Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo da se javim, isplate sa free naloga instant stizu :)
Medjutim opet mi se desilo da neki nalozi iz cista mira prestanu da kucaju pare, a nisu banovani
 
^Kada primetis da neki nalog ne kuca zaradu, npr. 2. nalog po redu, onda gledaj malo u majner da li ce biti neki share prihvacen za Pool 1. Ako ga nema neko vreme, onda je i normalno da ne kuca zaradu kada taj worker/nalog ne radi nista i problem ti je negde do majnera, .bat ili .conf fajla.
 
stavi 1 bat i u njemu load balance
 
vracene mi pare u balans an starter nalozima, shto sam poslao pre 4-5 dana, a od sinoc shto sam poslao od 3 dana, u pendingu.
 
isto , vracene pare na live na starterima na kojima nije radilo povlacenje para (mada i sada ne radi, probao)
 
I meni vraceno,ali sta sad?Da opet probamo da vucemo ili neka druga metoda?
 
vraceno i ono od sinoc na starterima shto sam pustio, kao i na demoima isteklim matorim.

nisam pametan shta chiniti.
 
Poslednja izmena:
With hard work. The thing is we have more than 70000 customers. Lots of them when bitcoin drop request the money. We are a small company and we were not expecting so much request. So when we started with the delays, more and more customers did the same and start to request money. So our system failed. If all customers of a bank went there to take out the money, in the same day, the bank will not pay you. Everyone knows that and accept. We are passing the same. There is feel of fear in the air and a kind of panic and lots of customers made a lot of requests. So We are paying very slowly because the number of request is too high. I am sorry for that situation but like I told before we are working hard to pay to all customers.
How yes no :d
 
I šta sad, vratili nam novac sa bi opet stajao u pending? :)

Što se mene tiče od sada isključivo free nalozi. Platiću nekom studentu 50 evra/mesečno da se aka sa ovim :).
 
Poslednja izmena:
I šta sad, vratili nam novac sa bi opet stajao u pending? :)

Što se mene tiče od sada isključivo free nalozi. Platiću nekom studentu 50 evra/mesečno da se aka sa ovim :).

Ma samo free dok radi ;)
Moji se vratili, ali opet sam ih poslao bicu uporan, ovako mi se vratilo prosli put i ja opet poslao navecer kad ujutro stigli nadam se da ce i sada ;)
 
Ja sam slao uglavnom sa naloga gde su istekli demoi ali kartice i dalje kopaju , pa i sa jednog startera i sa po kojeg aktivnog demoa. Od 26-og pa na dalje sve sto je slato je vraceno u live. Pokusao sam ponovo sa po jednog naloga sa razlicitih ip da posaljem i naravno opet se ceka isplata . Samo sa jednu ture na jednom ip kes stize instant. Mozda zato sto sa njih imam svega 40 e po nalogu podignuto , dok je na ovim ostali po 50 do 90e
 
Ja sam slao uglavnom sa naloga gde su istekli demoi ali kartice i dalje kopaju , pa i sa jednog startera i sa po kojeg aktivnog demoa. Od 26-og pa na dalje sve sto je slato je vraceno u live. Pokusao sam ponovo sa po jednog naloga sa razlicitih ip da posaljem i naravno opet se ceka isplata . Samo sa jednu ture na jednom ip kes stize instant. Mozda zato sto sa njih imam svega 40 e po nalogu podignuto , dok je na ovim ostali po 50 do 90e

ja pustio opet sve sto mi vraceno.Kako hoce,boli me k.... ionako sam i h otpisao
 
Kako objasnjavas to da sam otvorio sinoc 4 naloga koji su nakopali do ujutro 0.5e i onda ban na sva 4 naloga. Adresa je bila cista, radila 10 sati i onda ban...
U pitanju je SBB, on ne daje duple adrese korisnicima

Isti slucaj, izgleda da si dobio moju adresu haha...
 
Kad im Rusi sa pilotima i expert nalozima pokucaju na vrata ima da vise u onim WC-ima pored kojih im je bio stand.
 
Poslao veceras sa nekoliko naloga po 1.3 e i stiglo instant. Mozda da usitnite isplate?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno