Šta je novo?

Fiat Connect - navteq software

Beli Mag

Slavan
Učlanjen(a)
20.10.2004
Poruke
149
Poena
319
imam Fiat Doblo i ugradjen uredjaj koji ima navigaciju - Fiat Connect. koliko sam uspeo da guglam, ovde se koristi neki navteqov softwer. na Fiatovom saju nisam nasao mapu niti softwer koji bih mogao da instaliram. pretpostavljam da treba da se stavi cd.

neki hint?
 
Traži ovo : Navteq Alfa Connect Nav + (NIT G1)(NIT G2) + aggiornamento firmware
 
Kada tražiš išta tehničke prirode, navedi model, godište, verziju. U ovom slučaju: kada ti je proizveden auto, pogledaj koji softver i koju verziju imaš u uređaju. Preporučljivo je da postaviš i sliku (uređaja, ne auta :)), a u krajnjem slučaju se skine i pogleda njegova nalepnica.
Čačkanje oko njih najčešće je malo komplikovanije, pa ako nisi baš spretan nađi nekog upućenog prijatelja da ti pomogne lično.
Najviše korisnih informacija naći češ na forumu:
gpsunderground
 
Poslednja izmena:
Tvoj sistem je Connect NIT G1. Imas za njega 18 navigacionih CD. Zadnji update je iz 2010/2011. Evo ti spisak sta ti cd sadrze po zemljama

A total 18 CDs European Package Version 2010/2011 v2:
CD 1 Benelux
CD 2 Canary Islands
CD 3 Central Europe (North)
CD 4 Central Europe (South)
CD 5 Eastern Europe
CD 6 France (North)
CD 7 France (South)
CD 8 Germany (North)
CD 9 Germany (South)
CD 10 Greece
CD 11 Italy (North)
CD 12 Italy (South)
CD 13 Portugal
CD 14 Scandinavia (East)
CD 15 Scandinavia (West)
CD 16 Spain
CD 17 Great Britain/Ireland
CD 18 Major Roads of Europe
 
Odakle znaš da je sistem NIT G1 kada nije rekao koje je godište Doblo. Btw, sa tim mapama može da se slika.
Dao sam link ka forumu, neka malo prouči tematiku.
Inače sam jednom poznaniku za Cromu svojevremeno nasnimio CD-e od Peugeota iz 2012-13, i rade. Stvar je u tome da je softver bio isti, pa iako je Croma 2007-o to je funkcionisalo, spasio sam čoveka muka. Zapravo, najveći problem je ikrsao kada sam tražio CD koji uređaj hoće uopšte da pročita. Jedva sam našao jedan verbatim pastel japanac star ... bar 7-8 god.
Može lako da se desi da taj CD radi i kod njega. Možda i ne. Međutim, može da se izgubi podosta vremena i experimentisanja kada nema direktnih smernica. Ovakva problematika je jako nezahvalna i za savete i za rad.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno