Šta je novo?

Preporucite mi napajanje

Ja se taman odlucio da uzmem Antec, zovem Monitor, a oni kazu da ga trenutno nemaju i da ce na kraju nedelje dobijati.
Pitao za garanciju, posto ne pise na sajtu i daju 2god garancije.
Sad koliko je to (ne)bitno, ne znam, posto mi se bas ne uzima sa dve god garancije, a proizvodjac daje 5g.

A sinoc sam video novog igraca u mojoj nedoumici koje napajanje uzeti: http://emmi.rs/napajanja-i-dodatni-...50w-seasonic-ss-550rt.11.html?productId=40448
Na Seasonic sajtu nisam nasao taj model (SS-550RT), ima SSR-550RT, sto je moguce da je taj.

Sad da pitam, da li se isplati dati malo vise za ovo Seasonic ili ici na Cooler Master V550S, ako se vec ne moze naci Antec sa 5g garancije po prodavnicama? Modularnost nije (toliko) bitna.
Hvala.

ja sam uzeo u antec tp-750c i dobio sam 5 godina garancije, pozovi opet možda je došlo do greške.

inače ko se odluči za tp-650c neka se otvori još malo za tp-750c, nije neka razlika u ceni, ali ruku na srce nije da će neko da umre bez tih 100w. nego čovek pita gore napajanje za 100 evra, a tp-750c košta ravno 100.
 
Zvao sam opet i opet mi je receno da je 2god garancije.
Kaze, zavisi od modela do modela, ima nekih i sa tri. (tako da je moguce da ovi skuplji imaju 5god)
Nista, onda cu uzeti Cooler Master da konacno presecem, mrzi me da opet citam i o ovom Seasonicu i da odlucujem ponovo izmedju ova dva.
Ova kupovina se bas otegla. :)

Hvala.
 
kupi ovaj tp-750c on je samo malo skuplji, a ima 5 godina garancije. 100W više je uvek ok imati za nedaj bože :)
 
Zvao sam opet i opet mi je receno da je 2god garancije.
Kaze, zavisi od modela do modela, ima nekih i sa tri. (tako da je moguce da ovi skuplji imaju 5god)
Nista, onda cu uzeti Cooler Master da konacno presecem, mrzi me da opet citam i o ovom Seasonicu i da odlucujem ponovo izmedju ova dva.
Ova kupovina se bas otegla. :)

Hvala.

Sva Antec napajanja koja su u ponudi su sa 5 godina garancije ( garancija distributera). Navedeni TP modeli su poboljsane izvedbe Seasonica koji spominjes ( Antec-TP550C je SSR-550RT itd ). Poboljsanja su izvedena kroz bolji ventilator i drugaciju kontorlu OCP-a. Ako ti u Monitoru kazu da je garancija 2 godine, trazi ga kod Gigatrona ili Atoma dobices 5 godina...
 
@hidrogen.net
750W mi je malo puno. :)
Sigurno ni 550W necu valjano opteretiti. Trenutno koristim CPU grafiku, a inace imam Radeon 6570.

@laca12
Gledao sam kod Gigatrona, nemaju Antec, a Atom ima, samo sto im pise 2god garancija, al cu nazvati sutra pa pitati.
 
razlika između njih je 2000, ne znam, to i nije toliko puno...
 
2000din vise ispada kao realna cena za 2-3 godine duzu garanciju. :D
 
ma mora da bude 5 godina i na ta jeftinija, to je neka greška, to su ista napajanja bre. jedino ako uvoznik ide nekom logikom da mu se ne isplati na tim jeftinim da daje 5 godina, onda su stvarno seljaci...
 
Da obavestim da sam juce kupio Antec napajanje u Atomu, 5 godina garancije.
Hvala svima na pomoci.
 
Koje si napajanje uzeo ?
 
Antec TP550C, 9400rsd.
Posto ih imam 4+ssd pa je tu kao bilo problema dok nisam namestio lepo zbog krucih kablova, mala razdaljina izmedju diskova, a nisam hteo bas da ih lomim, ali generalno ok.
Uz razmestanje diskova, sigurno bi se moglo bolje organizovati. :)
 
Nazad
Vrh Dno