Šta je novo?

[DISKUSIJA] Šta je trenutno najisplativije za kopanje

a na kom pulu kopate????
inace 7950 baca 2,6Mh?????
 
to ti je ok, izgleda da clock memorije nije bitan
suprnova.cc
 
meni na suprnovu baca samo rejected ali za ziftr pool radi super za sada , mada je sajt malo nepregledan sto se svega tice ili se ja nisam jos uvek snaso ... :(
na coinminers radi kako treba, mora da je nesto da suprnove...
 
Poslednja izmena:
750ti = 1.1 Mh/s nema racuna trosi blizu 100%, optimizacija katastrofa zarada slabija nego na fresh
samo sa minerima koji su vec danima u ponudi na netu ima racuna:
750ti= 4.5mh/s
280X= 8.1mh/s
 
Meni na suprnova izbacuje pool authetication failed. Na jednoj masini GPU load 75% i baca 10 puta manje shareova, jel imao neko slican problem?
 
Kod mene radi normalno, 280x daje 3 mhz a 270 daju 1.7 mhz, kopam na suprnova, jeste isplatljivije od XMR
 
750ti = 1.1 Mh/s nema racuna trosi blizu 100%, optimizacija katastrofa zarada slabija nego na fresh
samo sa minerima koji su vec danima u ponudi na netu ima racuna:
750ti= 4.5mh/s
280X= 8.1mh/s

kojim to minerom 8,1 mh???? podesavanja ???
 
Pretpostavljam da su optimizovani mineri, koji se placaju. Drugacije vam niko to nece dati.
 
Mada mogli bi se dogovoriti pa da uzmemo zajedno i smanjimo troskove
 
Sto rece vec neko "Krajnje je vreme doslo kad treba da placamo da bi kopali!"
 
kojim to minerom 8,1 mh???? podesavanja ???

modifikovane verzije ccminera i sgminera u c++ uglavnom, ovde je jedan kolega na forumu prikazao ss za 280X i nudio za 1btc mislim da je tada trebalo 9 dana sa 10 x 280X i 18 dana sa 10 x 750ti da se zaradi 1btc i otplati miner, sada mreza i diff rastu treba mnogo vise vremena da se isplati ova kupovina ako potraje prica mesec, dva mozda i bude racuna najbolje je sacekati da se mreza stabilizuje ne moze vecno da raste pa onda proceniti.
 
Mada mogli bi se dogovoriti pa da uzmemo zajedno i smanjimo troskove
Tesko je dogovoriti se. Ja se prvi nebih dogovarao sa svima vama jer svi imaju nekog drugara kome ce dati miner i tako miner izadje u javnost i posle ga svi imaju a nama skoci diff. Ja i ne kopam vise ali ti kazem sta ce da se desi, to nikada nije bila opcija sto se mene tice. Bilo je i ranije placenih minera, bice i ubuduce. Onaj ko ga sam plati cuvace ga samo za sebe jer mu se tako vise isplati. To rade ljudi s gomilom karti kojima se isplati. Mi smo svi boranija i ne isplati nam se a cim bude puno ljudi puca sema. Zato vise niko i ne prica ni za minere ni koje novcice kopaju. Takvo je vreme doslo. Mozda sam surov situacija je takva. Sada se i informacije i mineri placaju. Deal with it ;)
 
Tesko je dogovoriti se. Ja se prvi nebih dogovarao sa svima vama jer svi imaju nekog drugara kome ce dati miner i tako miner izadje u javnost i posle ga svi imaju a nama skoci diff. Ja i ne kopam vise ali ti kazem sta ce da se desi, to nikada nije bila opcija sto se mene tice. Bilo je i ranije placenih minera, bice i ubuduce. Onaj ko ga sam plati cuvace ga samo za sebe jer mu se tako vise isplati. To rade ljudi s gomilom karti kojima se isplati. Mi smo svi boranija i ne isplati nam se a cim bude puno ljudi puca sema. Zato vise niko i ne prica ni za minere ni koje novcice kopaju. Takvo je vreme doslo. Mozda sam surov situacija je takva. Sada se i informacije i mineri placaju. Deal with it ;)

:rtfm: svaka ti je ko Njegoseva ....
 
Jel' kopate sa walletom ili sgminerom?
 
U kom smislu, loše, dobro?
 
Sta yac? Nije valjda da vredi nesto? To mi je bolna rana od pre godinu i nesto. Burgijanje u prazno.
 
ma pitam samo, upao mi je u oci kad gledah menjacnicu pa rekoh da pitam prati li njega neko
 
ma pitam samo, upao mi je u oci kad gledah menjacnicu pa rekoh da pitam prati li njega neko

ja sam odavno prestao da pratim YAC jer nemam vremena, a bila su to lepa vremena :).. kopam trenutno X11 na yampu i nešto se povamipirio zadnjih par dan.. kopam samo zato što ne plaćam struju i maštam da će BTC jednog dana ponovo vredeti 1000+
nađem taman tolko vremena da propratim svakih par dana dal je isplatljiviji X13, ili X15 možda i ručno prebacim.... nema vremena ni da štelujem skriptu za najisplatljiviji algo da to radi automatski..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno