Šta je novo?

Nvidia Geforce 8400gs problem

mici

Poštovan
Učlanjen(a)
29.10.2014
Poruke
1
Poena
51
Pozdrav svima. Imam problem sa grafickom Nvidia Geforce 8400gs. Kartica radi sve dok se ne instaliraju drajveri, onda zablokira windows i brljavi slova u biosu. Bez drajvera radi ok i uopste mi nije jasno u cemu je poblem. Probala sam vise razlicitih drivera, i starije i novije i uvek je isto. Mislim, da crkava, valjda ne bi radila uopste? Ako ima neko neku ideju bila bih zahvalna.
 
Prvo pozdrav i dobrodošlica na Benchforum :wave:

Pokušaj da grafu izvadiš iz matične i vratiš malo produvaš sam slot i prebrišeš pinove na grafi pre vraćanja u slot, čisto kao prva pomoć.
Naravno grafa vredi celih 500din pa se nebi ni zabrinjavao pravac oglasi i uzme se ista polovna ili čak i jača ;) npr. 8600 gt ghl uf kakva je to grafa bila.
Naravno moguća je popravka ali totalno neisplativa.
 
Tipično "otišla grafička" ponašanje, nema ništa od nje.
 
Prvo pozdrav i dobrodošlica na Benchforum :wave:

Pokušaj da grafu izvadiš iz matične i vratiš malo produvaš sam slot i prebrišeš pinove na grafi pre vraćanja u slot, čisto kao prva pomoć.
Naravno grafa vredi celih 500din pa se nebi ni zabrinjavao pravac oglasi i uzme se ista polovna ili čak i jača ;) npr. 8600 gt ghl uf kakva je to grafa bila.
Naravno moguća je popravka ali totalno neisplativa.

nazalost nije 500din nego pre minimum 10e.

kad mi je trebala skoro bilo kakva grafika samo da radi na kupujemprodajem a i ovde nije bilo nista ispod 10tak evra...i to 7300 - a na benchu sam imao ponudu 8400gs za 1400din. Uzas :(

valjda nema mnogo jeftinih u prodaji pa im zacepili cene
 
Pa verovatno je ona filozofija nedam ispod crvene ništa.
Al Mici ništa ne odgovara, Mici šta bi na kraju ??
 
kao kao i svaki novi korisnik koji se registruje da bi postavio pitanje - resi svoj problem i nikad se vise ne pojavi na forumu..evetnualno ako bude neki problem za koju godinu otvori novi nalog:)
 
tako da nista bez 1 i po crvene za 8400gs :D

vise se isplati pojuriti najjeftiniju polovnu plocu u klasi sa grafikom na kraju:D
 
Nazad
Vrh Dno