Šta je novo?

Koje miševe imate?

Evo da se javim i ja posto je pre bilo da branim game-S, pa da sam lagao. Posle godinu i nesto (mislim da je toliko napunio) mom Rivalu se takodje pocela raspadati ona guma sa leve strane. Javio sam se vec game-S i rekli su mi da mogu da reklamiram. Cekam jos koji dan da se jos malo raspadne, pa nosim na reklamaciju. Voleo bih kada bi dobio Rivala koji nece imati takav problem, ali ako stvarno svaka serija ima taj problem, verovatno cu se vratiti Razeru i mozda kupiti Mambu, ili prikopcati stari Deathadder. Imam i SS RAW, ali stoji u fioci jer mi se ne svidja kako lezi u ruci.
 
Mamba je veliko njesra. Moj ortak je kupio kad je kostala 12 000din(mislim), ona prva verzija, plava. Na prvi pogled meni je to izgledalo kao DA bez kabla, sto u principu i jeste, i neki ludacki dpi koji niko normalan ne moze da koristi. Probaj neki logitech-ov, najbolje kad bi nasao negde g400 nov, i da ti bude mirna glava
 
Mamba je njesra jedino što na bateriji nije mogao da sastavi ni ceo dan inače je miš perverzija. Ja sam imao mambu i prodao sam je samo zbog autonomije jer nisam planirao da ga koristim na kablu.
 
Razer Naga Epic zamenjena sa Razer Naga 2014
 
Ako nekog interesuje, mada sam u temi o samom misu izneo ove utiske koji ce mozda nekom pomoci,

glavni tasteri levi/desni - oni su meki do sada nisu popustili, znaci isti kao prvog dana,

kako lezi u ruci - na svakog misa se treba navici kao i na novu cipelu, malo je onako robusniji i tezi, gumirani sloj na koji se neki zale (ne za Havoc) ne trosi se,

dugmici iznad skrola plasticni i nekako estetski lepo izgledaju meki od samog pocetka, pa sam bio malo skeptik da ce popustiti, i dalje su isti kao prvog dana,

skrol tu je malo onako.... taster na skrolu je mek i precizan bez nekog tvrdog pritiskanja, znaci dobar, skrol je malo veci tj. siri nije nazubljen vec je gladak, ako napr. skrolas tekst to ce biti malo zamarjuce, da se razumemo ja nemam neka iskustva sa misevima pre njega sam imao imam ga i dalje Logitech RX1000 i sve sto povlacim povlacim prema njemu.
***jedino sto je popustilo od samog starta jeste skrol koji je bio utegnut znaci nije imao luft levo/desno sto ne bi ni trebalo da ima jer nema tastere na samom skrolu levo/desno kao sto to ima Logitech, tako da je on pokazao da kazem taj luft levo/desno nakon oko mesec dana upotrebe koji je i danas isti nije se rasklimao. Ovaj opis deluje da je stvarn neki problem ali nije ako se pogledaju slike otvorenog Havoca na netu vidi se da prekidac skrol-taster nije ispod samog skrola veca sa strane i da ima plasticna osovinica preko koje dodiruje taj taster i iz toga moze se zakljuciti da to sto je skrol levo/desno malo raskliman da je to razlog i da to dalje nemoze da se siri***

bocni tasteri su najmeksi gumeni i od samog starta su apsolutno isti, znaci nema zamora od upotrebe.

osvetljenje mis je osvetljen u 7 boja sa 5 nivoa jacine osvetljenja (svetle u istoj boji tasteri iznad skrola, logo CM Storm i bocne strane skrola, sto se tice nivoa DPI on svetli u samo u beloj boji i ima 4 vizuelna nivoa osvetlenja.

laser nemam nikakvih problema sa njim, podlogu ne koristim vec preko stola (oplemenjena iverica),
jedino gde sam do sada primetio da laser ima problem i da neradi kako treba je preko stakla, na stolu preko kojeg je postavljeno staklo koje je odignuto od stola na 4-gumice.
 
