Šta je novo?

Kojntelekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
promenio jedva adresu na kablovskom modemu i napravio nalog i odma kad legao prvi hash pade ban, do m0ega

tako da trenutno imam 1 rig koji radi, sad se logujem i imam sta da vidim?

edit:
isto su stavili kada se podize da se upisuju 2 umesto 4 decimale

13.jpg




drugi mi je jos bolji, ahahahahahahhahahahahaha , inace nisam podizao pare do sad



13.jpg




kako je kod vas, meni nista nije kako treba, nisam podizao nista do sad ni sa jednog naloga a para nema


13.jpg




mozda neki nov nacin limita racuna jer mi prethodni dan nije prebacio u live ballance? a uredno pokazao u zaradjeno

13.jpg
 
Poslednja izmena:
Gde mole da se strpimo s povlacenjem novcica? Ja sam to propustio. Kakve ima veze dali oni mole ili ne mole. Bitno je samo dali isplacuju ili ne isplacuju. Dok isplacuju sve je ok, kad prestanu to je gotovo sve. Oni ako zele da zapale oni su mogli i danas to da urade a ne da cekaju 10 dana.

A ne. Bolje im je da sacekaju ove alave da uplate startere. ;)
 
Nesicu...nije ti dodao jos pare za 21.Dec .....i ajde se opusti malo.....
 
meni kad padne ban pukne guiminer. Tako da ako to vidim da je puko, znam da je pao ban. Dobra sihronizacija guimner-a i njihovog antibot sistema.
 
Sve je u redu nesicu, nije ti obracunata danasnja zarada neko zakljucno do juce, sve ok sa statistikom.
Sada je verovatno sve ok, ja sam proverio na nekoliko naloga i sve je u live kako i treba.
 
Momci, ima li neko ideju sta dalje? :) graficke se od pre 2 dana vise ne vezuju za demo, koji i dalje radi. MTS, Telenor i ikom su u pitanju... 4 naloga na svakom. Da smanjim na 3, a pre toga da probam da promenim IP?
 
Ja sam spreman da 4 naloga furam mesec dana, mozda i jace, da ne podizem pare i onda da uplatim demo. Nema cimanja oko novih naloga i IP adresa. Kada bi vecina od nas uradila tako, mogli bi mnogo duze da kopamo, imali bi manje cimanja i posla, mnogo bolju kontrola nad IP adresama. Jedini problem je da nam to ne propadne. Idu praznici, ispitni rok je :) vreme da se privodi kraju, jednostavno necu imati vremena kao ranije da se bakcem oko kojna. Racunam da je od pre dva dana stalo rudarenje, da sam ugasio masinu i da nemam nikakve zarade. Za ovih mesec dana koliko planiram da kopam bez povlacenja imacu troskove jedino za struju i da propadne sve 29 dana necu izgubiti nista, jer sam, citaj, "racunao da je stalo rudarenje". Prodje li 30ti dan ja cu dobiti na "poklon" 160evra + 16evra od referala koji ce otici za struju. Zadovoljan u svakom pogledu, nisam potrosio 5 IP adresa, nego samo jednu, nisam dirao nikoga sa bunarenjem IP adresa pa da ga banuju, nema nerviranja, gubljenje vremena... Razmislite o oveme...
 
Sad racunam, dosta demo naloga ce mi za par dana isteci sa saldom oko 9,9-9,95 eura. :smash:

Moram nakaciti na njih neki affiliate da ne bacam bezveze 30%.
 
samo sto se vec trecu put desava i meni i rodjaku da 3-4 dana radi free i onda se odjenom pojavi ban...ja sam kopao sa 3 grafike rodjak sa procesorom i sa njihovim minerom

Verovatno je petak bio kad ste popili ban. kolko sam ja skontao, ponedeljak rade dosta na ciscenju a petak rade prekovremeno ;)
Elem, iz mog iskustva, pokupis cistu IP adresu i pustis 4 naloga, dodje petak i Acount blocked.
 
