Šta je novo?

Majice su stigle!!! :)

Mudro zboris batice,milina te slusati ! Ajd' jos nesto tako tako pametno pa da svi vide kako znas da kazes . Ti si neki moderator? Ti si me banovao zbog flejma? Prvo nauci elementarnu kulturu u komunikaciji. Sta kada bih ja tebi napisao da promenis pol ? Pitanje nije bilo upuceno tebi i mislim da nije bilo u redu da ga tako komentarises gospodine " stariji vodnice" . Ipak ,hvala na savetu ,imacu te u vidu nocas na slavi . Bravo !
 
Poslednja izmena:
I ja se pitam i čekam svoju poručenu M majicu :banana:
 
Ako nekome treba M velicina mogu da mu posaljem, jer stvarno nemogu da nosim, stoji mi ko pidzama
 
^
Pa ti je nosi pred spavanje :)
Btw koje si visine i tezine?
I ja narucio M ali je jos na putu verovatno.Sigurno poslali iz Vijetnama kolicima pa dok stigne.
 
Nadam se da nisam pogresio M velicinu. Da li ima neko S i kojih je dimenzija?
 
M je najmanja velicina koja im je bila dostupna.
 
Stigla majica danas, nisam probao još uvek :)
 
Jel ima jos majica da se naruci? :)
Narucio bih jednu...
 
Molio bih nekog iz redakcije da me kontaktira vezano za majice. U firmi pravimo plan za poručivanje majica pa me zanima u kojoj štampariji su rađene jer je po mom mišljenju kroj fantastičan. Danas nam je baš stiglo 500 majica i sve su nekako, po mom ukusu, kratke. Kad sam uporedio sa bench majicom, širina u ramenima je ista ali je bench duža za 4,5cm. Za mene i po meni savršen kroj. Unapred hvala.
 
I meni je stigla pre desetak dana,hvala.Baš mi se sviDža.
XL na visinu od 190cm (103kg) je baš kako treba.
 
Poslednja izmena:
Stigla majica, odlican kvalitet, a o stampi da ne pricam. Samo tako nastavite! :)
 
Stigla i do mene majica. :D XL taman kako treba, mozda je maaalo duza ali ok.
Hvala na poklonu jos jednom.
 
Moja M je taman ... dobro je sto niste imali S jer bih se zeznuo.
 
Jedno pitanje,vidim da majicu mogu da porucim preko maila.Moze li neko da mi kaze dimenzije za 2xl ? I kako majice izgledaju ? Koliko kosta jedna ?
 
Zakasnio si nekoliko meseci :)
 
Ne razumem poslovnost Bencha zašto nemate uvek u ponudi majce???
 
Koje majice? Jel ste pročitali temu uopšte?
 
Nazad
Vrh Dno