Šta je novo?

Benchmark jubilarne majice

Peca

Administrator
Administrator
Učlanjen(a)
27.06.2000
Poruke
2,112
Poena
725
Dear all :)

Obracamo vam se povodom ove teme http://forum.benchmark.rs/showthread.php?337680-15-godina-Benchmarka-poklanjamo-50-jubilarnih-majica

Iako je prvobitno bilo planirano da se povodom 15 godina Benchmarka uradi samo ogranicena kolicina majica koje ce biti poklon 50-ici clanova foruma, odnosno 30 komada za nagradnu igru, ipak...

Neverovatno mnogo ljudi nas je pitalo za Benchmark jubilarnu majicu sa zeljom da je naruce, tj. kupe - i odlucili smo da vam izadjemo u susret. Nismo mogli ni da pretpostavimo da ce se bas svima toliko svideti ovaj dizajn i da mnogi zele da je imaju

Majice krecu u izradu u petak, konacno smo uspeli da dobijemo dobar kvalitet materijala i odgovarajuci kvalitet stampe...dakle, stampa je u pitanju napred i pozadi, na rukavu nasivak 15th anniversary. QR kod na ledjima predstavlja link koji vodi na www.benchmark.rs

Svi zainteresovani mogu u ovoj temi da rezervisu i osiguraju svoj primerak, sa malom molbom da nam pomognete oko velicina, kako bi mogli da izradimo odgovarajuci broj ovih majica u pravim velicinama. Dakle, ako zelite recimo jednu L, jednu XXL, jednu zensku (M ili L), da sve to navedete u svom postu.

Cena po komadu iznosi 899 dinara sa ukljucenom postarinom

Evo i detaljne slike
 

Prilozi

  • bench_majica.jpg
    bench_majica.jpg
    315 KB · Pregleda: 996
1 L
 
Nisam do sad bio clan foruma, vec samo "citalac" sajta, ali za ovo se vredi registrovati :)
Moze jedna muska XXL za mene ;)
 
1 muska L

kako da obavim plaćanje i gde da kažem adresu ?

*Da li mogu jednu da naručim i za ženu ?
 
Ja cu uzeti jednu XL.
 
Obratite paznju prilikom narucivanja: ja sam visok 184, normalne kilaze, i za mene je velicina L
 
Za mene jedna muska. Samo je problem velicina. Koja je najveca velicina koju imate u ponudi? Posto sam golem :)
 
XXL
 
1 muska L

kako da obavim plaćanje i gde da kažem adresu ?

*Da li mogu jednu da naručim i za ženu ?

Ima i zenskih majica - M i L

Za placanje cemo kad bude doslo na red, lako cemo za pare :)
 
Мушка "М" за мене. :)
 
Nazad
Vrh Dno