Ja sam spreman da 4 naloga furam mesec dana, mozda i jace, da ne podizem pare i onda da uplatim demo. Nema cimanja oko novih naloga i IP adresa. Kada bi vecina od nas uradila tako, mogli bi mnogo duze da kopamo, imali bi manje cimanja i posla, mnogo bolju kontrola nad IP adresama. Jedini problem je da nam to ne propadne. Idu praznici, ispitni rok je :) vreme da se privodi kraju, jednostavno necu imati vremena kao ranije da se bakcem oko kojna. Racunam da je od pre dva dana stalo rudarenje, da sam ugasio masinu i da nemam nikakve zarade. Za ovih mesec dana koliko planiram da kopam bez povlacenja imacu troskove jedino za struju i da propadne sve 29 dana necu izgubiti nista, jer sam, citaj, "racunao da je stalo rudarenje". Prodje li 30ti dan ja cu dobiti na "poklon" 160evra + 16evra od referala koji ce otici za struju. Zadovoljan u svakom pogledu, nisam potrosio 5 IP adresa, nego samo jednu, nisam dirao nikoga sa bunarenjem IP adresa pa da ga banuju, nema nerviranja, gubljenje vremena... Razmislite o oveme...

druze svaka cast za predlog ovo mi nije palo na pamet....samo treba svaki dan kontrolisati da nije pao ban i nista vise...jos jednom svaka cast cheerscheers:happy:
 
Hvala. Ovo sam mislio i ranije da radim, ali nije imalo potrebe, sada ima :) Dovoljno je samo jedan kontrolisati i eto posla po manje od minut svakog dana.
 
sta kazete pokusajmo ovako...kad vec ne moze vise od 4 po ip-u...
 
Poslednja izmena:
Novi momenti od jutros, dozvoljavaju do 2 decimale da se upišu pri podizanju, do sada nije bilo tako. Mora da je i to zbog "holidays"-a.
 
jel još uvek važi ono otvaranje preko Tor-a ? jedan IP adresa, četiri naloga ?
 
najjace na nalogu mi bilo 1.3500 ja bio prinudjen da dignem 1.35 zbog decimala
 
izgleda da mi je sbb promenio ip adresu pa bi da probam nova 4 naloga, da li jos vazi da moze na isti email sa tackom ili i to prate i mora za svaki nalog nov email? Sta da stavim za referal kod prvog naloga ovaj njihov zvanicni sa twitera? pretpostavljam da ne smem one moje stare blokirane za kopanje da stavljam za referala jer ce blokirati i na ovim novim kopanje
 
Poslednja izmena:
**** ga ovo polako gubi smisao, napravio prekjuce 4 free naloga na jednu "cistu IP" i radela dva dana sve kako treba kad danas doso sa posla neko se sinoc nakacio na istu adresu i izbanovao mi naloge !!!!! :)\
necemo se na ovaj nacin najesti hleba, sad cu ja verovatno da zaserem necije naloge kad budem restartovao ruter i tako cemo lagano da ispucamo i sev adrese Telekoma a posle pusiona !!!!

ziveli
 
Poslednja izmena:
Mislim da su spustili granicu na 3 naloga po IP. Ja imam 2 meni radi normalno, drug ima 3 i njemu radi normalno. Mislim da je 3 sada granica.
 
Mislim da su spustili granicu na 3 naloga po IP. Ja imam 2 meni radi normalno, drug ima 3 i njemu radi normalno. Mislim da je 3 sada granica.

drugaru i dalje rade 4 naloga na jednu IP tako da nisu spustili granicu ...

elem niko mi nije odgorovio pa cu da pokusam ponovo :
ako bih na telekom fixnu IP na kojoj su do sada radela 14 demo naloga (koji su sad "banovani" odnosno na njima i dalje kuca ali ne moze da se kopa) napravio dva nova naloga i kupio dva startera dali bih moga na njima da kopam ili ne ???????
 
Naravno da ne bi mogao...logicki zakljucak je da ne. E sada, njihova pravila se menjaju.
 
unosite i proveravajte adrese na sajtu u mom popisu, ne verujem da vise iko unosi, eto ja se njakao da promenim ip i verovatno dobio neciju iskoriscenu/banovanu, unosite da znamo, posebno ovi sa mikroticima,

neko me pitao kako sam promenio ip, pomocu mikrotika, ali g0vno crklo posle pola sata koriscenja tako da kad dodjem kuci reklamiracu ga, i opet sam ispu5io, dok mi odgovore, dok ga posaljem dok mi odgovore i ostalo ima da prodje mesec dana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno