Šta je novo?

Koje miševe imate?

Da li ima neko iskustva sa Razer Taipan i sta je pametniji izbor Razer Taipan ili Logitech G502, a mozete i da date neki predlog za levorukog?
 
Poslednja izmena:
Posle modela logitech mx anywhere sa kojim sam imao probleme sa tasterima kupio sam a4 tech r4 v-track. Kvalitet izrade ne moze da se meri sa Logitehom srazmerno i ceni jer je logi placen 10k a ovaj 1500 din. Za 1500 din je sasvim korektan mis, baterija mu traje ravno 17 dana dok mi je na lgitechu trala od 2 do 3 meseca, sobzirom da imam punjive baterije to mi i nije bas neki problem. Skrol je mnogo bolji na ovom A4 techu jedina mu je mana sto je skroz plastican tacnije nema gumene obloge sa strane pa kada se malo zamasti od ruku hoce da kliza iz ruke. Za taj novac i vise nego dobar.
Moze li neko da preporuci neki dobar servis u BG-u da odnesem Logitecha da mu izmenja mikroprekidace za levi i desni klik?
 
Da li ima neko iskustva sa Razer Taipan i sta je pametniji izbor Razer Taipan ili Logitech G502, a mozete i da date neki predlog za levorukog?

Je l' si razmisljao o nekom ambidextrous misu? Ja imam Sensei RAW vec 2 godine (Pre toga imao SS XAI istog oblika) i prezadovoljan sam, doduse koristim ga desnom rukom ali je to svejedno :)
 
Jel vam se desava da vas od ss rival boli ruka ?
Evo u zadnjih par meseci ubija me ruka od njega.Razmisljam o prodaja i kupovini nekog manjeg(kana v2 i zowie)
 
Sh@rance@ Moze li neko da preporuci neki dobar servis u BG-u da odnesem Logitecha da mu izmenja mikroprekidace za levi i desni klik?
To moze da ti uradi bilo koji servis, bilo ko se bavi elektronikom samo mu daj mikrokrekidace.

shomispc@ jesam razmisljao o njima ali im nisam davao preteranu prednost, hvala na predlogu.
 
^
Ludilo :banana:

Logitech G3 poslednjih otprilike 5 god. i uzeo bih ga opet, kada bih mogao :smash:
 
E zajebali su Corsair! Mišonje se urotile za 01.04.!! :d
 
Jel vam se desava da vas od ss rival boli ruka ?
Evo u zadnjih par meseci ubija me ruka od njega.Razmisljam o prodaja i kupovini nekog manjeg(kana v2 i zowie)
Imam ti ja sensei raw-a kojeg sam koristio mozda 2 meseca pa kupio rivala, jos je pod garancijom. Meni se nije svidjao oblik, a rival mi je super i ne boli me ruka od njega :)
 
Sve je stvar navike, od svega ima odvika i navika.
Imam jedno pitanje, imam starog a dobrog misa sa propalim klizacima ima li neko neku ideju kako doci do novih klizaca ili napraviti od cega, da li je neko imao neko iskustvo sa ovim?
 
Vidi na ebay za taj model ili neki sličan njemu, ja sam poručivao za neki stari Logitech miš.
 
Ja sam koristio Razer Orochi nekih godinu dana u kombinaciji sa Razer destruktor podlogom jer sam u to vreme igrao CS 1.6 preko laptopa, u globalu mis je vrhunski ali je imao gadnu manu kada je povezan preko bluetooth-a i ukljucim cs zabaguje posle 15 sekundi igre to se samo desavalo na CS-u i nigde vise ali kad je povezan preko kabla radio je fantasticno, posto ja mrzim miseve sa kablom, a igrao sam samo cs i samo na njemu je bagovao preko bluetooth-a zato sam ga i prodao.
http://forum.benchmark.rs/showthread.php?243546-Razer-Orochi&highlight=orochi

Posle njega sam kupio logitech mx anywhere takodje odlican mis vrhunskog kvaliteta nisam bas nesto bio zadovoljan sa skrolom ali kvalitet izrade i lezanje u ruci stvarno vrhunski odradjeno. Menjutim sastavio godinu ipo dana kada sam ga odneo prvi put na servis da mu menjaju prekidac na desnom kliku, nedugo pole toga mu ode i levi klik tako da sam ga odlozio u fioku i krenuo u potragu za nekim jeftinim resenjem, listajuci po netu sam naleteo na ovaj model a4 tech r4 v-track. Delovao mi zanimljivo uglavnom mu je cena bila oko 2600 din jureci po netu nadjem ga u jednoj prodavnici za 1400 din sto me bas zacudilo jer je svuda bio oko 2600 din. I odlucim se da ga pazarim.
Stigao je u veoma kvalitetnoj kutiji istoj kakvoj pakuju i mnogo skuplje miseve.


Mis koristi nano resiver tako da mu je to jos jedan plus. Vodjen iskustvom jer sam deci na desktopu kupio A4 tech X7 i znam sta je jadnik sve prezivljavao godinama i dan danas radi zato sam se i odlucio za ovaj mis u wirelles varijanti. Medjutim ovaj mis nema ni jednu gumenu oblogu nego je uradjen od neke hrapave plastike kao da ne klizi iz ruke medjutim kada se malo zamasti i te kako bezi iz ruke, kvalitet plastije je srazmeran i ceni, nista ne skripi ne pomera se ali kada se uzme u ruku posle kvalitetnog misa vidi se da je jadna kineska plastika, ono sto mu je bar meni jedina svetla tacka je skrol stvarno je odlican i mnogo bolji i precizniji od celicnog logitechovog, u njega idu dve AA baterije koje traju ravno 17 dana, kupio dve Dracell zapisao kada sam ih stavio, nema nikakvog pokazatelja kada je baterija istrosena. Imam dve punjive baterije tako da njih koristim ove duracell su samo bile zbog testa. Ima solidnu aplikaciju i stelovannja posto se mis tretira kao gejming i ima 3000DPI, mada iskreno preciznije i bolji mi je bio onih logitechovih 1000dpi.
Sve u svemu za 1400 din i ne treba ga previse komentarisati i traziti mu mane, bitno je da vrsi funkciju :D






Sve u svemu kada bih znao da je razer na Orochiju ispravio onaj bag koji sam ja imao sa novijim modelom koji je izasao sigurno bih ga kupio opet.
Moj razer orochije bio predhodna serija sa 4000dpi sada je izasao novi sa 6400dpi mada ako i on blokira kada je na bluetooth-u kada se igra CS dzaba mu sve.
 
Poslednja izmena:
Danas dobijen zowie ec2-a i jedino sto mogu reci da je mis klasicna perverzija..
 
Daj malo utiske, kakav je senzor...

Senzor je dosta dobar zadovoljan sam(koriste Avago 3310), sto se tice nacina izrade drugaciji je materija od rival-a,nekako kao finija plastika koja ne ostavlja tragove od prstiju.Skrol tockic daje vrlo jasan prelaz, tasteri sa strane po meni su mozda malo vise podignuti, ali vrlo dobro reaguju na klik tj mekani su poprilicno. Sto se tice opreme dobijaju se rezevni glajderi sto je ogroman plus.

Sve u svemu vrlo dobar i kvalitetan mis.
 
Postovah u drugoj temi ali niko ne odgovara...

Ima li neko ovde sa foruma iskustva sa Mionix Naos 7000, Zowie EC1=A ili pak CM Advanced Sentinel II misem... Kako mi je vrisnuo DA Black edition posle godinu dana pojurio bih neku alternativu za vecu saku, palm grip i da je eventualno blizi po obliku sa MX510/518/G400 serijom (+tvrdji klikovi u odnosu na DA)...
 
Naos 7000, ima clan miskonius.
Uzeo ga je skoro.
Pitaj ga, mada, rekao je da ce ovde, javno, da kaze svoje misljenje .
 
U jedoj razmeni sa wowd key dobio sam razer deathadder 2013 vrlo malo koriscen,ali imam probleme sa podlogom:

6FRwpn8.jpg


Pristao sam na tu razmenu zato sto mi je na X7 laserskom misu kabal ostecen do te meere da se vide gole zice..ali to sada nije bitno...problem je sad u tome sto je ovo opticki mis i ne snalazi se dobro sa podlogom koja na sebi ima crvenu boju,tako da treba neka podloga koja bi bila ok za tog misa.

Gledao sam na njihovom sajtu: http://www.razerzone...ming-mouse-mats

Ne znam koja bi bila idealna po mom ukusu zato sto ih nisam isprobao ,ako neko od vas ima tako nesto neka mi kaze koju da kupim,ne treba mi podloga za igrice,vec za posao.
 
U jedoj razmeni sa wowd key dobio sam razer deathadder 2013 vrlo malo koriscen,ali imam probleme sa podlogom:

6FRwpn8.jpg


Pristao sam na tu razmenu zato sto mi je na X7 laserskom misu kabal ostecen do te meere da se vide gole zice..ali to sada nije bitno...problem je sad u tome sto je ovo opticki mis i ne snalazi se dobro sa podlogom koja na sebi ima crvenu boju,tako da treba neka podloga koja bi bila ok za tog misa.

Gledao sam na njihovom sajtu: http://www.razerzone...ming-mouse-mats

Ne znam koja bi bila idealna po mom ukusu zato sto ih nisam isprobao ,ako neko od vas ima tako nesto neka mi kaze koju da kupim,ne treba mi podloga za igrice,vec za posao.

Kupis steelseries podlogu i miran si.
 
U jedoj razmeni sa wowd key dobio sam razer deathadder 2013 vrlo malo koriscen,ali imam probleme sa podlogom:

6FRwpn8.jpg


Pristao sam na tu razmenu zato sto mi je na X7 laserskom misu kabal ostecen do te meere da se vide gole zice..ali to sada nije bitno...problem je sad u tome sto je ovo opticki mis i ne snalazi se dobro sa podlogom koja na sebi ima crvenu boju,tako da treba neka podloga koja bi bila ok za tog misa.

Gledao sam na njihovom sajtu: http://www.razerzone...ming-mouse-mats

Ne znam koja bi bila idealna po mom ukusu zato sto ih nisam isprobao ,ako neko od vas ima tako nesto neka mi kaze koju da kupim,ne treba mi podloga za igrice,vec za posao.

Kupis neku od steelseries podloga i resio si problem.
 
Nesto sam nacuo da se ovi misevi brzo kvare ,da li se bas svima pokvario u roku godinu dana?

X7 sam koristio 6 godina,da li ce i ovaj moci toliko da izdrzi?
 
Postovah u drugoj temi ali niko ne odgovara...

Ima li neko ovde sa foruma iskustva sa Mionix Naos 7000, Zowie EC1=A ili pak CM Advanced Sentinel II misem... Kako mi je vrisnuo DA Black edition posle godinu dana pojurio bih neku alternativu za vecu saku, palm grip i da je eventualno blizi po obliku sa MX510/518/G400 serijom (+tvrdji klikovi u odnosu na DA)...

Imao sam DA 2013 a sad i a i od ranije imam CM Advance 2 i Naos 7000 od pre neku nedelju.
Sacekaj moje detaljnije utiske ali mogu da ti kazem da sad treba da biram ozmedju Advance 2 i Naos 7000, ne bih znao koji da odaberem.
I jedan i drugi imaju dovljno vrlina i mana da stvarno ne znam kog da preporucim.
Btw po mom skromnom misljenju od ta dva misa boljih trenutno nema.
Stavio sam ovog mog Advance 2 u oglase ali kako stoje svari lako moze da se desi da zadrzim oba.


Naos 7000, ima clan miskonius.
Uzeo ga je skoro.
Pitaj ga, mada, rekao je da ce ovde, javno, da kaze svoje misljenje .


Cekam da mi stignu PCB da overklokujem monitor iz Kine, plus cekam da mi stigne Steeleseries Heavy podloga.
Tad cu da napravim posebnu temu gde cu vise da napisem o Naos 7000, ai realno sad i nemam dovoljno vremena za igranje. :/

U jedoj razmeni sa wowd key dobio sam razer deathadder 2013 vrlo malo koriscen,ali imam probleme sa podlogom:

6FRwpn8.jpg

Pristao sam na tu razmenu zato sto mi je na X7 laserskom misu kabal ostecen do te meere da se vide gole zice..ali to sada nije bitno...problem je sad u tome sto je ovo opticki mis i ne snalazi se dobro sa podlogom koja na sebi ima crvenu boju,tako da treba neka podloga koja bi bila ok za tog misa.

Gledao sam na njihovom sajtu: http://www.razerzone...ming-mouse-mats

Ne znam koja bi bila idealna po mom ukusu zato sto ih nisam isprobao ,ako neko od vas ima tako nesto neka mi kaze koju da kupim,ne treba mi podloga za igrice,vec za posao.
Nisam skoro video neuredniju tastaturu.
Za jeftinu podlogu vidi A4tech x7 one su dosta dobre.


Nesto sam nacuo da se ovi misevi brzo kvare ,da li se bas svima pokvario u roku godinu dana?

X7 sam koristio 6 godina,da li ce i ovaj moci toliko da izdrzi?

Meni je DA 2013 izdrzao nekih 9 meseci bese...

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno