Šta je novo?

Opet crkao Razer DeathAdder

Proday

Znamenit
Učlanjen(a)
02.01.2005
Poruke
20,282
Poena
1,425
Znači i trećem po redu mišu, počeo da crkava levi klik (sa tim da je kod ovog isti simptom i kod forvard dugmeta, a kod predhodnog točkić). Pored toga što znam da više nikada neću Razer pazariti, interesuje me da li iko zna za neki servis u Novom Sadu koji bi ovo mogao da izmenja/popravi/osposobi?!
 
ako je samo ono dugme unutra,mozes sam ako imas lemilicu,ili neki drugar da ti pozajmi... samo kupis dugme,ili kako se vec to zove :)
ako pak ne mozes da nadjes lemilicu, nadji sam to dugme i kupi,pa odnesi u bilo koji tv/radio servis da ti zaleme... najjeftinija varijanta
 
mikroprekidac; ipak bi nekoh strucnijeg da mi to odradi druze ;)
 
Probaj u Tehnotroniku kad si iz NS-a. Oni usluzno leme, bar su to radili pa sam tako ja odradio neke kablove kod njih. Nije bilo skupo a sigurno imaju i odgovarajuce mikroprekidace. E sad dali ce popravljati nisam siguran ali nekosta te nista da probas jer nije to slozeno...
 
Znači i trećem po redu mišu, počeo da crkava levi klik (sa tim da je kod ovog isti simptom i kod forvard dugmeta, a kod predhodnog točkić). Pored toga što znam da više nikada neću Razer pazariti, interesuje me da li iko zna za neki servis u Novom Sadu koji bi ovo mogao da izmenja/popravi/osposobi?!
Zasto ti nisu uvazili garanciju?
 
Prvi je bio zamenjen,drugom i trecem istekla garancija;ustvari treci sam uzeo na kupindu ili kupujem prodajem,mozda nije ni istekla garancija ali nemam ni papir niti se secam od koga sam uzeo. ;)
 
Sta im radis :p . Kod mene DA Black serija vec skoro 3 god bez problema .
 
Sta im radis :p . Kod mene DA Black serija vec skoro 3 god bez problema .
 
pokusaj prvo da ocistis mikroprekidac kontak sprejem i/ili alkoholom, jednostavnije je, brze i jeftinije.
 
Ne razumem se bas u tu problematiku, ali sam odneo mis kolegi koji je sredio problem ali je napljuvao razer najstrasnije sto prave te bakarne kontakte koji oksidiraju vremenom; kaze kao da su pravljeni da crknu posle dve do tri godine!!
 
Nazad
Vrh Dno