Šta je novo?

Zamena tockica, da li je moguca?

acivi_nik

Slavan
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruke
4,263
Poena
300
Imam stari mis koji mi je posebno drag, pa sam resio da ga sredim skroz... Tockic je u losem stanju,drci mnogo,preskace i izlizao se,pa bih ga zamenio,ako je moguce... jel postoji neki univerzalni ili mora bas isti da bude? Ako mora isti,mogu da se pozdravim sa tim :D
Devojka mi ofarbala misa,ja sredio kabl,jos samo taj tockic da se sredi i bice kao bombonica :) U pitanju je Genius Netscroll+ Optical

http://assets.hardwarezone.com/2009/img/data/articles/2003/888/mouse_topview.jpg
http://img09.olx.ua/images_slandoco...s-netscroll-optical-adapter-usb-ps-2-kiev.jpg


IMG_20141027_160414.jpg
 
Je li ti misa ofarbala obicnim markerom ili je koristila nesto drugo? :D
 
lak za nokte beli i crni, i crni marker, pa preko toga providan lak :D uglavnom,izdrzljivije je nego sto sam mislio,bas je cvrsto i izgleda mi kao da nece skorije da se skine...
 
Hm, imam i ja istog misa i isti problem :d
Samo nije ovako ukrasen :D
 
Imam stari mis koji mi je posebno drag, pa sam resio da ga sredim skroz... Tockic je u losem stanju,drci mnogo,preskace i izlizao se,pa bih ga zamenio,ako je moguce... jel postoji neki univerzalni ili mora bas isti da bude? Ako mora isti,mogu da se pozdravim sa tim :D
Devojka mi ofarbala misa,ja sredio kabl,jos samo taj tockic da se sredi i bice kao bombonica :) U pitanju je Genius Netscroll+ Optical

Ako još uvek ima da se kupi takav model, kupi ga pa zameni unutrašnjost ovom šarenom, a ako ne, moraće malo više da radi lemilica ;)
 
Ma gde bre da ima, to je model od pre 10 godina :-D
nije problem za lemilicu, ali sta to "malo vise", unutra je prosto da prostije ne moze biti
 
Jedino da nadjes u negde u krsu sto se svakud razbacuje neki tockic da pasuje...
 
Ne verujem da je problem samo u tockicu, bice i da su sklopovi dotrajali. Pitaj na temi "nema dzabe ni kod bakutanera" da li neko ima neispravan, pa da iskombinujes.

Edit: ima i nov na kupujemprodajem za 450 dindzi - kupuj dok se nije razgrabilo :D
 
Poslednja izmena:
Znam da lemim. I mislio sam na ceo taj mehanizam (ili kako da ga nazovem) tockica,ne bukvalno samo tockic... nego skroz do ploce dole deo,da zalemim nov.


a taj na KP nije isti model, pogledaj moje slike i te :)
 
Isti su, ali samo po imenu :D Kazem ti na kojoj temi da apelujes, a mozes i oglas "kupujem" da stavis, ne verujem da bi ti neko trazio pare za to.
 
Ma to i da ima neko, bice isto matoro i razdrndano :-D
Samo me zanima da li bi odgovaralo od nekog drugog misa, ili neki univerzalni mikroprekidac (ako se tako zove i to za scroll)
 
Nazad
Vrh Dno