Šta je novo?

[DISKUSIJA] Šta je trenutno najisplativije za kopanje

:d ko bi jos voleo

dal zna neko koliko hesa daje 280x, da vidim koliko mu to novcica dnevno
 
Au pa to je stari dobri scrypt i zaboravih podesavanja...Mislis li da ce biti nesto od njega i da ce biti isplativ? Postoji li neki pool normalan za njega, sve sam nasao, osim pool-a? :)
Merge mining sa LTC. SYS 2.0 merge mining sa BTC, menjaju algoritam idu u sh256. Dakle nema kopanja.

Послато са MX4 уз помоћ Тапатока
 
prat i li neko

LiteBar (LTB), [LTCR] Litecred, $XQN Quotient

misljenja?
 
Pozdrav druze, meni R7 370 daje 1.117 Mh sa klokovima 1050/1400. Jel bi hteo da sherujes bat fajl, ako nije problem, da vidim, mozda bih mogao i vise da izvucem? Pustio sam jednu, cisto da probam sta i kako...Valjda ce se uskoro i menjacnica pojaviti.:)
 
Kako kad pise da je def klok 900/1250 kod 7950, jedino sto ima 3 GB memorije i siru magistralu malo 384 bita? Moja ima 2 GB memoriju 256 bita magistralu i 1050/1400 klokove?
 
druze ta karta sto ti imas je duplo sporija od 7950 , to je ko dupe i oko 7950 ima 1792 shadera tvoja karta samo 1024, 7950 je jede za uzinu
 
Aha da, vidim sad da je razlika u shederima...Ali zato trosi kao traktor, trosi bar duplo vise od ove, a ne daje puno vise mhs...:p :)
Nego jel postoji neki GUI wallet za ovo pistoljce od koina, gde ih skladistiti, posto na poolu ima ogranicenje?
 
7950 je NAJbolja karta za mining kad se podesi trosi na eth ~ 140w, tvoja karta trosi ~100w
 
Ja sam moje 7950 ice sve spustio na 900/1250 naponi minimalni sve daju izmedju 17.5-18.7mh/s...

poslato sa HUAWEI Ascend P6
 
da ali je to malo ovim novim rudarima koji hoce da se obogate sa 10 kartica,
istorija se ponavlja :)
 
Mogli su da se obagate jedino da su kupili ICO od ethereum, kojeg u principu NIKO nije kupovao na vece kolicine!
tako da, sad jedino mogu da citaju lazne izjave na reddit-u i twitteru i grickaju nokte :d
 
Da li je neko od vas primetio da ovaj novi algo x11 evo, jede i procesor i to dobrih 30 % (jedno celo jezgro), ali su zato grafe hladnije za celih 10-12 stepeni u odnosu na eth algo, a verujem da je za toliko procenata i manja potrosnja struje u odnosu na eth? Jel jede i vama CPU, ili je nesto do mene?
 
Ne secam se, jedino je updatovan miner radio 20-25% brze, 7950 -> ~2mhs, ne minujem vise diff je otisao gore, ako ko zeli da se obagati kao na ethereumu moze da kupi od mene XRE za 2000 satosija (0.00002btc):)
 
Poslednja izmena:
ovo nije cist x11 algo pa ne moze da se uzme asic?
 
Nije cist, dizajniran da se tesko prilagodi asic-u
 
Vratio se opet da kopam revolver coin X11 evo.... nude vec 1000 satoshia na forumu da kupe, diff ide gore, izbacili explorer, miner se updatuje redovno, 4ti pool krenuo
 
Da ja sam trazio 2000, ali cim nude znaci da ima interesovanja
 
Evo i ja imam skoro 1000 komada, osecam da ce biti nesto od ovog novcica, a i algo me je odusevio, definitivno letnji algo, jer su karte hladne, ocigledno bar 40 % manje trosi od eth-a, samo jos da se pojavi menjacnica, jer kako verovati nekome da te nece zavrnuti prostom razmenom...? :) ;)
Jedina mana ovom algu je sto trosi malo i procesorsku snagu, jedno jezgro ocigledno, po mom skromnom misljenju, ili jednostavno kernel i binovi nisu optimizovani, pa se ceka da to rese u nekoj narednoj verziji sgminer-a...
 
Poslednja izmena:
izasao je vec treci miner, meni CPU ne koristi
 
Hmm, ja kopam s sgminerom, s kojim ti kopas, koja su druga dva sto su izasla, nisam danas stigao da vidim i koji je po tebi bolji?
 
Nazad
Vrh Dno