Šta je novo?

Koje miševe imate?

Da, da, toliki je shipping. Nisam znao da hoće da šalju išta osim knjiga i DVD-jeva.
 
Danas uzeo Asus Rog Spatha,razlika G900 Chaos Spectrum i Spatha,ROG je malo tezi ali bolje leze u Ruci:D
20161017_144209.jpg
 
Chaos G900 :)

IMG_4946.jpg


IMG_4947.jpg


IMG_4949.jpg
 
Evo da prestavim mog misa :

fda156fd-501d-465a-b32d-139a347efd42.jpg


56a6f844-6414-41e3-95f6-d4af417e6882.jpg


5d2aa279-9154-4375-935c-196af59db204.jpg


netmpro.jpg


Mis je fantazija i pored toga sto je star 20 godina, e to je kvalitet, nema glupog tockica, a i taster za palac ima funkciju da zatvara tabove na pretrazivacu. Uopste nije spor ako imate dobru podlogu.
 
Odlican mis,koji tegovi idu za njega i koliko vidim...moze na sve novije ploce [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo da prestavim mog misa :

fda156fd-501d-465a-b32d-139a347efd42.jpg


56a6f844-6414-41e3-95f6-d4af417e6882.jpg


5d2aa279-9154-4375-935c-196af59db204.jpg


netmpro.jpg


Mis je fantazija i pored toga sto je star 20 godina, e to je kvalitet, nema glupog tockica, a i taster za palac ima funkciju da zatvara tabove na pretrazivacu. Uopste nije spor ako imate dobru podlogu.
Leđenda. Imao sam ga, čini mi se da ga posedujem još uvek, trebalo bi prevrnuti malo po kući. Mada ne mogu da se setim ovog dugmeta sa strane, moguće je da ga moj model nema.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ja sam u principu sa DAdder 2013 zadovoljan, još lepo radi (neke 2 godine), sad mi je zatrebala tastatura pa sam uzeo wireless Logitech MK520, preferiram Logi uvek, ovo je fantastično kvalitetno urađeno, ide i miš uz tastaturu, koji delije upadljivo kvalitetniji na dodir od Razera, lagano u FPS nema i sasvim je dovoljan. Nikada pre Razera nisam ni koristio gamerske miševe i mislim da tom kupovinom nisam mnogo dobio, pošto mi brdo tastera za programiranje ne treba, igram samo FPS. Oba miša su mi dobri, stvar je u skillu :D

6.2.0 (Build 782)
 
Meni letos otišao levi klik tj, postao je dupli na Gigabyte M6900. Radio neke 3 god.

Tražio šta da kupim, hteo neki skupi i onda našao na AliExpressu Razer zvaničnu prodavnicu i DeathAdder 3500DPI za 24 $.
Svi koji su kupili, prijavili da je original. "Pametni" Kinez stavio da je headset i vrednost 12 $. Vrednost priznata, al' naravno da su videli da je miš.

Onda sam ubrzo i poručio Rakoon control podlogu za 9 $. Oslobođeno carine :).

Sve u svemu, prezadovoljan.

IMG_7402_resize.jpg IMG_7419_resize.jpg
 
Pošto mi više nije trebao wireless miš na dekstopu, g700s sam prebacio na laptop a kupio Mionix Avior 8200.

Razočarenje je blaga reč.

Džabe je odličan kvalitet izrade i brojne opcije u softveru, kad je ovaj senzor toliko neprecizan da je to katastrofa.

Čini mi se da je i A4Tech Bloody koji je pet puta jeftiniji imao nešto bolju preciznost.


Probao sam ga na više podloga i sa različitim podešavanjima DPI-a. Jednostavno, laser nije precizan. Ako pomeram miš milimetar po milimetar, očekujem da se isto tako pomera i na ekranu, a ne da preskače piksele (i to po nekoliko njih).
 
Posle G700s, gotovo svaki drugi mis ce ti biti VEEELIKO razocarenje.......
 
Meni letos otišao levi klik tj, postao je dupli na Gigabyte M6900. Radio neke 3 god.

Tražio šta da kupim, hteo neki skupi i onda našao na AliExpressu Razer zvaničnu prodavnicu i DeathAdder 3500DPI za 24 $.
Svi koji su kupili, prijavili da je original. "Pametni" Kinez stavio da je headset i vrednost 12 $. Vrednost priznata, al' naravno da su videli da je miš.

Onda sam ubrzo i poručio Rakoon control podlogu za 9 $. Oslobođeno carine :).

Sve u svemu, prezadovoljan.

Pogledajte prilog 213750 Pogledajte prilog 213751
Mozes li poslati link od proizvoda sto si uzeo?
Ja sam pre par godina uzeo deathader i imam isti problem a ne znam sta da mu radim, dal se moze popraviti ili uzeti drugi kao sto si ti?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
uzeh jos jedan m95 samo beli za mek i resih se napokon ovog ubogaljenog magic mouse-a. odlican mis, najbolji koji sam do sada probao...

ZdVVGu1h.jpg
 
@ShomyKg

Moze se promeniti mikroprekidac. Narucis iz Cajne mikroprekidac(a mozda ima i u nas), odlemis stari, zalemis novi i to je to.
 
Poslednja izmena:
Zowie misevi trenutno imaju najbolje senzore i generalno normalne oblike bez natrpanih nepotrebnih dugmica.Definitivno su medju boljima za fps igrice svima bi ih preporucio.Jos uz njih zowie GS-R podloga koja kosta 32e je nesto najbolje sto postoji.
 
Te senzore koriste i miševi drugih proizvođača.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Da,ali i oblik igra ogromnu ulogu,pokusavaju da opravdaju pare koje kupac daje tako sto prave jako lose oblike i stavljaju previse dugmica.Za fps igrice zowie je po obliku,preciznosti i trajanju jedan od boljih.
 
Pojavili su se Zowie misevi zvanicno i kod nas, trenutno ih ima u Ga**S-u!
 
2 soma skuplji u odnosu na madjare.......
Ja svoj platio 60e kad je izasao, klasicno lopovski.
 
Poslednja izmena:
Ako nekoga interesuje vezano za SS Rival (obican ne 300). Definitivno stare verzije imaju problema sa gumenim gripovima koji propadaju posle nekog vremena...

Kupio sam mis pocetkom godine i pre mesec dana poceo je grip ispod fw i back tastera da propada. Kako je u pitanju stara verzija sa sitnijim bumpovima, koja potvrdjeno ima te probleme kontaktirao sam SS support i rekli su da ce prihvatiti zamenu bez problema - samo trebam da posaljem mis. Navodno su sa krupnijim bumpovima na Rival 300 modelu ti problemi reseni. (nisam siguran da li se odnosi na sve ali znam da bela i siva definitivno nisu imali tih problema)

Kontaktirao sam SS cisto zbog sigurnosti ako se support u prodavnici u kojoj je kupljen napravi pametan pa pa pokusaju da ne uvaze reklamaciju.

Eventualno ako mi ponude vaucer umesto zamene ima li kakvih preporuka ovde na forumu sta valja od vecih miseva? (slicnih dimenzija i ergonomije kao i Rival, 130mm duzine, palm/hybrid claw grip, preferiram optiku i kabal) Cena mi je nebitna, kvalitet izrade i senzor su mi na prvom mestu...
 
Poslednja izmena:
^ Najnoviji poboljšani Deathadder Elite ili Logitech G403.
 
Nazad
Vrh Dno