Šta je novo?

Motorola droid turbo

fkloznica

Čuven
Učlanjen(a)
23.09.2010
Poruke
23,673
Poena
975
Ovaj crveni je prelep,ali mislim da ce cena biti previsoka a samim tim i slaba prodaja(ako ode u slobodnu prodaju)
Veci od S5 sto meni licno ne odgovara,vise sam za 4,7 full hd.
Sta mislite koja ce biti cena?
 
Poslednja izmena:
Ako sam dobro skontao cena mu je 600$.
Meni je to dzabe za takav telefon.
Samo da bude opcije da se dovuce ovde.
 
Jedina cigla na tržištu koja mi se sviđa.
 
Trenutno najkompletniji a samim tim i najbolji telefon...steta sto je ogranicen na Verizon us
 
Da nema one ruzne kapacitivne dugmice dole bio bi najbolji mob. Ovako je samo ruzan :)
 
Poslednja izmena:
Ma boli te uvo :)
A i nije bas odvratan,malko je samo ruznjikav :)
Spec. su odlicne,samo da vidimo oko datuma izlaska u EU i cene i da lagano prikupim pare :)
Ima ono sto je meni najvaznije-Dobar ekran i brutalnu bateriju :)
 
I turbo punjac i qi bezicno punjenje :)
 
Lol, meni je cak i jedan od lepsih na trzistu (bez zezanja), crvena pa onda ona kevlar varijanta... :)

@Chobby

+skoro pa stock android i za sada cini mi se sasvim pristojnu i redovnu apdejt politiku od strane Motorole.. :)
 
Poslednja izmena:
Nije eleganci fazon, nije za fensere. Više za geek-ove.☺ Motorola ode pod Lenovo, ne znam ko će nadalje obezbeđivati ažuriranja.
 
Upravo stigao na stanje i raspakovao jedan za slikanje nabrzaka
8c87ea826e2f76690b9c7052f72d6823.jpg

19a31f5321fb3d7e4559ac4aaddb2266.jpg

452c307edd64890ba9ff698aa645df3d.jpg
 
Kakvo stanje ? Gde,sta ,koliko ?
 
Sa ovim su zapečatili sudbinu za Moto-X 2014.
Šteta što ovo nije novi nexus,prihvatljivije su dimenzije.
 
Dobar je skroz...niko ne gleda moto x 2014....a nexus prevelik...
 
[YOUTUBE]DWHuMwKP0Xc[/YOUTUBE]
 
Motorola se vraća na velika vrata, svaka čast za njih i za Google. Po meni je možda Nexus 6 malo lepši ali su oba telefona vrhunska.
 
Telefon ne izgleda bas kao cigla, zaobljen je pozadi tako da lepo lezi u ruci, android na prvi pogled deluje kao na nexusu, lep telefon stvarno...samo sam uspeo da uradim transfer imenika i podesim email tako da ne mogu nista vise reci...ni oko kamere niti nesto vise....trazen je dosta...i sam se razmisljam da uzmem sebi jedan u skorije vreme
 
Posto je telefon? Jel ima vanila android kao kod Nexusa? I jel se zna da li ce imati podrsku sto se softwera tice kao i Nexus telefoni?
 
Nazad
Vrh Dno