Šta je novo?

Google Inbox app ®

Moze jedna pozivnica za inbox, poslao sam mail googlu al nikako da stigne. Pozivnicu poslati na [email protected] unapred zahvalan.
 
Sto se mene tice...dodjoh, videh, deinstalirah.
 
Poslednja izmena:
Mozes da skines app ali ti treba pozivnica kako bi je pokrenuo.
 
Prijatelj ima Inbox i hoce da mi posalje pozivnicu no nema nigde opcija. Google kaze u donjem desnom uglu krug sa plus. Nema. Nije nikome slao pozivnice. Neka ideja?
 
Prijatelj ima Inbox i hoce da mi posalje pozivnicu no nema nigde opcija. Google kaze u donjem desnom uglu krug sa plus. Nema. Nije nikome slao pozivnice. Neka ideja?

pozivnice ne mogu da salju oni koji su pozvani od nekog prijatelja, da je tako, vrlo brzo bi svako dosao do svoje
 
Hvala onome ko mi je poslao pozivnicu.
 
Da li je sistem invite-only osmišljen samo da bi se što više i što brže ljudi ( pomalo hipsterski ) primili da pređu na tu aplikaciju ili ipak ima neku praktičnu namenu? Tipa da postepeno popunjavaju kapacitete a ne da svi odjednom ulete?
 
Biće da je ovo prvo. Klasična reklama, kao ne može svako da dobije, samo odabrani
 
Hm, njemu je google poslao.

Takođe mi google poslao invite a nemam opciju slanja pozivnica. Za sad sam potpuno indiferentan prema aplikaciji, ne vidim da će mi zameniti mail aplikaciju na telefonu.
 
Meni bi mogla da zameni gmail. Sve zavisi koliko i kako goristite email i šta kome odgovara.

pozivnice ne mogu da salju oni koji su pozvani od nekog prijatelja, da je tako, vrlo brzo bi svako dosao do svoje

Nije tačno, pozivnice se ne dobiju odma nego određen broj dana od kad ste je vi dobili.
Meni je poslao neko sa foruma i već sam prosledio tri koje sam kasnije dobio...
 
Kako smaraju sa tim invite-om, mislim da je to već izlizana for a koju su već pokušali x puta ko se seća gmail-a i Google+.
 
Meni je Inbox odličan, prešao sam skroz na njega na svim uređajima, uključujući kompjuter :)

btw, imam opet par pozivnica, ako nekome treba...
 
Ostala mi je samo jedna, poslao sam ilindanu...
 
illidan :D

zahvaljujem
 
Propustih prekljucerasnji happy hour. Jos cekam googlov odgovor na zahtev
 
Poslednja izmena:
Hajde ko se nije snašao nek pošalje email privatnom porukom.

edit: otišle sve tri.
 
Poslednja izmena:
Nekome sam ranije obećao pozivnice, ali sam slučajno obrisao sve poruke pa se ne sećam ko je to...
Neka pošalju ponovo mejl na pm - bilo ih je troje :)
 
Ako mi neko kaže kako da pošaljem pozivnice imam i ja :D

Hvala kolezi Kimiju
 
I ja bih da ga probam, pa ko ima da udeli... na pm
 
Ajd da zamolim po drugi put ako moze jedna pozivnica na [email protected] jer od googla nema vajde. Unapred zahvalan☺
 
Nazad
Vrh Dno