Šta je novo?

Slusalice do 80 EUR

Marko1996

Slavan
Učlanjen(a)
05.08.2011
Poruke
1,232
Poena
225
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5 12400F @2,5Ghz + Cooler Master Hyper 212 EVO
Matična ploča
Gigabyte H610M S2H DDR4
RAM
Kingston Fury Beast 1x8GB DDR4 @3200Mhz i Kingston Fury Beast 32GB DDR4 @3200Mhz
GPU
Gigabyte RX 6600 Eagle 8GB
Storage
WD Blue SN570 1TB m.2 + WD Blue 500GB Sata + WD Green 120GB Sata + WD Blue 320GB + WD Black 500GB
Zvuk
Logitech zvučnici
PSU
LC Power Silent Giant 560W Bronze 80+
Kućište
Sama Blackfish
Monitor
Samsung LS27F354FHUXEN
Miš & tastatura
HyperX Pulsefire Dart Wireless + Razer Cynosa Lite Essential
Ostale periferije
UE49KS7000 & XSX
Tablet
Nokia T20 4/64GB
Mobilni telefon
iPhone 13 128GB
Pametni uređaji
Apple Watch Series 3 + Fitbit Charge 3
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
Treba mi preporuka za sluske do 80EUR, za sada su u kombinaciji samo Beats by Dr. Dre Solo HD, naravno originalne sa KP, ali ako imate jos neku preporuku bio bih vam zahvalan. Znaci slusalice ce se koristiti kada idem do skole, na treningu dok trcim lagano zagrevanje I tako te casual stvari, I naravno moraju imati dobar dizajn, kvalitet ko kvalitet ne moze biti neka velika razlika, ali u dizajnu moze, a ja hocu neke lepe, sa izborom boja, I da su koliko toliko kvalitetne, izvor nebitan (KP, neka radnja, svejedno je, samo da je iz BG-a)...
 
Bas su ogromne, mislim zelim On-Ear, ali ne bas dzombe koje su vise za neki studio ili komp, vise neki street fazon, ako me razumes :D
 
Px100-II jako lep zvuk daju ali zaboravi na njih ako slusalice cesto koristis u bucnijem okruzenju.

Pa posto putujem GSP-om, a svi znate kakvi su busevi i koliko tandrcu to otpada... Pogledao sam one PX 200, bas su mi ruzne, ali one AKG nisu lose svidja mi se dizajn, pogledacu malo po oglasima sta i kako, a one poslednje su isto dzombe... A vi sta generalno mislite o Beats Solo HD slusalicama, sutra idem do Usca da ih isprob u iStyle-u, mislim kad ih vec imaju izlozene pa da se iskoristi... Mislim one imaju najbolji dizajn, ali opet svi govore da su Beats sluske nikakve, pa zato mi nije svejedno, da nema tolikih kritika ne bih se uopste premisljao, ali ovako necu da rizikujem, nije ovo malo novac za mene :p
 
^ te beats su krs (tj zvuk je krs) i to mozes da nadjes svuda po netu http://www.head-fi.org/products/monster-beats-solo-hd-product-red-headphones-with-controltalk

http://www.head-fi.org/products/beats-solo-hd-on-ear-headphone

Cak se desavalo da testirane kineske kopije ne zvuce nista losije od originala :d :d

Tek u poslednje vreme novi modeli zvuce dobro i u skladu sa cenom http://www.innerfidelity.com/content/time-rethink-beats-solo2-excellent

Konkretno ove AT koje sam predlozio kostaju manje a sudeci po komentarima zvuce neuporedivo bolje. Uz to imaju i dobru izradu a ni dizajnu nista ne fali.
 
Poslednja izmena:
Bas kad budes u iStyle-u pitaj prodavca da ti pokaze i preporuci druge sluske te on-ear. Pre par meseci su bile izlozene pored Beats sluski, bile su jeftinije jedno 30%, a davale su realno duplo bolji zvuk. Da me upucas sad ne mogu da se setim marke ali se secam da su crne bile.
 
