Šta je novo?

Koje miševe imate?

Dajte neku preporuku za bezicni mis za HTPC?

Treba da ima pristojan domet, i u principu me nista drugo i ne zanima od funkcionalnosti, dakle sto jeftiniji to bolje.

Ako se niko ne javi, kupicu neki genius od tipa 1000 dinara, al reko' da vidim da li neko zna da je to uzas i da mora nesto skuplje?
 
xornet II za sada samo u wwinu po skoro 4000, da li ima negde za malo manje?
 
Dajte neku preporuku za bezicni mis za HTPC?

Treba da ima pristojan domet, i u principu me nista drugo i ne zanima od funkcionalnosti, dakle sto jeftiniji to bolje.

Ako se niko ne javi, kupicu neki genius od tipa 1000 dinara, al reko' da vidim da li neko zna da je to uzas i da mora nesto skuplje?

a4tech g7 630,neunistiv,radi po manje vise svemu,na 125hz ne guta bateriju...plus ide za tepsiju ribe.
 
Aj ovde da pitam, postoji li neki mis da je slican CM Sentinelu u svakom smislu a da je bezicni? :)
 
Logitech G700(s) samo ti se cena nece svideti.
 
G700 nije slican nego je bolji
 
Pa tu su negde, s jedne strane imas CM djubre s druge imas zver koja ce preziveti dve atomske bombe. xD
 
xornet II za sada samo u wwinu po skoro 4000, da li ima negde za malo manje?
Tesko.
Pitao sam na par mesta, nemaju - za sada samo winwin.
Problem je sto je Xornet I bio propozicija budzetskog misa za 2000din a ovaj nije duplo bolji za duplo vecu cenu. :/
 
^ tesko da moze i da bude manje ako je nabavna cena zaista 30 e usta iskreno sumnjam mislim da je manja
 
Logitech G700(s) samo ti se cena nece svideti.

Tako nekako :) Hvala na predlogu u svakom slucaju, slabo sam pratio ponudu pa nemam pojma sta sve moze da se kupi kod nas.

Ipak mislim da cu zadrzati ovaj R7 bloody jer mi treba iole krsten bezicni mis bar za filmove, muziku, surf itd a za neku ozbiljniju upotrebu verovatno cu kupiti CM Sentinel.. jeste sa zicom ali jbga.
 
Poslednja izmena:
A sta mislite da li je bolji Corsair M65 ili Razer Deathadder ili Logitech G502 ili Roccat Kone XTD Series ili Steelseries Sensei ?
 
Poslednja izmena:
Mis uvek biras po tome kako ti lezi u ruci. Ono sto ne zelis je da imas period privikavanja tokom kojeg bi te boleo bilo koji zglob, a posebno zglob sake. To znaci da taj mis jednostavno nije za tebe. Ako si vec koristio neki od MX miseva i pod uslovom da ti je isti bio udoban i zadovoljavajuci, onda je G502 pravi izbor jer je trenutno tehnoloski najopremljeniji mis koji postoji i veoma precizan. O kvalitetu necu ni da pricam. Miseve tipa Sensei pokusavaj da izbegavas jer su pravljeni za koriscenje pod obe sape a to znaci manji komfor i za levoruke i za desnoruke. Uvek biraj mis koji je samo i samo za, pod uslovom da si i ti, desnoruke ili levoruke. Deathadder je po obliku kopija IntelliMouse Explorer 3.0 = odlicna ergonomija za velike sake, a kvalitet koji sam ja iskusio kod rejzera je nit smrdi nit mirise. Stari misevi su radili po 10 godina a novi ako prezive 1 godinu bez pojavljivanja duplog klika je premija. Sad su poceli da ugradjuju Omron mikroprekidace pa mozda i preguraju koju godinu vise. Roccat ne razmatraj ni u ludilu, prvo sto ces imati problema sa ostvarivanjem garancije koju ces (drugo) svakako morati da ostvarujes jer su misevi jednostavno krs nakon sto splasne draz svih svetala i muzike. Za Corsair ne mogu nista da kazem jer se nisam imao prilike da koristim neki od njih. Ono sto bih te ja iskreno posavetovao je da ne trosis toliko para na misa jer za svakog od ovih imas i njihove jeftinije verzije (puno jeftinije) a ono sto gubis su dodatni profili, par dugmica i custom osvetljenje. Razmisli i o tome.
 
Posle 10god koriscenja mx510/mx518/g400 probao sam deathadder i to je to :d

 
Koristim Microsoft Inteli 3.0 zadnjih par godina, pre njega sam imao Deathadder.

@bora bora Jel imas neki pokvareni Deathadder? Meni se s**** skrol i ja ga otvorio i pokidao one zice koje samo treba ponovo da se zaleme, al me mrzi da se cimam jer nemam skrol, pa ako imas neki, sibni pm da se dogovorimo nesto. :)
 
Posle 10god koriscenja mx510/mx518/g400 probao sam deathadder i to je to :d


Ah taj plavi :)
Prva verzija koju i ja jos imam i koja je presla 7 god i jos radi. Prestao sam ga nedavno koristiti jer mi je malo dosadio i nije vise imao onaj osecaj novog misa...
 
xD

Deathadder je po meni bolji od MX u mnogim poljima [nisam verovao da cu to ikad reci versus MX ali tako je]
 
Takodje,koristio sam svakakve miseve ali Deathadder mi je za sad najbolji.
 
pa ako bude kostao 4-5k mocice da se porede :p ne mogu da pricam za nesto sto nisam probao...a inace nisam ljubitelj ovakvog fazona...i verujem da moras da prodas kola da bi kupio ovakvog misa :d
 
Pa 70$ kosta http://store.madcatz.com/Mad-Catz-R-A-T-PRO-S-Gaming-Mouse-for-PC.html Da li moze da bude udobniji od Deathadder-a?

Deathadder podeca na cuveni Genius mis kojega su svi koristili:

4127-MLA2863540245_072012-F.jpg
 
Poslednja izmena:
Ама идентични су. Сва срећа па пише да је Genius...
 
pre bih rekao da je pljunuti mad catz iz klipa iznad, samo ovi iz mad catza nisu imali dovoljno plastike da izliju celinu nego sklapaju miseve od polomljenih dzinijusa sto nalaze po kontejnerima pa farbaju u drecave boje da nam zamazu oci da ih ne provalimo :d
 
Nazad
Vrh Dno