Šta je novo?

Da li neko ima iskustva sa pcdiskont?

Carnagexd

Poštovan
Učlanjen(a)
22.10.2014
Poruke
0
Poena
50
Uglavnom, treba da im dam svoj stari komp i da pritom dobijem popust na nove komponente/konfiguraciju. E sad, jel neko ima iskustva sa pcdiskontom? I, ukoliko se na kraju odlucim da to uradim, jel preporucujete da dam njima da mi sklope konfiguraciju ili da sam to uradim? To bi mi bio prvi put, al mora negde da se pocne, zar ne? A i verujem da sam dosta toga naucio preko neta, a za ono sto ne budem znao, opet je internet tu :p
E, da i vrlo sam paranoican sto moram da im ostavim moj komp na testiranje ne bi li procenili koliko ce da mi daju za njega xD
 
Ne veruj nikome, specijalno ne servisima. Ako daješ tvoj na procenu, očisti diskove skroz na skroz, ostanu passwordi i takve stvari svuda po systemu, najbolje full backup pa safe erase diskova, ili ti instaliraj neke windows probnu verziju ili nek se oni bakću sa time.
Najbolje bi bilo da ti sam napraviš kompjuter pa prodaš stari, dobićeš više za njega, posle čišćenja diskova naravno. Ti otkupljivači obično daju jedva pola od onoga što stvarno vrede.
 
Ta procena tvog kompa ce biti duplo manja od prave vrednosti... Prodaj sam komp, barem je danas to lako. Pa kupi sam delove koje hoces,a ne na foru da te oderu :)
Cuj,procena i otkup xD To ko onaj skoro sto se pojavio sa sajtom za otkup telefona,pa nudio 3x manje od prave vrednosti :D Bas me zanima kako je prosao...
 
HAHAHAHAHAHAH, pola vrednosti? Kamo srece. Ja rekao njima da mi odrede otprilike, pre tog testiranja...100 evra mi rekli.... za i5-3570, r9 270x i tako dalje.... Ja platio 700 evra, a oni meni nude komponente u vrednosti od 100 evra... Pa stvarno nisu normalni... Jos ja ******, ocekivao nesto drugo xD
 
HAHAHAHAHAHAH, pola vrednosti? Kamo srece. Ja rekao njima da mi odrede otprilike, pre tog testiranja...100 evra mi rekli.... za i5-3570, r9 270x i tako dalje.... Ja platio 700 evra, a oni meni nude komponente u vrednosti od 100 evra... Pa stvarno nisu normalni... Jos ja ******, ocekivao nesto drugo xD

Evo ja nudim 110 čak i kurira plaćam :)
 
Jos im samo carapa na glavi fali...
 
HAHAHAHAHAHAH, pola vrednosti? Kamo srece. Ja rekao njima da mi odrede otprilike, pre tog testiranja...100 evra mi rekli.... za i5-3570, r9 270x i tako dalje.... Ja platio 700 evra, a oni meni nude komponente u vrednosti od 100 evra... Pa stvarno nisu normalni... Jos ja ******, ocekivao nesto drugo xD

Zašto bi menjao komp ?
 
jes ti uopste siguran da ti treba nov komp? ako to sve ok radi-to je dobra masina.ako hoces pojacanje zbog igrica prodaju tu 270x i kupi jacu(iako je i 270x sasvim solidna),,,eventualno da pojacas ram ako je potrebno i da po potrebi dodas jedan HDD ili SSD
 
@vladat

u isto vreme:D...tacno. ako mu bas treba zver za igre da samo zameni grafiku i/ili eventualno doda SSD ili jos jedan HDD ako mu treba prostora
 
@solomonbg

veruj mi, u zadnje 2 godine čak sam i prestao da kupujem igrice. Igram samo PS2 i COH2 sa drugarima. Ova mašina koju imam je predobra za to :D
 
Nazad
Vrh Dno