Dugoročno najbolja kupovina

square_louped_hd_25-1_ii_01_sq_studio_sennheiser.png

Koštaju više od tvog budžeta.
Ja sam od tog što tebi treba imao denon dn hp500 i izolacija je bila vrlo vrlo dobra.
Medjutim mislim da ih više nema za kupiti.
Mislim da su mene došle tu oko 85EUR-a nove sa garancijom.

Od ostalih možda probaj ATH M seriju pa šta ti se svidi.

Uglavnom sve što budeš pikirao probaj prvo, što zbog kvaliteta reprodukcije što zbog izolacije i naravno udobnosti.
 
cuo sam uzivo beats solo hd original, krshina nevidjena, da mi placa neko da ih koristim ne bi mogao, nisam tezak audiofil al opet neki minimum mora da zadovolje sluske :) predlazem i ja AT m30x, ako ti je do dizajnerskog ciganisanja, kupi beats solo kopiju za 1000din i kupi neke ljudski za zvuk :p
 
Ne kazem da te AT nisu kvalitet, ali meni sluske ne trebaju za kucu, kod kuce imam philips bezicne, meni treba za napolje, a za sada samo AKG lice na nesto, ove ostale su ili prevelike ili ruzne... Mozda neke Sony ili Bose ??
 
^ pa jesi video one AT koje sam postavio? Nisu velike (over ear) kao druge AT koje su predlozili nego su bas prilagodjene prenosivim plejerima.
 
Slazem se, posedujem crne XB400, a video sam jednog lika na ulici nosio bele, i stvarno nafurano izgledaju, po meni i lepse nego beats...pre toga sam imao pioneer bele pa smorile, i uzeo crne...takodje izuzetno udobne i lagane, imas ih i u spotu Sha - Muzika :d
 
Poslednja izmena:
Posedujem Sony XB400 iz te klase, zadovoljna sam. Mogu da ti preporučim da pogledaš i ove modele:
SENNHEISER RS-119 II
JVC Xtreme Xplosives Series Headphones HA-MR55X
AKG Y 50
SONY MDR XB400
Philips SHB7000
A ako pak kojim slučajem imaš nekoga u Austriji u prodavnici Saturn imaš ovaj model sada po ceni od 79.90 ne može da se poredi ni sa jednim od navedenih, ja sam ih gledala dok su bile 100.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1414023988347.jpg
    uploadfromtaptalk1414023988347.jpg
    1,003.8 KB · Pregleda: 148
Ljudi sve je to u redu, ali dajte mi neki link, jedino sam AKG nasao na KP i Sony sluske, a ove AT sto mi pominjete njih nema ili ja ne znam da ih nadjem, nema ih ni u jednoj jacoj prodavnici tehnike, a juce sam probao Beats Solo HD u Gigatronu (ima tih Beats postolja za presentaciju i u ComTrade-u) i stoje do jaja, naravno dizajn takodje, a zvuk ko zvuk nisam audiofil pa nisam nesto preterano uspeo da razlikujem njih i Solo 2 npr, a kvalitet izrade mi je Ok, e sad mene najvise interesuje Bass kod slusalica, dizajn i boje (da ne bude samo crna ili bela), jer ipak jedino slusam stranu muziku tj hip hop, rap, r&b, dance, pop, znace domace i rok ne... Za sada u uzi izbor mi ulaze jedne AKG (zaboravio sam oznaku, ali mi se svidja dizajn i boje), Solo HD i Sony V55, ali vi dajte linkove predloge i tako to, odluka pada 5-tog novembra, tad mi 18-ti, pa ce tada biti i lepe zarade :D
 
Ako ti je bitan bass, izbacio si one koje nisi trebao > Sony XB400, XB = X Bass... ja sam isto basshead i njih sam kupio prvenstveno zbog bassa, a izgled im je dodatni plus, kao i udobnost i to sto su lagane...

