Šta je novo?

[DISKUSIJA] Šta je trenutno najisplativije za kopanje

treba proveriti, diff ili neka varijabla da nije tacna i eto netacne informacije,,
a i ko sta kopa sad cuti aiko ima nesto uopste, verujem da se kojntelekt ponoviti nece :p
 
@nesic
oce kazes da treba da cutim sto kopam ctelect ??? :d
 
Ima ovih dana i te kako isplativih coina od x11, x13,x15, sad je i ziftr isplativ kako je diff pao
 
muk...niko ne kopa...niko nista ne prica...kartice na godisnjem odmoru vec duze vreme a? ima li sta isplativo i kolika je isplatiost?
 
sad nema trenutno nista, trenutno a bilo je al ostabne za lepa i kikiriki, nicehash ne radi trenutno
 
muk...niko ne kopa...niko nista ne prica...kartice na godisnjem odmoru vec duze vreme a? ima li sta isplativo i kolika je isplatiost?

Imaš quark na nicehash, oko 0.006-0.007 BTC po Mhs skripta pa računaj, uz one optimizovane bin fajlove, trebali bi da su u quark temi.
 
radi mining na nicehashu jedino ne moze zarada da se ocita popravljaju to, na yaampu je trenutno najisplativiji neoscrypt.
 
lep skok vanilije i lep volume...padne na 6k pa onda skoci na 19k pa padne ponovo na 6k i tako u krug
 
imam par alt coina pa ne bi bilo lose da makar jedan od njih dozivi "procvat"
 
Nemoj da ti bude žao i da se opterećuješ jer u peak-u retko ko uspe da proda jedino ako ga slučajno ubode. Bitno je da si u plusu i da možeš da uduplaš novčiće ako planiraš ponovo da ga kupiš radi kasnije prodaje ;)
 
http://ffpool.net urađen na bazi yaamp-a , osetno isplativije kopanje quarka nego na nicehash(barem juče i preključe), koliko vidim najvise se kopa neki BloodCoin i Sharkcoin. Parktično nema reject-ova dok mi na nicehash bude 2-3%.
 
Ako je gaziš na 11Mhs, trebalo bi oko 0.005-0.0056, na nicehash ~ 0.004
 
http://ffpool.net urađen na bazi yaamp-a , osetno isplativije kopanje quarka nego na nicehash(barem juče i preključe), koliko vidim najvise se kopa neki BloodCoin i Sharkcoin. Parktično nema reject-ova dok mi na nicehash bude 2-3%.
Ja ili sam corav ili se ne snalazim tamo pa ne vidim koji port treba da se ukuca.
Edit: nasao :d
 
Poslednja izmena:
Gore desno pool status - 4033 je port za quark
port.JPG
 
hvala , jebati....

edit:

kolko bacaju 280x i 7950 na quark???
 
Poslednja izmena:
Oko 10 i 8 MH/s. VRAM može skroz dole.
 
pool za sada radi lepo , izvuko iz 7950 ica po 9.8mh/s hvala kolegi sam 633 jos jednom...
 
Nazad
Vrh Dno