Šta je novo?

Pomoć - drajveri za Voodoo 2 SLI na WIn 2000

Učlanjen(a)
02.03.2005
Poruke
1,437
Poena
350
Ljudi,

Trebaju mi dobri drajveri za Voodoo 2 SLI na Win2k, mučio sam se sinoć celo veče i nikako da izaberem prave. Jedni se instaliraju OK, ali ne vide SLI, drugi vide SLI ali prave artefakte ili zakucavaju računar, dakle treba mi dobra kombinacija.

Ako neko pita zašto Win2k, ploča je dvoprocesorska, zato ne ide Win98. Tačniej Win 2k SP4.

P.S. Takođe, ako postoji način da dobro očistim sistem od prethodnih instalacija (pošto sam bar 10 kombinacija ispobao), bilo bi dobro


Hvala! :)
 
A da probaš xp, za njega ti treba 256 mb rama, nije značajno zahtevniji od 2k ali ima 5 puta bolju riznicu drajvera i sigurno bolju podršku. Inače, kada instaliraš os, kada dođe red na particionisanje, obrišeš prethodne sve particije pa ih sastaviš ponovo
 
Imam 512MB, tj dovoljno, ali sam u fazonu da bude retro, kad osposobim sve, napraviću temu... XP mi je suviše moderan, a 98ica nema dvoprocesorsku podršku :)
 
Kad xp-u pogasis sve opticke varke izgleda isto kao i 2000. Koje igre za glide podrzavaju 2 proca?
Hajde kad zavrsis pokreni bench u quake da vidis ima li benefita.
 
Nijedna igra ne podržćava 2 CPU verovatno, sem Q3 i to ne na V2 SLI, nego tek od V3. Želeo sam ovu kombinaciju ploča/proc (Abit BP6 / Celeroni 366 na 500 MHz), nevezano što će se koristiti za igranje. Tačniej stoji mi ovo već godinama, nego sam odlučio da ga aktiviram ponovo :)
 
Није ово ништа бајато, па мени је нешто слично до пре пар година био други комп. ;) Abit BX Raid 133 или како се већ зове и celeron 600 са 320MB рама. Ено ми плоче и осталог у неком углу друге собе. ;)
Иначе се ХР разликује од 2к углавном у млатимудији, то је основна мана w2k ... све остало је много боље него што је имао ХР.
 
Nazad
Vrh Dno