes ban. Menjaj IP pa probaj ponovo, nema druge. Ja tek sutra uvece pravim nove naloge ali ovih 8 mi radi najnormalnije za sada. Pridrzavam se pravila i za sada nema problema.
 
promenim samo user za nalog u kome kopam, pokrenem miner kad on umesto da daje koliko je i davao 260 daje 180, po nalogu, 1 grafa 2 naloga???
 
Poslednja izmena:
a nek se nosi u 3lepe, sve poeba rig, sad i ip adresu promenih restartovao mi se komp, leeeeeeeepota

a samo sam zamenio user od novog nalogau bat fajl, svasta
 
rekose valjda da ide ban kad meenjas ip? Vec sam napravio naloge i poceo da kopam, videcu sutra dal me banovali sad ga neka
 
promenim samo user za nalog u kome kopam, pokrenem miner kad on umesto da daje koliko je i davao 260 daje 180, po nalogu, 1 grafa 2 naloga???

Isti slucaj kod mene pre par dana,mislim da mi je bio zabagovao afterburner promeni taktove pa ih vrati na staro ili ga reinstaliraj
 
Upravo otvorio 4 naloga sa jednog IP-a i odmah pustio 4 minera... popio sam ban.
Pojma nemam gde sam pogrešio ali sam fino popizdeo jer potroših sat vremena uzalud.

Sve sam išao po pravilima... jedino nisam verifikovao email adrese i otvarao sam odmah jedan nalog za drugim i pustio sva 4 u skoro isto vreme.

:mad:

Ne znam u cemu gresis ali ja sam sinoc napravio dva nova seta od po 4 naloga i nema problema.
Jedini problem je sto ih nisam verifikovao jer mi uopste nije slao mejlove za verifikaciju!?

Uvek jedan set naloga pravim sa jedne ip adrese a kopam sa druge, nikada sa iste.
Do sada nisam imao problema sa banovanjem osim onaj jedan put na pocetku dok nismo utvrdili pravila i tazili smo granice.
 
A jel uopšte ima potrebe verifikovati naloge email adresom?
Napravio sam još sad po jedan nalog na novom IP-u i radi za sada sve, samo su nalozi sa nekim izmišljenim email adresama.
 
rekose valjda da ide ban kad meenjas ip? Vec sam napravio naloge i poceo da kopam, videcu sutra dal me banovali sad ga neka

Ne ide ban za to.

Jos jednom:
1. Promena IP adrese ako i dalje kopate na istim nalozima nije problem
2. Ako zelit da kopate na drugim nalozima obavezna je promena IP adrese. Nekada je moglo da sacekate jedno 20-30 minuta da statistika na sajtu padne na nulu pa ste mogli sa iste adrese da nastavite na sledecim nalozima ako ste recimo na prethodnim dosli do limita od 10e. Sada to vise ne ide jer se statistika ne resetuje.

Znaci drzite se pravila da sa jedne IP adrese kopate istovremeno na maksimalno 4 naloga i nema problema.
 
Jedan demo nalog,jedna karta,za 10 dana 17e cisto.To je vise nego sto bilo gde mozete iskopati.Sve to puta koliko god hocete,sve na jedan ip.Ako je vise karata na rigu,one mogu da kopaju nesto drugo i nema nikakvog cimanja.1e po karti se uklapa u pocetnu crypto pricu gde je normalna zarada bila 10% od ulozenog.
 
Poslednja izmena:
pmf... Ma odvalio sam ih na 1000/1250 pa nek rade malo, 260 daju

i na kraju kad se pogleda, sta bi pre uzeli, demo VS neverifikovani nalog?
 
Poslednja izmena:
Na MTSu ne moze obicna kartica u modem, probao i ne radi, kad sam pitao zasto rekli mi da su "drugacija podesavanja"..
za vip ne znam, ali je verovatno slicno. Internet karticu moras u poslovnici, traze ti licnu kartu...

moze, ali napravis nov nalog i mesto mreze 3g uneses 2g i za apn stavi gprswap umesto internet
 
Poslednja izmena:
pmf... Ma odvalio sam ih na 1000/1250 pa nek rade malo, 260 daju

i na kraju kad se pogleda, sta bi pre uzeli, demo VS neverifikovani nalog?

Neverifikovan nalog. Lakse otvorit nalog nego recimo za 4 dema platiti 60€ i gledat hoce li se otplatiti, tj. do kad ce ovo raditi. Ja mislim da ce se bagra ispaliti cim nafataju dosta ljudi da uzme ove contracte

Nesto sam razmisljao recimo da ljudi po jednom nalogu kopaju sa prosjecnom snagom od 350kh/s ili 0.35Mh/s snaga pola je 35000MH/S to znaci da je otvoreno oko 100 000 Naloga.
Svaki taj nalog recimo sa referalima za 24h zaradi 1.5€ oni znaci za 100 hiljada naloga svaka 24h isplacuju 150 000€ odakle im tolika lova, a svaki je dan sve vise i vise ljudi.
Ko je god ukapirao kako ovo radi ne pusta veliku snagu na jedan nalog tako da ovi sto sam naveo 350kh/s po nalogu ispadne realno, velike pare daju sigurno za 24h, a na koji nacin oni imaju zaradu to je za malo jace mozgove :D
 
Poslednja izmena:
ajde nek se javi taj sto pokupovao sve matore plojke/komplete sa oglasa :p , ni jedan oglas ne traje dugo
 
Izgleda da su stali u kraj statickim ip adresama od juce na jednom nalogu stoji zakucan hash, a na njemu ne kopam.
Ko ima staticku ip i nema mogucnost da uzme net sa dinamickom ip nek oproba sa verifikacijom postojeci naloga, jer otvaranje vise od 4 naloga i pokusaja kopanja dovesce do banovanja te staticke ip i tu se zavrsava prica. Oprez!
 
ajde nek se javi taj sto pokupovao sve matore plojke/komplete sa oglasa :p , ni jedan oglas ne traje dugo
Da vidis kako su odleteli sa KP Xeon 54XX koji su bili sa normalnom cenom kao i C2Quad-ovi za 775socket...
 
To mi se nedopada, znači ako prestanem da kopam hash na pool neće da padne na 0 da bi mogao sa drugin nalozima da krenem da kopam?
Možda je potrebno sačekati 24h da hash na pool padne na 0....
 
To mi se nedopada, znači ako prestanem da kopam hash na pool neće da padne na 0 da bi mogao sa drugin nalozima da krenem da kopam?
Možda je potrebno sačekati 24h da hash na pool padne na 0....

Proslo je vise od 24h ali hash i dalje nije pao!
 
Pa promenis ip...onaj ko moze...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno