Šta je novo?

[DISKUSIJA] Šta je trenutno najisplativije za kopanje

Ja nisam siguran tj. ne mogu da pronadjem nista da pokriva struju, ako neko zna ili pronadje nesto da pokriva struju moze da podjeli sa nama.
 
xpm bese ono sa ciklusima? :)

Koje su vrednosti
280x=9cpd
270x=6cpd
7950 oko 8cpd
??
tako nesto?
 
koji miner koristite za ovaj XPM???

ako moze link makar u PM????
EDIT:
snaso se

7950 daje 7,3 necega??? koristim ovaj 14.12 drajver mada mislim da sam negde procitao da treba da se instalira 13.12...
 
Poslednja izmena:
Dugo nisam pratio temu, vidim da je GPU kopanje mnogo manje isplativo. Zna li neko sta se isplati kopati sa 7950 i 280x ako se izuzme trosak za struju?
 
Ljudi isplati li se ovaj prime vise od monera?
NEsto gledam,ja malo predjoh na prime i ne pravi mi nesto vise,
po kalkulatoru mozda,a ovako slabo...
 
najvise se isplati kopati na multi pool-u x11,x15,lyra2
 
kad bi 10 pravilo bilo bi dobro. odma bi prebacio karte
 
Gde bre 6$ jedna da pravi, toliko nije pravila na cointellectu :D
 
ljudi, možda je offtopic, ali da li YAamp isplaćuje ? ja jedno 3 dana nisam dobio ništa, a nekad je bilo i dvaput na dan ? jel se nešto dešava ?
 
da li ima nesto jako isplativo?...neki likovu su kupili podosta grafika ali nece nista da kazu i ja ih donekle i razumem
 
pa sto pitas kad sve znas i sta se sada kopa i sta je isplativo, sta zelis da ti kazemo , da se ubijamo od para , ;)
 
znam samo da nesto ima ali ne i sta je to i oni koji znaju to kriju kao zmija noge :)
 
Poslednja izmena:
Evo da prekopiram post iz druge teme : )
Ako neko ima da kopa x11, ako zeli da mi se javi,placam 25% vise nego bilo koji aktuelni pool, multipool....Nadjite vi payout za poslednja 24h na to dodajte 25%
Samo treba da preusmeri masine na moj pool.U pitanju je testiranje softwera i nece trajati manje od 7 dana od dana pocetka,znaci ne cimate se samo za dan dva
Ako neko ima veliki broj masina takodje je dobro dosao
Za pocetak, da ne bi opteretili temu kontaktirajte me na PM,a posle kako se bude razvijalo mozemo da nastavimo ovde radi lakse komunikacije
Pozdrav
 
Evo da prekopiram post iz druge teme : )
Ako neko ima da kopa x11, ako zeli da mi se javi,placam 25% vise nego bilo koji aktuelni pool, multipool....Nadjite vi payout za poslednja 24h na to dodajte 25%
Samo treba da preusmeri masine na moj pool.U pitanju je testiranje softwera i nece trajati manje od 7 dana od dana pocetka,znaci ne cimate se samo za dan dva
Ako neko ima veliki broj masina takodje je dobro dosao
Za pocetak, da ne bi opteretili temu kontaktirajte me na PM,a posle kako se bude razvijalo mozemo da nastavimo ovde radi lakse komunikacije
Pozdrav

prosek kopanja mi je +35 xmra dnevno.. i ti mi jos das 25% ?

pa sta to ima za kopanjeee

samo malo da proborlum po netuuu pa ti se javim
 
Nazad
Vrh Dno