Audio Technica ti je studijski zvuk, potpuno ravan, tek u ovoj novoj X [m50X, m30X] seriji dodali malo bassa ali msm da je to daleko od basscine kakvu ti ili ja ocekujemo...no msm da bolje za 75e tesko da moze...evo i linka
 
Da preporucim i ja sony mdr 10rc
http://m.ebay.com/itm/121457950299?_mwBanner=1
Bas kao i sve ostalo je perverzija od zvuka.Imam jos neke sonyjeve mdr rf810r bezicne koje koristim za ps3 i tv uglavnom za koje sam uvek mislio da su super.Posle ovih kao sam u studiju gde se snima.
Jako dobro izoluju spoljnu buku,probao ih u busu i raznim uslovima.
Preporuka ako mozes da ih priustis.
 
Da preporucim i ja sony mdr 10rc
http://m.ebay.com/itm/121457950299?_mwBanner=1
Bas kao i sve ostalo je perverzija od zvuka.Imam jos neke sonyjeve mdr rf810r bezicne koje koristim za ps3 i tv uglavnom za koje sam uvek mislio da su super.Posle ovih kao sam u studiju gde se snima.
Jako dobro izoluju spoljnu buku,probao ih u busu i raznim uslovima.
Preporuka ako mozes da ih priustis.

E to su sluske koje lice na nesto, svidjaju mi se, ali ih nema kod nas, tj ima ih na zvanicnom Sony sajtu za Srbiju, ali ih nema kod ovlascenih radnji, tako da nastavlja se potraga...

Ovo su AKG na koje sam mislio(ima I u drugim bojama) https://www.kupujemprodajem.com/AKG-K430-Green-16310536-oglas.htm?filter_id=23621

Ipak cu bataliti AT, ruzne su I to previse za moj ukus, mozda cu ih nositi kada budem imao mnogo vise godina, ali sada dok sam mladji ipak cu ici na nesto vise fenserski, a ionako veoma tesko razlikujem kvalitet slusalica, tj jedino ih razlikujem po basu I nicemu drugom...
@hidrogen.net sta ces, danas bas videh nekog lika u busu, mislim da je nosio AT sluske mozda I neke druge, nisam mogao da vidim, gledao sam od napred, ne da ruzno stoje, ne dao bog da ih nosim na trening (sto mi je primarno+u skolu), izgledao bih ne znam, glupo... Sad cu sprovesti jedan test, pitacu prijatelje na FB koje su sluske najlepse od ove tri AKG, Solo HD I Sony MDR V55, pa cu ovde javiti rezultate :D
 
Sad cu sprovesti jedan test, pitacu prijatelje na FB koje su sluske najlepse od ove tri AKG, Solo HD I Sony MDR V55, pa cu ovde javiti rezultate :D
Samo da i u suprugu u budućnosti ne budeš birao tako :)
Kad ti je već primaran izgled sluški biraj ih po svom ukusu a ne facebook glasanjem.
Veruj mi (znam da to nije jednostavno sa 18 godina) ali najbitnije je koje su tebi najlepše.
 
@ Marko

Vrhunsko rezonovanje :d

Ali mozes da nadjes i ''lepe'', ''fensi'', ''mocne'' slusalice koje su i kvalitetne i imaju jak bas.

Ima ih u nekoliko prodavnica ali evo ovde npr http://www.winwin.rs/slusalice-sony-mdr-v55-crvene-dj-stil-1192326.html

http://www.head-fi.org/products/sony-mdr-v55-br-dj-style-headphones

Ocigledno jacina basa ne kvari ostatak zvucne slike, izgledaju dobro, kvalitetne su.. ako neces one AT (a verovatno i nisu za tebe) onda kupi ovde, u svakom slucaju su bolje od beats.
 
Nazad
Vrh Dno