Samo da dodam sto se tice kretanja po pdlozi mogu da kazem da leti neuhvatljiv.
 
Još da si prvo napisao i koji je miš u pitanju... ;) :D
 
Auh, bruka, neznam da li mogu da ispravim post da dopisem - radi se o CM Storm Havoc, neko je postavio u nekoj temi pitanje za ovog misa kakav je, pa sam iz tog razloga postavio ovaj post i u ovoj temi.
 
Ja sam pre jedno godinu dana uzeo Microsoft touch mouse, ceo prednji deo mu je tac kao tac na laptopu, skrolujes u sve strane gde god da si, ima samo jedan klik i u osnosu na stranu gde klinkes ide levi ili desni klik. Ima gescure sa do 3 prsta, kad se naviknes odlican je, sa win 8 radi odlicno, a sa w10 jos bolje, toliko sam se navikao da sam porucio jos jedan za rezervu ako ovaj pu pu nedobog crkne. :)
review-microsoft-touch-mouse-feels-just-right-pics--6df0ba692a.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li neko posjeduje Steelseries Sensei Wireless mis da napise utiske?
 
Iskreno, mislim da je to previse para za misa, plus mi wireless misevi nikada nece biti pravi "gaming" misevi.

Ja imam Sensei RAW vec 2ipo godine, i zadovoljan sam. Poceo je da me zajebava skrol u poslednje vreme, ali to je ocekivano posle toliko drndanja..
 
Bloody V7, imao sam MX perfomance ali sam mnogo vise zadovoljan V7. Sledeca kupovina logy g602

V7_P_B_en.jpg
 
Ja sam pre jedno godinu dana uzeo Microsoft touch mouse, ceo prednji deo mu je tac kao tac na laptopu, skrolujes u sve strane gde god da si, ima samo jedan klik i u osnosu na stranu gde klinkes ide levi ili desni klik. Ima gescure sa do 3 prsta, kad se naviknes odlican je, sa win 8 radi odlicno, a sa w10 jos bolje, toliko sam se navikao da sam porucio jos jedan za rezervu ako ovaj pu pu nedobog crkne. :)

Gde si ga uzeo i koliko para?
 
Na kupujem prodajem za 2000 din :) neki lik ga dobio i nije znao sta ce sa njim.
Sad sam jedan jos narucio iz kanade, treba da mi stigne ovih dana, za rezervu. Ima ih na ebay koliko hoces, samo malo deru sa sipingom.
 
kakav je g100? i koliko bi dobio za mx518 ocuvan i naravno ispravan?
 
Posle 7 meseci normalnog koriscenja poceo je da mi otkazuje levi klik na Logitechu G100s , sutra ga nosim na reklamaciju..
 
Ko koristi claw grip miseve - izuzetna zamena za G9/G9x form factor u CM Xornet (ili Spawn na nekim trzistima), ako uspete da ga nadjete.
2000din mis, izvanredan za te pare.
 
drugari, koja podloga ide za a4tech miseve, konkretno laser x7 (xl-747h)?

Mis je fenomenalan samo zamara malo ruku (sakila o nila :)) na duze staze, mozda ce podloga pomoci.
 
Ko koristi claw grip miseve - izuzetna zamena za G9/G9x form factor u CM Xornet (ili Spawn na nekim trzistima), ako uspete da ga nadjete.
2000din mis, izvanredan za te pare.

Slažem se, imam Spawn i odušev5en sam njim, iako mi je grip više "fingertip" nego claw. Fantastičan miš, jedino nekom može smetati što je mali...

Inače, Spawn i Xornet dele samo oblik, u pitanju su 2 različita miša (Spawn je malkice bo5i i skup5i) i mislim da ih kod nas i nema...

@Rango1:
Kupio sam Cooler Master Swift RX podlogu (najmanju) i jako je dobra...dostojna zamena za Steelseries QcK Mini.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno