Šta je novo?

Koje miševe imate?

drugari, koja podloga ide za a4tech miseve, konkretno laser x7 (xl-747h)?

Mis je fenomenalan samo zamara malo ruku (sakila o nila :)) na duze staze, mozda ce podloga pomoci.

Imao sam onu A4Tech i sluzila me je ok duze vreme, a onda sam na akciji uzeo Roccat Adrenaline Blue pre mozda dve, tri godine i nikakvih problema nisam imao. Koristim je jos uvek sa pomenutim xl-747h.
 
Ja sa mojim XL-747H koristim Razer Goliathus Speed i odlicna je. Ja ga koristim sa 1600x1600 dpi podesavanjima i sa pet od sedam tegica u njemu. Ima li neki bolji, a da je slicnog oblika i funkcija ?
 
Posle 7 meseci normalnog koriscenja poceo je da mi otkazuje levi klik na Logitechu G100s , sutra ga nosim na reklamaciju..

citao sam i ja sada po netu da se ljudi zale na taj levi klik pa sam postao skeptican u vezi narucivanja ali pak garancija je 3 god.
 
^ u kom cenovnom rangu ce biti i kada kod nas?
 
Posto zivimo u banan drzavu, na ni jedno pitanje ne znam odgovor, sem da CM kaze.. posto ide sa slabijom optikom i white omron... spada u "low budget mouse" tj. kao i njegov prethodnik
 
sta se isplati kod nas po tom pitanju,da je sa top shelf senzorom a da ne kosta boga oca?kao reper meni licno mis koji mi je najvise lezao je full sensei al' se nema love sad za njega,mora prvo grafika da se zavrsava. :)
 
Xornet je izuzetan mis za te pare.
Za dnevne aktivnosti je veoma udoban i dovoljno tezak. Preporucujem cloth podlogu, mada i na Steelseries S&S radi dobro; lepse na QcK+ doduse.
Voleo bih da ima makar neki mali custom software - mada i ovako nema problema barem u Win i Linux okruzenju.
Ko voli claw grip, sjajna spravica. :)

Tokcic koji sija na Xornet II je dosta kul detalj. :d
 
Imal sta bolje za 35e od deathaddera 2009?
 
Kad smo vec kod kinzu... v2 2700 din. kolko vidim, a optika mozda za nijansu optimizovanija (kod v2) ma da je u sustini izvedena od 3050 koji imas u v3, a na sve to dolazi Xoner v1 sa 3050 za 2k, inace SteelSeries ne prodaje nista dobro i u performansama, on prodaje reklamu ime i odplacuje reklamiranje na gaming sceni.

Edit: SteelSeries je veci kinez nego Razer
 
Poslednja izmena:
Meni je zao, sto sam prodao Razer DA, i 3500 verziju, i black edition. Da sam barem jedan ostavio. Vise se ne proizvode, a ove nove verzije su krs.
 
Kad smo vec kod kinzu... v2 2700 din. kolko vidim, a optika mozda za nijansu optimizovanija (kod v2) ma da je u sustini izvedena od 3050 koji imas u v3, a na sve to dolazi Xoner v1 sa 3050 za 2k, inace SteelSeries ne prodaje nista dobro i u performansama, on prodaje reklamu ime i odplacuje reklamiranje na gaming sceni.

Edit: SteelSeries je veci kinez nego Razer

Eto ti ga sad. Sta znam mogla bi plastika da buda bolje na jeftinijim modelima ali meni nista drugo po obliku ne odgovara ko ss. Probao bre dosta jakih imena i skupih miseva i nece ruka i to ti je. Navika verovatno. Ali definitifno se ne slazem da ss prodaje samo reklamu, odlican je to mis.
 
Ja koristim steelseries sensei vec jedno 3 godine, generalno sam bio zadovoljan snjim do pre par dana, mislim imao snjim problema i ranije da softver zaglupi...Ali nikad nisam mislio da cu morati reinstalirati win zbog misa da bi opet proradio posto je softver poceo da baguje nenormalno i drugog resenje nije bilo. Ako bi morao da uzimam novi mis sigurno nebi nista uzimao od seetlseriesa.
 
i pored svega recenog i dalje je sensei meni najudobniji i najprecizniji mis koji sam ikad ekstenzivnije koristio.jedina prepreka sto ga sad ne koristim je naravno cena.
 
Razer Naga 2014, kljakavo sektasko sranye. Posle godinu dana poceo da pravi probleme sa srednjim klikom, a nit je da ga nosim na garanciju, nit da potpuno udobno koristim. Moram da pritiskam mrtvi tockic duplo jace nego sto sam navikao, inace ne hvata 30-40% klikova.

Dok je bio potpuno ispravan, aj da kazemo da sam bio zadovoljan, tj. bio sam zadovoljan, ali sam uvek imao osecaj da ne vredi pola tih para. I to kada ignorisemo (ne)kvalitet. Kada se i to uracuna, 20-30 evra da im da covek, i da pevaju.
 
Nosio bih, ali nije glup baksuz. Nekada radi i normalno, kao npr. ovog trenutka, iako me je jutros kecao. I skoro svaki dan tako. Malo radi kako treba, malo ne radi. Ne znam da li je prljavstina neka, ili se razlabavilo/pomerilo nesto, pa se nekad namesti u ok polozaj i radi, ali stvarno se ponasa kao sto sam napisao, nedeljama vec.

Garancija je do Juna, tako da cu sacekati jos neko vreme da vidim da li ce da lipse pseto. Ne verujem da bi ovo priznali, samo bi mi oduzeli vreme da ga propisno dokrajcim.
 
Znaci sve u svemu nema boljunod da 2009? Nista onda vijam da kupim negde u boljem stanju.. posto se moj raspao ali furam ga 6 godina extra aktivno, ima preko 5000 sati gaminga i klik sam mu menjao jednom ali sve je to extra za lovu koliko kosta.
 
snimis klip,lepo se vidi problem i serijski i nema frke.obezbedis se i nema onda baksuza i gluposti.

mene ste iskulirali,ima li sta sa nekim ultra mega giga senzorom povoljnije?posto sensei-ja necu moci jos neko vreme da priustim.
 
Izašao je SteelSeries Rival 100, upravo ga gledao. Meni je mana, dosta je mali, ako ti to ne smeta, pogledaj. Cena je 4999
 
smeta,volim vece miseve,zato mi je sadasnji dosadio.
 
Nazad
Vrh Dno