Šta je novo?

Google Inbox app ®

Lacika

Cenjen
Učlanjen(a)
09.02.2012
Poruke
83
Poena
160
Ovdje kuckajte kome trebaju pozivnice :)

Evo ja cu prvi :)

Ima li ko da posalje ?
 
Šta je taj Inbox? Čuo sam za seledću generaciju Gmaila sa tim imenom, ali ne znam da li se o tome radi ovde.

Ako neko to već koristi, može ukratko objašnjenje zašto je to dobra aplikacija :)
 
Inbox app ®

Ja sam zatrazio invite od googla,ali ko zna kad ce to...pa ako neko ima moze da posalje na [email protected] :)
 
Poslednja izmena:
Nije bas pametno da ostavljate ovde mail adrese.
 
Stigle pozivnice, troje najbržih mejl na PP.
 
Meni poslao Dario Mastilovic... Ovim putem mu se zahvaljujem. :)
 
Ocu i ja 2 komada za mene i devojku unapred hvala!
 
kome treba, može i mene da cimne u PP
 
Takođe ako nekome treba neka se javi na PM.
Inače inbox android aplikacija mi za sada nije baš praktična još uvek mi je gmail aplikacija primarna.
 
Kako nije praktična, baš naprotiv jeste. Čistiji UI i preglednija, fino razvrstane poruke, prikazane na jednoj stranici, dok na GMailu moras otvarati razlicite tabove za Primary i ostalo, pa se desi da ti nesto promakne, jer zaboravis pregledtai.
 
Kako nije praktična, baš naprotiv jeste. Čistiji UI i preglednija, fino razvrstane poruke, prikazane na jednoj stranici, dok na GMailu moras otvarati razlicite tabove za Primary i ostalo, pa se desi da ti nesto promakne, jer zaboravis pregledtai.

Pa na primer smeta mi što ako email ima attachment ja na jednom ekranu vidim najviše 3 ili 4 email-a. UI jeste dosta poboljšan verovatno mi treba samo malo vremena da se priviknem. Inače web aplikacija je odlična dosta je preglednija.

ps. Ostala mi je još jedna pozivnica pa ako nekome treba neka se javi
Edit: Poslate sve pozivnice
 
Poslednja izmena:
Nestalo
 
Evo, ako još nekome treba beki dodatni info ŠTA je taj Inbox: https://inbox.google.com/

Heh, sad vidim da ja ne moram da se cimam oko toga: na telefonu mi je Android 2.3.6, a na kompu ne koristim Chrome :D
 
Moze i meni jedna pozivnica na PM ako neko ima viska? :D Bas da vidim kakav je ovaj Inbox kada ste se svi zarazili. :D
 
Nemam više pozivnica, otišle tri prvima koji su se javili na pm.
 
U slučaju da neko ima pozivnicu za poslati, bio bih zahvalan
mail je: [email protected]
 
Ako moze i meni [email protected] ako nije prob :) Prijavih se na onu adresu ali nista jos nema
 
Hvala Nemanja puno [emoji481]
 
Evo i kod mene vidim da ima, ko hoće nek pošalje email privatnom porukom.

edit: podelio
 
Poslednja izmena:
Obzirom da na google play store-u postoji inbox aplilacija da li je i pored toga potrebno dobiti prvo pozivnicu ili ne?
 
Nazad
Vrh Dno