Šta je novo?

Novi komp.

Milos23

Poštovan
Učlanjen(a)
21.10.2014
Poruke
3
Poena
51
Moja oprema  
Mobilni telefon
huawei p30
Pozdrav.Uskoro kupujem novi komp pa me zanima da li valja ova moja laicki sklopljena konfa ?
asd.JPG
komp bi mi sluzio za programe poput ilustraora , fotosopa i po neke igrice npr. dota2.Uz ovo bih i uzeo neki SSD 120GB za pocetak a posle bih kupio neki HDD.Znaci budze negde oko 65k.
 
Hoce li moci da gura ove komponente to napajanje iz kucista?Sto se tice graficke , da igre mi nisu bitne i ne bih da uzimam nesto sto nece biti iskorisceno ni 50%.Bitno mi je to da moze da bude otvoreno nekoliko tabova u pretrazivacu (obicno par spotova) i da mogu da igram dotu ili da radim u illustratoru , ps-u.
 
Ok.Uzecu msi r7 260 sto su mi Half-Life boy i DeRadicci preporucili.A ovo napajanje jel previse bucno?Do sad sam samo kupovao one kineske do 2000 koja su se cula ko prekrupac :)
 
Ok.Uzecu msi r7 260 sto su mi Half-Life boy i DeRadicci preporucili.A ovo napajanje jel previse bucno?Do sad sam samo kupovao one kineske do 2000 koja su se cula ko prekrupac :)
Napajanje je ok, necujno totalno , a prilicno jako dok ti graficka mozda i ne treba jer ne igras jake naslove tipa Bf4 , Crisis 3 i sl. Intel ima dobru HD 4600 sa novim drajverima radi odlicno , tako da ko nije gejmer nema potreba da kupuje dodatnu diskretnu gaficku - cisto bacanje para .
 
dota 2 na i3 3220 radi u fullhd,sve na low, ali zna i da secne... kada se smanji na 1600x900 radi ok, oko 50 frejmova.... Sad racunaj, ako hd2500 moze tako, onda ce ta na i5 moci bolje... HD sigurno, low.
 
hmmmm...Ne znam.Mozda da dodam te pare od graficke za nesto drugo pa kasnije da je uzmem...Je l ima neko iskustva sa grafikom sa i5?
mypc.JPG
ovo je trenutno moja masina sa kojom sam zadovoljan , kupljena pre 4 godine.Jedini porblem je to sto mi je crko kuler na grafici pa sam ja stavio neki iz kucista i uvezao pomocu stapa i kanapa :) (Ne znam ni sam kako to i dalje radi.)Naravno kad se pregreje izbaci plavu,sivu sliku na ekran.
 
A hocu li moci sve normalno da radim gledanje filmova, video spotova , rad u illustratoru dok ne skontam da li cu kupovati graficku i koju tacno...I kako to tacno funkionise? jel treba neki specijalni kuler za procesor ?
 
moci ces,naravno.i ne treba ti nikakav dodatnii kuler.jedino obrati paznju na konektore na ploci i na monitoru,da ne uzmes npr neku plojku koja ima samo hdmi,a monitor ima samo vga i dvi.
 
Nazad
Vrh Dno